Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2 - עמוד 93 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני דיי בטוח שאין ממש קשר ל"סגירה לא מסודרת" (ולסגור דרך ה-X זה בסדר גמור).

יש בהגדרות פשוט אפשרות להציג את זה תמיד בכל הפעלה של הדפדפן. אפשר לבטל אותה, ואז השאלה הזאת תוצג רק אחרי שהדפדפן יסגר בקריסה..

אם יש אופציה כזאת בהגדרות אני אשמח אם תפנה אותי כי חפשתי כרגע ולא מצאתי ממש

לא, השאלה הזו מוצגת רק אחרי קריסה. אפשר לומר לפיירפוקס לשחזר את המצב בו נסגר בכל מקרה, אבל אחרי סגירה מסודרת הוא יעשה את זה בלי לשאול.

כן האמת שסגרתי אותו בצורה מסודרת ובאמת השאלה הזאת לא נשאלה הפעם, אבל אני חושב שבאמת יש אופציה כזאת איפשהו בהגדרות רק שלא מצאתי אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובד מצויין על שלושה מחשבים שונים, למשל:

sport5.co.il.png.xs.jpg

בתמונה שלך אני לא רואה את האייקון של Stylish, אתה בטוח שההרחבה מותקנת ופעילה אצלך?

אם כן, תעלה בבקשה את רשימת הסגנונות שלך ותמונה של הסגנון של 5.

אגב, מצאתי בעיה בסגנון שלי, אני מקווה לתקן אותה בקרוב. בינתיים יש עיוות בדף הראשי באתר.

עדכון: בקרוב? אולי כשפיירפוקס 3 יצא, בערך בעוד חצי שנה. השתכנעתי שהמיקום של התמונה שמכסה את אזור הוידאו לא נכון בגלל באג בקוד העימוד של פיירפוקס ולא באתר עצמו, אני לא מאמין שאפשר לפתור את זה תחת גקו 1.8. אמור לעבוד כמו שצריך תחת גקו 1.9, אבל ממש לא מתחשק לי להוריד nightly או אלפא כדי לבדוק. אבל באותה הזדמנות הורדתי כמה פרסומות ושאריות מהבאנר, אז עכשיו הסגנון לספורט 5 נראה כך:

@namespace url([url]http://www.w3.org/1999/xhtml[/url]);

@-moz-document domain("sport5.co.il") {
tr[id^='ucTalkback_title_'] {
display: block !important;
}

div[id='ucHeader_divBanner'],
td[class='hp_article_add'] {
display: none !important;
}
}

התקנתי את הסטייליש ותראה :

dffwy1.jpg

dff2xr8.jpg

ובכל זה לא עובד כמו שצריך מה ניתן לעשות ?

הכנסתי את הקוד שהבאת ל GS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רואים כלום, התמונות קטנות מידי. מה זה GS?

Greasemonkey

והבעיה בתמונות היא שבראשונה אתה תמונה לא ממקומת

ובשני זה דוגמה לכך שהכתבות עדיין מוצגות בפינה השמאלית כמו לפני כן :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בכלל אפשר להתקין את זה על Greasemonkey? הייתי מצפה שהוא יתלונן שזה לא בפורמט הנכון.

בכל מקרה, את המיקום של התמונה בדף הראשי לא הצלחתי לסדר:

אגב, מצאתי בעיה בסגנון שלי, אני מקווה לתקן אותה בקרוב. בינתיים יש עיוות בדף הראשי באתר.

עדכון: בקרוב? אולי כשפיירפוקס 3 יצא, בערך בעוד חצי שנה. השתכנעתי שהמיקום של התמונה שמכסה את אזור הוידאו לא נכון בגלל באג בקוד העימוד של פיירפוקס ולא באתר עצמו, אני לא מאמין שאפשר לפתור את זה תחת גקו 1.8. אמור לעבוד כמו שצריך תחת גקו 1.9, אבל ממש לא מתחשק לי להוריד nightly או אלפא כדי לבדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני יכול להוסיף את הקוד ל stylish

כשאני רק פותח אותו אני מקבל כזה ארור :

שגיאה בניתוח XML:‏ ישות לא מוגדרת מיקום: chrome://stylish/content/edit.xul שורה מספר 94, עמודה 5:				&basicoutro;
--------------------------------^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה פותח את זה, הכוונה ל- Stylish?

אם כן, תסיר את ההרחבה, סגור את פיירפוקס, גש לתיקיית הפרופיל שלך ומחק את הקובץ stylish.rdf, עבור לתיקיית extensions ומחק תחתיה את התיקייה {46551EC9-40F0-4e47-8E18-8E5CF550CFB8}, פתח מחדש את פיירפוקס והתקן שוב את Stylish.

אם השגיאה עדיין חוזרת, שאל בפורום של ההרחבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם מישהו מכיר תוסף שמונע מהאתר שאני צופה בו (הטאב שאני מסתכל עליו) לבצע auto-refresh?

אין לי בעיה שהאתרים יבצעו עדכון כול עוד זה לא הטאב שאני צופה בו (ממש מתסכל לקרוא ידיעה בHW ופתאום להתחיל לחפש עד איפה הגעתי בקריאה כי הוא עדכון את עצמו!)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה פותח את זה, הכוונה ל- Stylish?

אם כן, תסיר את ההרחבה, סגור את פיירפוקס, גש לתיקיית הפרופיל שלך ומחק את הקובץ stylish.rdf, עבור לתיקיית extensions ומחק תחתיה את התיקייה {46551EC9-40F0-4e47-8E18-8E5CF550CFB8}, פתח מחדש את פיירפוקס והתקן שוב את Stylish.

אם השגיאה עדיין חוזרת, שאל בפורום של ההרחבה.

ניסיתי לעשות את מה שהצעת אפילו מספר פעמים ללא הועיל.

אני שוב מקבל את השגיאה הזאת :

שגיאה בניתוח XML:‏ ישות לא מוגדרת מיקום: chrome://stylish/content/edit.xul שורה מספר 94, עמודה 5:				&basicoutro;
--------------------------------^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...