Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2 - עמוד 62 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

עם איזה תוסף אני יוכל לראות את הוידיאו בMSN video?

+ מסםר אתרים בעברית, עולים לי בג'בריש, וכל לינק שבאתר שאני לוחץ פתח בטאב חדש , שוב ג'בריש

יש משהו שמסדר את זה לכל הזמן חוץ מלשנות למעלה לעברית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אפשר לעשות שבפיירפוקס בעברית סרגל הצד יופיע מצד שמאל ולא מצד ימין שהוא הברירת מחדל?

ועוד שאלה מה ההבדל בין adblock ל adblock+ ?

ועוד שאלה אחרונה הייתי משתמש בתוסף a's currency converter בפיירפוקס 1.6 ואין לו תמיכה ב2.0

חיפשתי אלטרנטיבות להמרת מטבעות אבל לא מצאתי משהו טוב ;\ אולי יש לכם איזה המלצה :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחפש תוסף שמאפשר שמירת תמונות לתיקיה מוגדרת מראש בלחיצה על כפתור אחד/שילוב של כפתורים

ולא

לחיצה ימנית -> לשמור ל....

הבנתם

יש משהו כזה?

https://addons.mozilla.org/firefox/2918/

התוסף הזה זה בשביל לגרור טקסט / קישורים / / תוספות

לכול קטגוריה אתה יכול להגדיר מה יעשה גרירה למעלה / למטה / ימינה / שמאלה כולל לשמור ישירות לספריה שהגדרת מראש

או חיפוש בדף או חיפוש במנוע חיפוש ועוד הרבה הרבה דברים

הגעתי אליו כי המחליף האולטמטיבי לdragndrop שהיה צריך להכריח אותו שיעבוד כבר ב1.5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אפשר לעשות שבפיירפוקס בעברית סרגל הצד יופיע מצד שמאל ולא מצד ימין שהוא הברירת מחדל?

ועוד שאלה מה ההבדל בין adblock ל adblock+ ?

ועוד שאלה אחרונה הייתי משתמש בתוסף a's currency converter בפיירפוקס 1.6 ואין לו תמיכה ב2.0

חיפשתי אלטרנטיבות להמרת מטבעות אבל לא מצאתי משהו טוב ;\ אולי יש לכם איזה המלצה :|

בנוגע לסרגל הכלים בטוח יש דרך לסדר את איפשהו בתוך about:config או במקום אחר.. אולי מישהו פה יודע..

adblock plus היא גירסא יותר חדישה עם כמה שינויים (הרבה מתוכם הם בתחום העיצוב), היא עדיפה על ה-adblock הרגיל..

בנוגע לשערי המטבעות, אני מתשמש ב-ViewMyCurrency, תוסף שמאוד מקל על קניות באינטרנט (אמאזון, אייבי וכו') ועל המרת מטבעות בכלל. הוא תומך בפיירפוקס 2, ומתרגם לך לצד כל מטבע זר את הסכום לשקלים או כל מטבע אחר שתבחר.

הנה דמו קצר שמראה את פעולת התוסף:

http://hamstersoup.com/ViewMyCurrency/videos/QuickTour.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לסרגל הכלים בטוח יש דרך לסדר את איפשהו בתוך about:config או במקום אחר.. אולי מישהו פה יודע..

adblock plus היא גירסא יותר חדישה עם כמה שינויים (הרבה מתוכם הם בתחום העיצוב), היא עדיפה על ה-adblock הרגיל..

בנוגע לשערי המטבעות, אני מתשמש ב-ViewMyCurrency, תוסף שמאוד מקל על קניות באינטרנט (אמאזון, אייבי וכו') ועל המרת מטבעות בכלל. הוא תומך בפיירפוקס 2, ומתרגם לך לצד כל מטבע זר את הסכום לשקלים או כל מטבע אחר שתבחר.

הנה דמו קצר שמראה את פעולת התוסף:

http://hamstersoup.com/ViewMyCurrency/videos/QuickTour.html

אני גם משתמש בתוסף הזה אבל זה לא מספיק לי אני רוצה שאני יוכל להמיר מכל מטבע לכל מטבע בקלות :|

כי לפעמים אני גם ממיר לדולרים או כאלה דברים

adblock+ אני ינסה תודה על ההסבר

ואני יחכה שמישהו יעזור לי עם הסרגל צד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרמטתי את המחשב היום ולפני הפרמוט שכחתי לגבות את המועדפים שנוצרו דרך הפיירפוקס וגם את התוספים, אבל! פיירפוקס היה מותקן אצלי בכונן D, אז יש סיכוי שאם אני יתקין את פיירפוקס שוב באותה התיקיה המועדפים והתוספים ישארו? או לפחות השמות של התוספים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...