Need For Speed : Most Wanted - הדיון הראשי - עמוד 28 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed : Most Wanted - הדיון הראשי

stingeR-

Recommended Posts

• תגובות 922
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דווקא ברמה 5 יותר קל לברוח מברמה 4 (כי המשקל של הקורבטים מאוד נמוך אז אפשר להעיף אותן לאן שבא לך)

ד"א - אחרי שעוברים את מספר 3 ברשימה הכל פתוח (מכוניות, שידרוגים וכו') אז קניתי את הפורשה GT + כל השדרוגים + כל הuniqe preformance שהיה לי וזה פשוט תותח, מהירות מקסימלית שהצלחתי להגיע: 388 (אי אפשר לעבור את זה עם הtuning שעשיתי, הייתי על כביש שטוח לגמרי ואחרי שהגעתי ל388 המשכתי עם הנייטרוס אבל המהירות לא השתנתה), גם הצלחתי לסיים מירוץ ב380 אז יש תיעוד (המכונית נראית קצת סטוק כי הייתי צריך להוריד את ההיט שלה)

speeding6xs.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי :nono: זה האוטו שליי אל תבחר אותוו

אז כמו שהבטחתי אתמול ניצחתי תשלישי לפני כמה דק' והנה הקררה ג'יטי שלי

(מודה שהעיצוב לא הכי הכי אבל לבנתים)

(זה אוטו שהכי חיכיתי לוווווו אז אני מרוצה ;D)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכס איכס איככככסססססססססס

כלכך התאמצתי כדי להשיג את האיבו של מתחרה מספר 9 [EARL] ועכשיו אני קולט כמה הביצועים של הרכב הזה הם חרא בטירוף  :kopfpatsch:

אחרי שידרוגי ביצועים מאסיביים [הוצאתי משהו כמו 40,000-50,000] על האוטו הזה,פתאום קלטתי שה-RX8 שלי הוא מתעלה על הEVO בכל אחד מהמדדים בהרבה.

עכשיו גם הלך לי כל הכסף

פאק  :pissed:

לפחות יש לי אוטו למרדפים עכשיו

זהו,עכשיו אני לא משפץ רכבים עד שאני מקבל את הלמבורגיני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שלא שמתי לב לכינוי שלו אבל הכינוי שלו זה BULL (כה בטח..)

עכשיוו מה שנשאר לי זה להתקין את גרסת הבונוס לקבלת רכבים ומרוצים חדשים + לגמור את הצ'לנג' סרייס + לגמור את מתחרה 1 ו-2 וסיימתי הכל :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אררררר

המישטרות ברמה 4 קוטלים אותי!

אני מנסה להגיע למיספר שמונה אם אני זוכר נכון (איזו אחת עם מוסטאנג) ואני עם האיוו של איזה אחד כמו שלקחתי אותה ממנו והם טוחנים אותי

אחרי שאני מסיים להיתנגש בהם והכל אני לא מצליח לאבד אותם וגם אם כן אז לשניה ואחרי זה הם באים ואיכשהו (כל פעם טריק אחר) סוגרים אותי מכל הכיוונים ואני לא זז יותר

הצעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...