תסתכלו על הכתבה הבאה, פשוט מזעזע - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תסתכלו על הכתבה הבאה, פשוט מזעזע

skyline

Recommended Posts

הבעייה בעניין הזה היא שבד"כ אוכלוסיית הגזענים בארה"ב מצטיירת

כחבורה של בורים חסרי השכלה (מה שנכון) שמתקיימים בשולי החברה ולא מהווים איום אמיתי,

אבל ברגע שיש להם כזה כלי , של שתי ילדות יפות ששרות ומעוררות רגשי אהדה

והזדהות בנוער , מעגל השפעה שלהם גודל משמעותית , הסכנה האמיתית היא

שהאנשים האלה יעברו מהשוליים למיינסטרים , וזה עוד צעד קטן בדרך

נו מילא, רוב הסיכויים שהילדות האלה ייכנסו עוד שנה שנתיים להריון מuncle japser ולא נשמע מהם יותר :cool2:

אני דווקא נוטה להסכים עם הדיעה הזאת...וזה שיש חופש דיבור

זה לא אומר שאנשים יכולים לנצל את החופש הזה לרעה ולהסית נגד עם אחר.

בוא נניח לרגע אחד קטן שלא הייתה שואה...נניח (כמובן שאני לא חושב ככה וזה לא נכון):

זה רלוונטי? זה נותן איזשהי לגיטמציה לשנוא עם? זה נותן לגיטימציה להפלות את העם הזה

ולרצוח את העם הזה?

אני חושב שלא ואין לשתי האהבלות שטופות המוח הללו שום מקום בתעשיית המוזיקה בארה"ב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא מדובר באיזו תופעה מוזרה.

מה שקרה במלחמת העולם השניה היה שבני אדם רגילים מהשורה הסכימו, רצו, ובאמת עשו בסופו של דבר רציחות המוניות.

מה גורם לאדם לרצוח בכזאת קלות? זוהי פעם ראשונה בהיסטוריה, אין לה מקביל.

מה שנורא הוא שהשואה קרתה, ואף אחד לא אוהב נאצים, אז מה עושים אלו שההורים שלהם או הסבתות שלהם היו נאצים?

האם גם אתה יכול להשלים עם העובדה שהעם שלך הוא העם הגרוע בעולם ויש להשמידו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נניח לרגע אחד קטן שלא הייתה שואה...נניח (כמובן שאני לא חושב ככה וזה לא נכון):

זה רלוונטי? זה נותן איזשהי לגיטמציה לשנוא עם? זה נותן לגיטימציה להפלות את העם הזה

ולרצוח את העם הזה?

אני חושב שלא ואין לשתי האהבלות שטופות המוח הללו שום מקום בתעשיית המוזיקה בארה"ב...

מה קרה לך? איך בדיוק הן ייכנסו לתעשיית המוזיקה בארה"ב ? הרי ידוע שהיא בשליטת היהודים :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The_overclocker, אם לא שמת לב הן בעצם "זמרות" .

לינקס ולמב גייד נולדו ב-30 ביוני 1992. בגיל 9 החלו להופיע, ושנתיים לאחר מכן הוציאו את אלבומן הראשון שהקנה להן מעריצים רבים.

אני לא יודע מה יותר תקוע, השם שלהן או השכל שלהן :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חופש הביטוי מותר רק מתי שלא פוגעים בבן אדם אחר.

בכל מקרה,לדעתי צריך לצלוב אותם רק על העובדה שהן נאציות,בכלליות הכיסא החשמלי זה מבחינתי אמור להיות תענוג לנאצים,הדרך היחידה לספק אותי מהבחינה הזאת זה לצלוב אותם ללא מסמרים ולחכות שבסוך הם פשוט ימותו מרעב...

ובאמת,לאן נעלם המוסד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה איזה ת'רד עליהן ב-WSN ולא נכנסתי אפילו להתייחס.

סתם rip-off של התאומות אולסן, מה לא? אלו באמת ילדות ששטפו להן את המוח, בדומה מאד לטרוריסטים הקטנים ברמאללה.

