Need For Speed : Most Wanted - הדיון הראשי - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed : Most Wanted - הדיון הראשי

stingeR-

Recommended Posts

• תגובות 922
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וואי אני מופתע לטובה מהמשחק, תמיד שנאתי לשחק בסדרה הזאת ורק להוריד שמירת משחק אבל הפעם זה משתנה

אני נגד ה- 9 בבלק ליסט, אני עם ה- RX8 שעושה את העבודה מעולה.

,יש לי גם אימפרזה שמורה לא משופרת, נראה לי היה טעות לקנות אותה ולא את הפורשה...

הערים גם ממש יפות ומושקעות

במיוחד האזור השלישי שנפתח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש הבנתי בשביל מה הספיד ברייקר הזה... בכלל לא צריך אותו.

תגידו גם לכם יש בחלק מהתפריטים שהסמן של העכבר נעלם? כלומר הוא עדיין נמצא פשוט לא רואים אותו... זה מציק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי זה דווקא לא מציק חחח

משעשע :P

יותר מציק לי שהPOLICE הפוך חחחח

נו אבל זה אמיתי, גם במציאות זה ככה במשטרה ואמבולנס בשביל שתראה את זה רשום כמו שצריך שאתה מסתכל עליהם אחורה במראה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה, מישהו יודע איך אני שם שידרוגים שקניתי למכונית אחרת במכונית שלי? כאילו, קניתי עכשיו מוסטנג חדשה, אני נוסע לחנות לקנות שדרוגים ואני רואה שכל מה שקניתי למכוניות האחרות שלי לא נמצא שם, כלומר, אני לא יכול לקנות את זה עוד פעם ולא מצאתי שום דרך להעביר שדרוגים בין המכוניות, אז או שאני מפספס משהו או שEA רוצים מכות, הרבה מאוד מכות :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מזכיר לי את מה עשיתי בNFSU2 לקחתי את הסיוויק כמעט עד הסוף עד שקיבלתי את המוסטנג וככה סיימתי את המשחק בשתי מכוניות אבל זה נייה קשה מאוד עם הסוויק וכל האקליפס SKYLINE אבל ניצחתי אני חושב שזה מה שאני יעשה פה עדיף כבר לשפר מאשר לקנות מוכנית ואז לשפר ואני גם ינסה תא המזל של הפינק סליפ :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...