Need For Speed : Most Wanted - הדיון הראשי - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed : Most Wanted - הדיון הראשי

stingeR-

Recommended Posts

אפשר או ככה או ככה... מה שבא לך... כמובן שלדעתי עדיף מבתפריט ולא להסתובב בעיר סתם.. להסתובב בעיר אתה צריך רק בשביל לקנות חלקים ושטויות... אבל הפעם יש חנות אחד שנקראת פשוט shop ואפשר לקנות בה הכל! הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 922
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חברה, מישהו יכול לעזור לי??? אני רואה חלקלק את המשחק אבל מעצבן שכל פעם שאני נוסע מהר אז הוא פתאום נתקע..

גם אצלי רץ חלק עם תקיעות קטנות כאלה לפעמים, תנסה את המדריך פה אולי יעזור:

http://www.tweakguides.com/NFSMW_1.html

אגב, המשחק אמור לרוץ חלק עם 6600GT וגיגה ראם על כול ההגדרות על פול לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלי רץ חלק עם תקיעות קטנות כאלה לפעמים, תנסה את המדריך פה אולי יעזור:

http://www.tweakguides.com/NFSMW_1.html

אגב, המשחק אמור לרוץ חלק עם 6600GT וגיגה ראם על כול ההגדרות על פול לא ?

כן..

אצלי הוא רץ חלק

אבל יש תקיעות מעצבנות בהתחלה של המשחק למשך 2-3 שניות ואחרי נגיד 20 דקות

אבל אצלי זה בגלל שיש לי 512 וברקע כתוב 811MB תפוסים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק יכול להגיד לכם שאצלי זה תעלומה... מבחינת FPS בתפריט זה רץ אצלי ממש ממש טוב יחסית לחברים שלי עם 6600GT וX800XL וX800GTO2 וגם במשחק עצמו זה רץ אצלי בערך אותו הדבר כמו אצלהם(אותם הגדרות) אבל יש המון המון תקיעות.. ולמרות זאת אני מאוד מרוצה מהמחשב שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטינגר, נגד בארון תשתמש במכונית עם הרבה טופ ספיד, ותקח את 2 המרקרים של הבונוס, ככה קיבלתי את הפורש שלו, אני עדיין לא התקדמתי עוד במשחק, הSUVs האלה תמיד דופקים לי תצורה :silly: :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטינגר, נגד תשתמש במכונית עם הרבה טופ ספיד, ותקח את 2 המרקרים של הבונוס, ככה קיבלתי את הפורש שלו, אני עדיין לא התקדמתי עוד במשחק, הSUVs האלה תמיד דופקים לי תצורה  :silly: :silly:

המממ, לא הבנתי מזה כלום, אתה יכול לחזור על זה?

כי אני מאוד רוצה את הפורש שלו...

בכל זאת.. cayman s בחינם זה לא צחוק.. ואני לא יודע באיזה סימן שאלה לבחור..(יענו באיזה מרקר)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שזה רנדומלי, פשוט תבחר 2 בונוס מרקר'ס החרימו לי את הפורש :pissed: אבל בזכות בונוס מרקר אחר, חסכתי 20G

, אני אוסיף אותך לאיסיקיו

אה וד"א, למישהו יש רעיון איך אפשר לעשות סקרין שוט? (אם לא אמרתי, אני משחק בPS2) צילום לא יוצא טוב, כמובן שלא עובד, בלי אז זה חשיפה ארוכה ורואים מסריח שגם ככה האיכות של המשחק בפליסטישן לא משהו משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...