תסתכלו על הכתבה הבאה, פשוט מזעזע - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תסתכלו על הכתבה הבאה, פשוט מזעזע

skyline

Recommended Posts

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חחחחחחחחחחחחחחחחח דריה גדול !!!  :lol:

איך מצאת את זה?

זאת להקה נורווגית שאני מכירה ועכשיו שחזרתי לארץ הייתי חולה סוף באיזה "שפעת נאצית" אז לא יצאתי מהבית והחלטתי לזבל להם את הפורום בשאלות כמו "למה הציצים באתר שלכם נפולים כמו האוזניים של קוקר-ספאניאל?". כן, מותר להספים שם בכיף גם התשובות מצחיקות בד"כ. אז במקרה בתקלתי גם בהודעה הזאת כשחיפשתי בידור שכן, כל מי שמגיב שם הם מתחילים לרדת עליו וזה מצחיק סוף הדרך ולצחוק זה בריא, ואני חולה... הבנתם את הרעיון.

זאת להקה שהתחילו בכלל בצחוק 4 סקינהדס, ממש בתור בדיחה ולמרבה הפלא הם הצליחו נורא והופיעו בגרמניה (ואח"כ קיבלו שם באן...), רוסיה, שוודיה, סקוטלנד, אנגליה (שם ידיד שלי מהארץ פגש אותם והסתובב איתם), וארה"ב. יש לציין שהם לא גזענים, אפילו כתבו את זה בכניסה לאתר בגלל שיותר מדיי אנשים שיגעו אותם עם השאלות האלו. קיצר, תטיילו באתר, תראו את הקליפים החולים שלהם ואת גלריית התמונות - הכי מצחיק זה ההערות מעל התמונות. הראיתי לחברים בגרמניה הם צחקו עד שהשכנים צעקו עלינו ואיימו לקרוא למשטרה.

Haggis rules!!!

וכן, בסצינה הניאו-נאצית ה-rip off תאומות אולסן האלו הן ממש סלברטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב רק כדי לפסול את הטענה שאין כתמים כחולים בתאי הגזים.

אז כל מי שהיה בפולין(במסע של בית ספר) אז במחנה מיידנק הכל נשמר, בעיקר תאי הגזים ושם על הקירות יש מלא מלא כתמים כחולים של הגז צקלון B ואפילו שריטות של אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת, אופן החשיבה שלהן שיבש את שלי לגביהן (מבחינת יופי) .

יש להן יופי מסויים, אבל לא יותר

קודם כל הם בנות 13, מי יסתכל עליהם, דבר שני הם ממש לא מיוחדות ,בארה"ב חצי מהבנות נראות ככה ואפילו יותר טוב.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת להקה נורווגית שאני מכירה ועכשיו שחזרתי לארץ הייתי חולה סוף באיזה "שפעת נאצית" אז לא יצאתי מהבית והחלטתי לזבל להם את הפורום בשאלות כמו "למה הציצים באתר שלכם נפולים כמו האוזניים של קוקר-ספאניאל?". כן, מותר להספים שם בכיף גם התשובות מצחיקות בד"כ. אז במקרה בתקלתי גם בהודעה הזאת כשחיפשתי בידור שכן, כל מי שמגיב שם הם מתחילים לרדת עליו וזה מצחיק סוף הדרך ולצחוק זה בריא, ואני חולה... הבנתם את הרעיון.

זאת להקה שהתחילו בכלל בצחוק 4 סקינהדס, ממש בתור בדיחה ולמרבה הפלא הם הצליחו נורא והופיעו בגרמניה (ואח"כ קיבלו שם באן...), רוסיה, שוודיה, סקוטלנד, אנגליה (שם ידיד שלי מהארץ פגש אותם והסתובב איתם), וארה"ב. יש לציין שהם לא גזענים, אפילו כתבו את זה בכניסה לאתר בגלל שיותר מדיי אנשים שיגעו אותם עם השאלות האלו. קיצר, תטיילו באתר, תראו את הקליפים החולים שלהם ואת גלריית התמונות - הכי מצחיק זה ההערות מעל התמונות. הראיתי לחברים בגרמניה הם צחקו עד שהשכנים צעקו עלינו ואיימו לקרוא למשטרה.

Haggis rules!!!

וכן, בסצינה הניאו-נאצית ה-rip off תאומות אולסן האלו הן ממש סלברטי.

רק רגע Haggis זה לא הטטולים? ::)

ורק רגע שאני יבין בכלליות סקיןהדס הם בעלי אידיולוגיה מסויימת (ניו נאצים) או שזה יצא מסגנונן מוסיקלי כמו המיטליסטים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כל מי שהיה בפולין(במסע של בית ספר) אז במחנה מיידנק הכל נשמר, בעיקר תאי הגזים ושם על הקירות יש מלא מלא כתמים כחולים של הגז צקלון B ואפילו שריטות של אנשים.

מה באמת??(לא יזיק לך לקרוא את העמוד הראשון :bash:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק רגע Haggis זה לא הטטולים? ::)

ורק רגע שאני יבין בכלליות סקיןהדס הם בעלי אידיולוגיה מסויימת (ניו נאצים) או שזה יצא מסגנונן מוסיקלי כמו המיטליסטים?

Haggis לא Huggies.

אה וכן, אתה יודע את זה כי ראית אמריקה X ועכשיו אתה יודע הכל. בטח לא קראת מה שכתבתי לפני עמוד או 2 ובטח לא שמת לב לחתימה שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אחד המינוסים במדינה ליברלית כמו ארה"ב, החירות שיש לכל פרט מאפשרת לו להתבטא ולהציג כל דיעה שהוא רוצה, ובמקרה הזה זה גם כולל הסתה כנגד השואה. בהרבה מאוד מדינות באירופה יש חוקים נגד הסתה בנושא השואה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Haggis לא Huggies.

אה וכן, אתה יודע את זה כי ראית אמריקה X ועכשיו אתה יודע הכל. בטח לא קראת מה שכתבתי לפני עמוד או 2 ובטח לא שמת לב לחתימה שלי...

דווקה קראתי כל מה שרשמת ועדיין לא ענית לי על השאלה זה אידיולוגיה או סיגנון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...