בעיה בזיכרונות או בלוח אם - עידכון חשוב בתגובה!!!! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בזיכרונות או בלוח אם - עידכון חשוב בתגובה!!!!

talmAn

Recommended Posts

בקשר ללוח ולזיכורונת:

המחשב שלי  היה עושה לעצמו ריסטים לבד, הוא היה נופל כל פעם ומציג מסך כחול שבו היה כתוב על זה שהתקנתי חומרה חדשה

ולא התקנתי אותה טוב. מה שהיה כתוב במסכים הכחולים לא היה קבוע כל פעם משהו אחר,אבל היו איזה 3- 4 שמביניהם כל פעם משהו אחר. זה בזמן שעוד היה לי במחשב, בזמן שהשתמשתי במחשב הוא היה עושה ריסט ומסכים כחולים

בנוסף לפעמים הייתי מדליק את המחשב והוא היה מצפצף. או ציפצוף אחד ארוך של 3 שניות מקסימום ניראה לי

או ציפצוף ארוך ובסופו שניים קצרים. (מה אומר כל אחד מהם?)

[הבנתי שזאת כמובן בעיית חומרה או בזיכרונות, בלוח אם או בכרטיס מסך]

בקטע הזה נפל לי הווינדוס. אין לי מושג איך חחח

אז מה שעשיתי זה פירמטתי כי גם ככה רציתי לפרמט

והתחלתי לנסות, שאני אומר לנסות אני מתכוון להתקין את הווינדוס מבלי שהמחשב יצפצף, יקרוס, יעשה ריסט, או יתקע באמצע ההתקנה.

התקנתי במחשב שלי את הכרטיס מסך מהמחשב השני- עדיין הייתה בעייה

יש לי שני סטיקים של זיכרונות (סימנתי את שניהם בשביל להבדיל כמובן) הוצאתי אחד- שוב הייתה בעייה

עכשיו עם כל סטיק של ניסיתי בשלושת הסלוטים שיש לי בלוח אם, כל סטיק בנפרד

עם הסטיק הראשון זה נפל בכל שלושת הסלוטים

עם השני ששמתי אותו בסלוט הכי ימני (הסלוט הזה היה ריק שהמחשב עוד עבר כמו שצריך) הצלחתי להתקין את הווינדוס והכל ואני עכשיו על המחשב

והוא דולק כמה שעות ועדיין לא נפל או קרס או שום דבר- הכל עובד מצויין

עכשיו איך אני יודע אם יש בעייה בסטיק הראשון או בסלוטים בלוח אם? והאם אפשר לסדר את זה? חוץ מהחלפת הזיכרון או הלוח  :lol:

האם יש איזשהי תוכנה או משהו כזה שיכולה לעזור לי?

ניסיתי את memtest אבל כמה זמן זה לוקח??? שזה מסיים זה אמור לכתוב משהו או מה?! השארתי את התכונה עובדת כל הלילה כ 7 שעות וזה לא כותב שזה מסיים

(פעם ראשונה שאני משתמש בתוכנה)

אז אני צריך עזרה עם זה :)

תודה

ובקשר לרג'סטי:

עכשיו אחרי שהתקנתי את הווינדוס והכל עובד טוב, קופצות לי הודעות כאלה יש לך X שגיאות קריטיות או לא קריטיות ברג'סטי

תכנס לאתר fix-reg.com כדי לתקן אותן. קרוב מאוד לנוסח הזה.

כל פעם כתובת האתר משתנה ונכנסתי לכל האתרים לבנתיים וזאת איזשהי תוכנה, בתשלום כמובן!  >:(

האם יש לכם פתרון אחר כדי לסדר את זה? תוכנה אחרת שלא בתשלום או משהו בשביל לעזור לי עם זה?

תודה :)

כמובן שההודעות האלה לא היו לי לפני הפירמוט ולפני שהמחשב קרס והיה כל הבלאגן שכתוב למעלה

תודה על הכל :);), טל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MEMTEST לא מסיימת אף פעם..(היא עובדת בלופים..)

ו7 שעות זה מספיק..(אפילו שעתיים..)

תנסה להתקין כול סטיק בנפרד ולבדוק אם אתה מקבל שגיאה..(שתקבל שגיאה תבדוק תעביר סלוטים אם קבלת בכולם EROR אז הסטיק דפוק..)

ולגבי הרגיסטרי תעשה בדיקה של ותוכנות ריגול..(יש לי תחושה שההודעות האלה..תתקין SP2 אם יש לך אז..)

ותשתמש בתוכנות לניקוי הרגיסטרי..(REGISTRY MECHANIC...וכו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחשב שוב נפל.התקנתי חזרה את כל התוכנות ואז המחשב שוב נפל

אחרי שהשתמשתי בו כמה שעות, שוב הוא עשה ריסט והתחיל לצפצף.

עכשיו שום סטיק לא עובד בשום סלוט- עברתי על הכל בכל האופציות שאפשר

אז איך אני יכול לדעת אם זה בעייה בלוח אם או בזיכרונות? אני לא אקנה את שניהם הרי...

עידכון חשוב!!!!!!!!

חיברתי בחדר שלי את המחשב של אחיות שלי

זאת אומרת שזה המארז של המחשב של אחיות שלי עם המסך, עם המקלדת והעבר שלי. הכל כמובן מחובר לשקע בקיר שבו היה מחובר המחשב שלי

אני מדליק את המחשב בא לכתוב הודעה באיזה פורום ואז...

ריסט!!!!!!!!

אז יכול להיות שהמחשב שלי(לא של אחיות שלי) הוא לא בעצם הבעייה, אלא שיש איזשהי בעייה או קצר בשקע בקיר או במפצל שמחובר אליו

ואחד מהם שרף לי את הזיכרון או את הלוח או משהו כזה? ולמחשב של אחיות שלי זה פשוט עשה ריסט?!

יכול להיות???

עכשיו המחשב של אחיות שלי מחובר לשקע אחר בחדר שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...