האם שוווה להריחב פיזיקיה ? ועוד שאלות לבגרות למי שעבר כבהר תגינהום הזה - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם שוווה להריחב פיזיקיה ? ועוד שאלות לבגרות למי שעבר כבהר תגינהום הזה

ExploiT

Recommended Posts

אוף שכחתי שאני מדבר עם תלמידי תיכון :s07: , אתם באמת חושבים שללמוד פיזיקה בחודש אחד וללמוד אותו בתקופה של שנתיים ייתן אותו אפקט ? ואם לומדים בתיכון אז למה לא ללמוד כמו שצריך כבר במקום אחרי זה לחפש כל מיני פתרונות "קסם" כאלה שיעלו לכם זמן וכסף שתוכלו להשקיע במקומות אחרים :nixweiss:.

כל מה שאני אומר זה שפיזיקה ייתן מבחינת ציון לממוצע אותו אפקט כמו ביולוגיה או כימיה, אבל יש פקולטות שדורשות את זה כתנאי קבלה אז למה לא לעשות את זה עכשיו וזהו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מי אמר שהוא רוצה להיות מהנדס? הוא בכלל לא החליט מה הוא רוצה להיות בחיים ואתם תוקעים לו כמה מקצועות בו זמנית בשביל העתיד למרות שכל העומס יכול לפגוע בו ולגרום לו להיכשל בכמה מקצועות בו זמנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ צודק. ועדיף שהחומר הטיאורטי הזה יטפטף לך במשך שנתיים, ושלא תצתרך לבלוע הכול, כולל נוסחאות מתמטיות מפלצתיות ב3 חודשים (סמסטר...)

כימייה זה מקצוע קל יחסית, ככה שאני לא רואה סיבה לא לקחת אותו, אבל גם אם לא תיקח, קורסי הכימייה לא לכימאים (באב"ג... איפה שאני לומד) הם די קלים (מניסיון...) ככה שזה לא נורא. מתמטיקה 5 יח"ל זה חובה לפי דעתי אם אתה יכול. בזה שווה להשקיע, כי חדו"א 1 יכול להיות מאוד אכזרי, במיוחד כשרוב המרצים הם מברית המועצות, שלא כלכך יודעים עיברית...

תיכנות לפי דעתי זה לא מקצוע חשוב, הוא פשוט מלמד גישה לפיתרון בעיות, מה שיכול לעזור גם בפיסיקה (וגם בקורסי התכנות המעפנים שמחייבים ללמוד באוניברסיטאות...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תמיד, ולא לכול המקצועות... תעבור על האתרים של האוניברסיטאות (חפש בגוגל לפי שם האוניברסיטה...) ותראה מה הדרישות לכול מקצוע, מקסימום אתה יכול להתקשר ישר למחלקה של המקצוע שמעניין אותך ולשאול מה הדרישות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספיק כבר עם הסיפורי אימה המטופשים האלה על פיסיקה, כמו שאמרתי צריך רק להשקיע, ובבקשה מי שלא עשה את הקורס הזה שלא יידבר עליו כי אין לו מושג על מה הוא מדבר!

מה כל כך מפחיד או מכשיל בקורס?

בוא ננסח את זה אחרת מה כל כך מרתיע מלעשות את הקורס ולא ללמוד 3 שנים פזיקיה בבית ספר?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא לומד פיסיקה כמקצוע ראשי, אז יתנו לך את הנדפק התורן כמרצה. מרצים בד"כ לא אוהבים ללמד סטודנטים שלא מהמחלקה שלהם, כי אז הם צריכים להסביר כל פרט וכו, ולמרצים לפיסיקה יש איזה גאווה מקצועית שלא מאפשרת להם לתת פקטור, גם אם המבחן נכתב כשהם היו שיכורים לגמרי ושכחו שאתה לא לומד פיסיקה, וזה רק קורס כללי בשבילך... ככה שזה בד"כ די קשה לקבל בקורס ציון גבוהה, ובכלל לעבור אותו... מצד שני יכול להיות שתיפול על מרצה נחמד (אין הרבה כאלה...), אני אישית ממש לא מתחרט על זה שלמדתי פיסיקה בתיכון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...