Need For Speed : Most Wanted - הדיון הראשי - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed : Most Wanted - הדיון הראשי

stingeR-

Recommended Posts

• תגובות 922
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וואי כמה שה- SHDAOW מוריד ביצועים

שיחקתי בלי צללים, כאילו יש אבל באיכות כביכול לא משהו והמשחק רץ פי 2 יותר טוב, יש לי איזה 40 FPS בממוצע.

חוץ מזה שיש לי ATI וזה נראה ממש רע גם שזה עד הסוף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח גמני זכיתי בעוד מכונית

יותר שווה מהRX , קיבלתי תאקליפס

אבל למה לעזאזל קנית SL יענו חבל על הכסף וזה אני נשארתי עם הפונטו מההתחלה שאני דורס איתה את כולם

מתי שאני אהיה מממששש טחון רק אז אני אקנה איזה פורש או משהו

אני זוכר בקודם המיאטה לפי הגייםגייד הייתה הכי טובה ואני כמו נעל החלפתי כל פעם מכונית ואז הייתי מפסיד

מאז כבר אמרתי לא נעשה את אותה טעות שוב

תוכל להעלות את הSTAT'S של המכונית סתם כדי לראות...

אולי באמת שווה למכור ולהחליף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך להשיג עוד חצי מיליון נקודות bounty בשביל להגיע ל#7 בBLACK LIST

אל תקנו הכי חדש, תמיד בפינק סליפ אתם מקבלים ממש חדש, ועם שיפורים שאתם עוד לא יכולים לקנות,

אני כרגע עם מוסטנג GT שקיבלתי, פורש ממש טובה שקיבלתי, סופרה שקיבלתי ועוד מוסטנג GT שקניתי קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה יפה,אני רואה שאנשים החליטו שה-BLACK EDITION זו "גירסאת הרחבה" למשחק MOST WANTED,שיצא רק לפני יומיים לחנויות.

מאוד הגיוני  :screwy:

תגיד לי-מה נראה לך-שתוך יומיים יוצאת גירסאת הרחבה?!

הBLACK EDITION זו חבילת האספנים של המשחק,היא כוללת עוד אקסטרה תוכן שלא קיים בגירסא הרגילה.

אז מה זה השטות הדבילית הזו: "האם בשביל BE צריך את המשחק?"-לאאאאאאאאאאאא,אז מה ציפית-לנסוע במכוניות שנוספו בחבילת אספנים מבלי שהמשחק מותקן לך על המחשב?  :kopfpatsch:

המשחק בא ב-4 דיסקים ובBLACK EDITION אתה מקבל גם בונוס שלא קשור למשחק-שיש בו סרטונים של "איך יצרו את המשחק" ואת כל הסאונדטראק של המשחק בקובצי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חצי מיליון? ואיייי זה המון!!! WTF!? איך אפשר?

ודוגרי בפינק סליפ מקבלים מכוניות טובות...

כרגע יש לי אחד וחצי מיליון נקודות באונטי, אני צריך עוד חצי מיליון בשביל הבאה, פאק זה בלתי אפשרי להתחמק מהמצב שיש 4 light SUV's והליקופטר

מישהו יודע מה אפשר לעשות? אני עושה סיבובים נגיד איפה שיש נתיבים מתפצלים אז אני עושה פרסה בעזרת הדבר הזה כמו בולט טיים ואז אולי אני מנפנף אותם, אבל עם הSUV האלה והמסוק זה פשוט בלתי אפשרי

ניצחתי את 15

מה זה פינק סליפ? ואיך אני מקבל את הרכב שלו?

פינק סליפ זה שאתה מקבל את המכונית של היריב ע"י זה שאתה מתי שיש לך בחירת markers בבונוס מרקר יש או פינק סליפ או שיחרור מכלא, או שחרור מוחרם או עוד אזהרה פוטנציאלית לרכב מסויים (כל פעם שאתה נתפס במרדף אתה משלם כסף, ואחרי 3 פעמים עם אותו הרכב, מחרימים אותו, גם אם אין לך כסף לשלם לחובות אז מחרימים אותו)

נ.ב.

אני יכול לקנות לוטוס אליס :-* :smile1::hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע יש לי אחד וחצי מיליון נקודות באונטי, אני צריך עוד חצי מיליון בשביל הבאה, פאק זה בלתי אפשרי להתחמק מהמצב שיש 4 light SUV's והליקופטר

מישהו יודע מה אפשר לעשות? אני עושה סיבובים נגיד איפה שיש נתיבים מתפצלים אז אני עושה פרסה בעזרת הדבר הזה כמו בולט טיים ואז אולי אני מנפנף אותם, אבל עם הSUV האלה והמסוק זה פשוט בלתי אפשרי

זה אומנם לא אותו דבר (כי אני לא כל כך מתקדם במשחק) אבל הצלחתי לעבור מרדף עם heat 7 שזה אומר הרבה SUVים ממוגנים ומהירים לאללה בצ'לנג' האחרון של הבלאק אדישן שבמשחק כתוב שזה הצ'לנג' הכי קשה (זה פתוח מהתחלה) ולדעתי הטקטיקה הכי טובה בשביל לעבור מרדף היא להישאר על הhighway עד שאתה עושה מה שצריך (bounty, roadblocks וכו') כי הם פשוט לא יכולים לעצור אותך שם אלא אם אתה עושה טעות ממש גדולה (וגם אז בדרך כלל אפשר לצאת מזה) ואחרי שהשגת את המטרה של המרדף אתה יוצא לעיר, אפשר להיפטר מחלק מהשוטרים בעזרת פניות אבל את ה2-3 האחרונים חייבים לנטרל לגמרי, פשוט תתחיל לעבור בכל פרסוט ברייקר שאתה יכול למצוא ואז תתחבא, זה קשה אבל אפשרי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע יטמבל אני שאלתי שאלה ואם אין לך תתשובה למה ששאלתי אז אל תגיב ובטח שאל תנסה שהתנשא מעליי בגלל שאני לא יודע ימעפן

מה הדרישות מינימום של המשחק (כמה ,איזה כרטיס מסך,איזה מעבד וכו...)???

והאם יצאה גירסה למשחק עצמו בדיסק דיוידי (לא 4 דיסקים)???

יש כאלה שלא מבינים תשאלות אז צריך להסביר טוב

תודה

נ.ב

ואם אני לא טועה ב BE יש תוספת של כמה מכוניות שאין במשחק עצמו אז עדיין אפשר לקרוא לזה הרחבה במובן מסוים!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...