האם שוווה להריחב פיזיקיה ? ועוד שאלות לבגרות למי שעבר כבהר תגינהום הזה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם שוווה להריחב פיזיקיה ? ועוד שאלות לבגרות למי שעבר כבהר תגינהום הזה

ExploiT

Recommended Posts

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יפה תבין חוץ מכימיה ומטומטיקה המורים אצלי על הפנים

אני ישון כמעט כול היום

ואני ממש חוהל על כימיה (פעם עסקתי בהכנת חומרי נפץ. וככה) וזה ממש כיף ומענין כול התגובות בין חומרים וככה

בילוגיה למשל אני ממש טוב בזה אבל המורה על הפנים בא לי להקיא כול פעם שאני נכנס לשיעור וככה

אז קיצר אתם אומרים לעשות פיזיקיה ?

מזל שבשיעורי פיזיקה יושבת לידי ידיה טובה שלי אנחנו כול השיעור עושים צחוקים מאחורה :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ומה אתה חושב שאצלנו המורים היו עושים קסמים כדי שנבין יותר טוב ? זה תמיד ככה וזה לא סיבה לא ללמוד, אם כל כך משעמם לך פתח ספר ותתקדם בחומר לבד.

כן !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ישון כמעט כול היום

גם אצלי היה ככה

חומר של שיעור אחד הם איכשהו מצליחים לגרור על פניי חודש שלם

אני ממש חוהל על כימיה (פעם עסקתי בהכנת חומרי נפץ. וככה) וזה ממש כיף ומענין כול התגובות בין חומרים וככה

אתה חיי באשליות אם אתה חושב שזה מה שעושים בשיעוריי כימיה

החומר הוא מונוטוני ומשעמם

אבל מה שכן הוא קל בטירוף

יום אחד קפצתי לכיתה של חברים שלי שעסקו בהכנת שיעוריי בית בכימיה לפני השיעור ובשנייה פתרתי להם שם תרגילים בלי ללמוד בכלל את הנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארטון למדתה במקרה בראשונים בהרצליה ?

אצלי זה ביודק ככה חומר להסטוריה השינונים באירופה עקב המהפכה התעשייתית אנחנו חורשים על זה מתחילת השנה בא לי להרוג תצמעי

קיבנימיט מה זה פרק אחד לומדים אותו כבר 60 שעורים

ואני בכיתה רגילה לא כיתת מפגרים או משהו מה זה שישנו את תוכנית הלימודים או משהו :\

ואיזה מעפן זה תיכון חשבתי היה יותר קל :\ 60 שעות בשבוע 5 ימים כול יום מתחילים ב8 גומרים ב6 סעמקקקקק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה תבין חוץ מכימיה ומטומטיקה המורים אצלי על הפנים

אני ישון כמעט כול היום

ואני ממש חוהל על כימיה (פעם עסקתי בהכנת חומרי נפץ. וככה) וזה ממש כיף ומענין כול התגובות בין חומרים וככה

בילוגיה למשל אני ממש טוב בזה אבל המורה על הפנים בא לי להקיא כול פעם שאני נכנס לשיעור וככה

מזל שבשיעורי פיזיקה יושבת לידי ידיה טובה שלי אנחנו כול השיעור עושים צחוקים מאחורה :\

קודם כל תישאר בכימיה כי זה מה שאתה אוהב ואנשים שוכחים שכדאי ללמוד את מה שאתה אוהב ולא את מה שאחרים אהבו. אני במקומך הייתי יורד מהטכ"מ ועובר לפיזיקה ו/או ביולוגיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...