האם שוווה להריחב פיזיקיה ? ועוד שאלות לבגרות למי שעבר כבהר תגינהום הזה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם שוווה להריחב פיזיקיה ? ועוד שאלות לבגרות למי שעבר כבהר תגינהום הזה

ExploiT

Recommended Posts

אני בדילמה קשה

כיתה יוד ואצלי בתיכון עושים את כול המקצועות הפנימיים השנה (בגיוליה כימיה פיזיקיה והמ לא)

קיצר עוד לא חשבתי מה לעשות בחיים אז אני לא יודע מה אני רוצה ממני

בנתיים אני לומד בקבוצות האלה

5 אנגלית - אני עושה על בטוח

5-4 מטמטיקה - שעל בטוח 5

5 כימיה - על בטוח כי זה קל ממש

10 טכ''מ - זה משעמם וזה פסקל ו vb ו אקסס וזה משעממם רצח ואני רוצה לפרוש

4 פיזיקיה - אני לא יודע מה אני רוצה

והשאר רגיל לשון,הסטוריה,תנך.ספרות

קיצר יש לי בעייה קטנה עצם היותי בטכ''מ אני עושה 10 יחידות ובעצם מקזז את הביולגיה\כימיה + פיזיקיה

ובכך ב י''א אני לא יצטרך ללמוד את זה

אבל מצד שני ראיתי שבאוניברסטיה\טכניון דורשים 5 פיזיקה ? זה נכון ?

האם כדאי להשאר בטכ''מ ? מה זה יתן לי ?

האם יש משהו לא טוב בתכנון שלי ?

בראסמי אני לא צריך לעשות בגרות בפיזיקה וכימיה אבל אני מכריח תצמעי בגלל הדרישות של האוניברסיטה

מה אתם חושבים כדאי לעשות ? (בא לי להתאבד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב בראסמי לא עזרתה לי :-\

כול השכבה שלי עם אחים גדולים ומקבלים מהם הכוונה וככה רק אני בלי אחים גדולים שאומרים לי מנסיון

יאלה תהיה אח גדול תן קצת במידע משהו :=\

אני בטוח שיש פה לפחות 50 איש שכבר עברו את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שעדיף שתשקיע יותר בעברית

אין טעם להרחיב 7 מקצועות ל-5 יחידות

תרחיב רק במה שאתה טוב.

אני למשל הייתי בבצפר שלומדים בו צרפתית וכולם מחוייבים להרחיב ל-5 יחידות

תכלס זה בונוס של כפול 1.2 ובסופו של דבר יוצא שזה בכלל מוריד לי את הממוצע ולא נכנס לשקלול ככה שסתם למדתי 6 שנים את השפה המחורבנת הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לרדת מכימיה ולהרחיב פיסיקה ?

אני בתכלס לומד ל4 יחידות פיסיקה אז זה דפוק כזה אני צריך לחרוש כדאי לעלות ל5 יחידות ?

לתואר ראשון של הנדסת תוכנה באוני דורשים פיסיקה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם 4 אני חושב שתוכל, בלי פיזיקה בכלל תצטרך לעשות קורס באוני\טכניון כדי להשלים את זה וזה לא נעים בכלל (מניסיון).

כימיה נדרשת בתואר ראשון בכימיה\ביולוגיה (בטח יש עוד כמה שזה דרישה שם) ולא אם תלמד משהו שקשור למחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיזיקה תקח בטוח אם אתה מתכנן להמשיך אח"כ לאוניברסיטה כדי שלא תצטרך להשלים.

בקשר לטכ"מ- אני לא מכיר את המסלולי, אבל אני עושה 5 יחידות מחשבים, ה-3 הראשונות הן בדיחה, אבל ה-2 האחרונות משעממות בצורה בלתי נסבלת וכול החומר הוא באוויר.

בקשר לכימיה- אני לא לומד את זה, אבל יש לי חברים שכן ולפי מה שאני שומע זה קל.

בקיצור, פיזיקה תקח בטוח ותקוה ליפול על מורה טוב, אחרת זה מכה. בקשר לשאר- תקח מה שבא לך, העיקר שזה יתן לך בונוס ויהיה קל, כמובן שיש העדפה למה שמעניין אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי רגע לצחוק חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח...

כימיה על בטוח קל אם כבר כימיה על בטוח יותר קשה ידפוק אני מתגבר כימיה וביולוגיה מה אתה לומד אוטומים??

ידבע עד כיתה יב' אתה תלמד חימצון חיזור, חומצות בסיסים, חישובים סרומטיים, מעברי אלקטרונים, המסה ושיקוע, יצירת חומרים, תגובות ( בין הנושאים הקשים)

הידרוכלורים, הידרוכסידים, קשרים כימים מלאאאא דברים למדתי כימה למדתי גם פיזיקה כימיה יותר קשה.. זה לא הבנה של תפעות כמו פיזיקה זה מה בחומר במבנה בקשרים וכו.... גורם לתפעות האלה עזוב אחי אם יש לך התלבטות תלך על פזיקה לטובתך אם אתה מחפש תקל...

ותראה מי שלוקח כימיה לו זה יהיה קל כי הוא אוהב את זה כמוני זה קל למי שיש לזה ראש ומוכן להשקיע אבל זה קריעה יותר קשה מפיזיקה זה בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני יכול להגיד רק דבר אחד...

המורה קובע הכל !!!

יש לי בביצפר פיזיקה וזה ממש קשה לי כי המורה דפוק ולא מלמד טוב.... ואדיש רצח!!!!!!!!!! הוא מעביר את השיעורים בשיעמום יתר....

אז לא נשארו לי הרבה ברירות אלה לעבור לביולוגיה.. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...