אכן רדנקים, האבא לא גר בבית ו"מסמן" כבשים (אה, ככה קוראים לזה היום?). אם יצא לכם, אפילו במקרה, להתווכח עם ניאו-נאצי

ברשת, תבינו כמה האנשים האלו מפוחדים, פרנואידים ונוירוטיים. למשעה הם לא פעם מודים שהם תת-אדם אך הם מצדיקים את זה

בכך שהם ארים. למי שלא ראה את הסרט Skinhead Attitude והראו שם השוואה בין סקינהדס מסורתיים (לא גזענים) לבין ניאו-

-נאצים, אז רואים ניאו-נאצים כאלו עקומים שמדברים מהתחת עם שיניים עקומות כאלו, נראים כאליו ההורים שלהם הינם קרובי משפחה

ממדרגה ראשונה ואם להוריד להם את המגפיים אז בטח גם יש להם 6 בהונות... האנשים האלו הם בדיחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גר בארה"ב עכשיו בקשר לחופש הדיבור

זה מדהים אותי

לשמל מרשל מטר'ס (אמינים) בשירים שלו אומר fuck you Mr.Cheney וכל מיני דברים רעים כנגד ארה"ב והנשיא ולא עושים לו כלום כי זה חופש הדיבור

ואוהדים של היטלר יהיו בכל מקום לשמל קראתי שיש מפלגה ניו נאצית אם כל הרעיונות של הנאצים ויש להם כבר 12% מקולות הבוחרים בגרמניה

זה לא סוד אבל זה בהחלט מפחיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו חזרתי מגרמינה, מי יבחר שם בנאצים? כולם שם עסוקים מדיי במי עושה את התסרוקת של הגברת עם אשכי הברזל (מרקל). יש שם מפלגה לאומנית ימנית אבל כל המנדטים שלה הלכו למרקל נראה לי. המפלגה לא באמת נאצית אבל מיעוט ניאו-נאצי תומך בה בגלל המדיניות של אותה מפלגה כלפי זרים והרצון לשינוי במדיניות ההגירה, וכרגע יש שם מדיניות הגירה של דלת מסתובבת. כל תורכיה כבר שם.

חופש הדיבור והדמוקרטיה בארה"ב סותרים את עצמם. אם תשאלו אותי, דמוקרטיה זה לא ערך עליון - מוסר בריא זה כן, והמוסר הבריא שלי אומר שמותר להביע דיעה - אסור להביע איבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זונות קטנות אמן שיקפצו אליהם 50 נאצים יאנסו אותם ויפרקו להם תצורה אחרי זה הם יבכו על הרגע זונות בושה

יאלה בחופש אני וכמה חברים נסע לגרמניה הנאצים הולכים להתפפל לא להפגש איתנו,

חחח נפרק תהיטלרים הקטנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זונות קטנות אמן שיקפצו אליהם 50 נאצים יאנסו אותם ויפרקו להם תצורה אחרי זה הם יבכו על הרגע זונות בושה

יאלה בחופש אני וכמה חברים נסע לגרמניה הנאצים הולכים להתפפל לא להפגש איתנו,

חחח נפרק תהיטלרים הקטנים

יורשה לי להגיב ב:"אה טוב" הידוע שלי.

אה טוב.

וכדי שאצא יותר טוב לפני שאלחץ :"שלח תגובה"

ואני אוהבת תגובות ריאליות וקשורות למציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט פתטי.

שטיפת מוח, רוצות הרבה צומי - זה מה שקורה.

יש לנו ילד בשיכבה שעד לפני כמה חודשים קרא לעצמו פריק, עדיין הולך עם xboy ויש לו מוהיקן על הראש נראה כמו סקינהד.

אנשים יעשו הכל בשביל לקבל תשומת לב שלא קיבלו בבית.

ואני עדיין לא מבין איך לא העיפו את הקוף הקטן, זה בצפר פרטי וגם מסורתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...