איפה אתם ממליצים? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה אתם ממליצים?

ofird

Recommended Posts

שלום,

אני מעוניין לקנות 2 מחשבים 1 לMedia Center ואחד לאבא שלי רק לעבודה ביתית סטנדרטית.

איפה אתם ממליצים לרכוש? אני גר בראשון (אני יודע שאתם בדרך כלל מביאים מפרטים מKSP, איך הם?)

נ.ב. - למרות שאני מבין במחשבים, אין לי כוח להרכיב לבד, אז זה יכלול גם הרכבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו לא יכולים להמליץ לך איפה כי לא ממליצים לך כאן על חנויות.

אנחנו כן יכולים לתת לך מפרטים שיתאימו לתקציב והצרכים שלך ולהפנות אותך מאיפה הם נלקחו.

רק תציין בדיוק מה אתה צריך.

פורמט מומלץ להודעה על מנת שנוכל לעזור לכם כמה שיותר ביעילות:

1. מה התקציב? האם הוא למזומן שטרות (למזומן המחיר יותר נמוך בד"כ ב2-3%) ?

2. מטרות המחשב? לדוגמה: עבודות משרדיות (אינטרנט ואופיס), משחקים (קלים או כבדים?), צפיה בסרטים, קולנוע בייתי, הורדות, מסיבות רשת, עריכה גרפית (דו מימדית, סרטים, או תלת מימד?)

3. האם אתם צריכים ציוד הקפי? לדוגמה: מסך, מקלדת ועכבר (אלחוטיים?), רמקולים, כרטיס טלוויזיה.

4. האם יש דבר ספציפי שאתם לא צריכים במחשב עצמו? כמו: , צורב, כונן דיסקטים, כרטיס קול איכותי

5. האם יש לכם העדפה לחברה או לחלק כלשהו ?

6. האם נושא הקירור והעיצוב במחשב חשובים לכם? האם צריכה להיות התאמה בין הצבעים של המחשב ויש דרישה למחשב שקט במיוחד?

7. האם אתם צריכים מערכת הפעלה חוקית, הרכבת מחשב במעבדה או התקנת במעבדה?

8. האם יש צרכים מיוחדים כלשהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה חברה

בסך הכל לא פתחתי יומיים את האתר וכבר כ"כ הרבה תגובות...אנשים טובים אתם :xyxthumbs:

אז הנה כל הפרטים בהתאם לתגובה של biodome :

1. מזומן שטרות עד 5000 ש"ח

2. מטרות המחשב? בראש ובראשונה קולנוע ביתי (צפיה בסרטים, שמיעת מוזיקה, הקלטת תוכניות וצפייה בתמונת) אח"כ עבודות משרדיות (אינטרנט ואופיס) משחקים קלים והורדות. מה זה מסיבת ?

3. ציוד הקפי: מסך 17" LCD, מקלדת ועכבר אלחוטיים, וכרטיס להקלטה.

4. לא צריך במחשב (כי כבר יש לי): צורב , זיכרון 512 של PC400 (רצוי להוסיף עוד אחד), כונן דיסקטים, מארז מידי ATX ומודם.

5. העדפה לחברה או לחלק כלשהו: כרטיס טלוויזיה רצוי Happuagage 150 MCE וכרטיס מסך GEFORCE 6600GT, מעבד וMB של GB.

6. נושא הקירור והעיצוב במחשב לא חשוב לי, אך רצוי שיהיה שקט (לא שקט מאוד מאוד אבל שקט).

7. מערכת ההפעלה שלי תהיה MEDIA CENTER 2005, יש לי כבר (אך היא לא 64BIT, אולי כדאי לי לשדרג?)

8. צרכים מיוחדים : להתחשב במצב של ALWAYS ON ושיהיה UPGRADABLE.

זהו בגדול, אשמח לתגובות מהירות כי אני מאוד לחוץ להזמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה LCD כן חשוב אם זה מקשה על המחיר אז אפשר לחרוג

אם כך,

Athlon64 3000+ (S-939) VENICE CORE 1

830

K8N51GMF-9 s939, NF4, VGA, PCI-E, SATA II 1

510

512Mb 400MHz Kingston CL2.5 1

390

6600GT 128MB DVI, TV, PCI-E 1

930

Deskstar 80GB Sata II 1

340

HEC Compucase CI-6919 400W 1

422

TFT 17'' 730B 8MS +DVI 1

1730

MS Internet + MS Mouse Optical 1

135

סה"כ

5,287 ש"ח

נבנה מ-

www.ksp.co.il/hmain.php

הערה: בקשר לזכרון, תבדוק ותגיד לי מה התזמונים של הזכרון שלך... חשוב לדעת אם זה CL3 או CL 2.5 . אני הבאתי לך CL 2.5 , אבל אם יש לך CL 3 אז זה יהיה סתם בזבוז... לכן חשוב שתבדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזיכרון שיש לי הוא כזה: kingston 512MB 3200 PC400,קניתי אותו לפני שנתיים ב500 ש"ח, אין לי מושג מה זה אומר לגבי הCL, מה זה CL בעצם?

בכל אופן, הפתעת אותי לגבי הMB, הוא כבר מכיל 6100, זה לא קצת ביזבוז מבחינתי, להוסיף על זה 6600GT? ובכלל, אני מאוד נרתע מON BOARD, אני יודע שניתן לנטרל אבל למה לקנות אם לא נשתמש?

חוץ מזה אני מעוניין להריץ סרטי HD ולא בטוח שהכטיס הזה יסחוב אותם...

חשבתי יותר בכיוון של ?K8N Ultra-9 (s939, nf4-u, PCI-E, GBL, מה אתה אומר?

נ.ב. את המארז אפשר להוריד, כי שציינתי, יש לי כבר MIDI ATX.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה CL בעצם?

אלו בעצם תזמוני הזכרונות. למעשה, הראשי תיבות הם:

CL = CAS Latency = Column Access Stroke

מה שאומר כמה סיבובי שעון לוקח לו לגשת לטור מסוים בזכרון

(כמה שיותר קצת יותר טוב )

עוד הסבר:

CL2 & CL3

זמן האחזור, או מאוד בפשטות, הכוונה למשך הזמן שלוקח לזיכרון להגיב להוראה. זמן האחזור נמדד במחזורי שעון, כך שמודול CL2 משלים גישה למידע בפעימת שעון אחת פחות ממודול CL3.

בכל אופן, הפתעת אותי לגבי הMB, הוא כבר מכיל 6100, זה לא קצת ביזבוז מבחינתי, להוסיף על זה 6600GT?

יש הבדל גדול ביניהם, לדעתי עדיף לקחת את ה-6600GT .

?K8N Ultra-9 (s939, nf4-u, PCI-E, GBL

מה רע בלוח האם הנוכחי? גם הוא אולטרה ותומך בכל מה שה-K&N תומך. אך הדבר היחיד שיש לטובת ה-K&N אם אני לא טועה זה שיש לו פסיבי, אבל זה לא ממש אמור לעניין אותך כי אתה לא OCer .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...