תמונות של חרקים שמצאו את גורלם בחדר שלי והיוו דוגמנים במשכורת זעומה - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות של חרקים שמצאו את גורלם בחדר שלי והיוו דוגמנים במשכורת זעומה

tzahi04

Recommended Posts

חלקם לא יצאו מדהים ולא מספיק בפוקוס אבל הנה מה שהצלחתי להוציא: ( ניתן ללחוץ על התמונה על מנת לראותה בגדול)

-----------------------------------------------------------

התמונה הראשונה היא תמונה של החיפושית צילה בפוזה מגרה

61ap.th.jpg

פה יהושוע הזבוב במלוא הדרו

14yk3.th.jpg

החלק הקדמי של צילה החיפושית

13co.th.jpg

הטוסיק העסיסי של צילה בפוזה מחרמנת נוספת

23qa.th.jpg

כאן צילה מתקדמת אליי בבהלה

50as1.th.jpg

משה העכביש קפץ לבקר במטבח לבדוק אם נשאר משהו טעים...

17ds.th.jpg

מסתבר שמה שנשאר זה כוס וכמה גרגירים

29fj.th.jpg

לסיכום ניתן לאמר שלצלם עצמים מקרוב שלא זזים זה הרבה יותר קל, כשמדובר בחבריי החרקים מסתבר שקשה להשיג תמונות

חדות אבל מבטיח אני לכם שבפעם הבאה צילה, יהושע ומשה יראו טוב יותר פשוט זה היה היום הראשון שלהם בעבודה והם קצת נלחצו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם אומרים על התמונה הראשונה? היא יצאה הכי יפה לדעתי היא יצאה מעניינת בקומפוזיציה שלה אם מסתכלים על התמונה בגודל המקורי הגדול הדפים נראים הרבה יותר עבים מאשר במציאות.

אני מקווה ששילמת להם שכר מינימום ושמרת על זכויותיהם אחרי הכל יו"ר ההסתדרות הוא גם יו"ר העבודה

לא צריך להגזים, אני משלם להם 18 ש"ח לשעה משכורת מינימום וכמובן כולל הסעות ואוכל חינם ביטוח חיים והטבות נוספות.

לא רוצה להישמע @#$$%*& אבל למה לצלם חרקים (זה מג...בטרוף אבל אם אתה אוהב אז בכיף..)..

צילמתי גם צילומי מאקרו של ג'וקים מתים אבל לא העלתי את זה הייתי רחמן :) זה יצא ממש מגעיל. אני אוהב לצלם דברים מקרוב כי אז אפשר לראות דברים ולהתפעל מהם שזה מה שאיאפשר לראות בעין בלתי מזוינת.

תמונות יפות אבל אחי.. תנקה את הבית !

אני לא מנקה את הבית אבל כמו שרואים יש לזה יתרונות אני יכול לצלם דברים בלי לצאת החוצה לטבע אז הטבע בא אליי :silly:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלקם לא יצאו מדהים ולא מספיק בפוקוס אבל הנה מה שהצלחתי להוציא: ( ניתן ללחוץ על התמונה על מנת לראותה בגדול)

לדעתי אחלה צילומים (אפילו רואים לעכביש את העינים,מגניב) ,תגיד באיזה השתמשת לצלם את החברה (החרקים)? :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, סוף סוף שאלה מקצועית. השתמשתי במצלמה שרשומה לי למטה במפרט של המחשב שיש לי בחתימה בהודעה.

בקיצור במצלמה CANON IXUS 30 - אולטרה קומפאקטית ואוטומטית לגמרי לא משהו ידני ולא משהו מקצועי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד המצלמות הקטנות האלה? ,עם נתונים אחלה והכל ,שאלתי האם בגלל שהם כל כך קטנות הם לא זזות ביד ברגע הצילום ואז הצילום עלול להדפק? a096.gif

שמעתי שיש מיציב תמונה במצלמות ווידיאו האם זה גם קיים במצלמות הדיגטליות הקטנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...