כמה שאלות על מארזים וספקים... - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות על מארזים וספקים...

Moooshe

Recommended Posts

הספקים של מארזי TASK הם טובים מאוד, איכות הבנייה לא רעה בכלל אבל בכל הקשור לקירור - הם פשוט חממה.

הגרילים של ה80 מ"מ פשוט חוסמים את זרימת האוויר, אין מקום להרבה כוננים קשיחים(כמו שאתה מתכוון לעשות).

בנוגע למפרט הכולל שלך: אם אתה משקיע ב5-6 אתה פשוט חייב לעצמך מארז נורמאלי ברמה גבוה עם ספק חזק של אנרמקס, לפחות של 350WAT. לגבי כרטיס המסך(אני יודע זה לא קשור), אם אתה הולך לשחק משחקים על המחשב הזה תחליף אותו ומהר!

לגבי המארזים של TASK, דווקא לחבר שלי יש אחד והוא לא רע... ולמארזים האלה יש לא מעט מקומות ל-HDD-ים (יחסית למארזים ביתיים ולא למארזים לשרתים). אני רק חושב על איזה ספק 400W אני יכול לקנות בזול ולהוסיף... מה לגבי ספקים ג'נריים? עבדתי איתם כל חיי ורק פעם אחת קרה לי שספק נשרף והייתי צריך להחליף אותו (גם הרווחתי מאוורר:)).

לגבי הכרטיס מסך, לפני שלושה חודשים הוא עלה לי בדיוק את כל המשכורת של אותו חודש (אני חייל...), אין שום סיכוי שאני אוכל להחליף אותו, אלא אם אני אזכה בלוטו או משהו כזה. ובמקרה כזה, אני אוכל גם לקנות איזה מארז עצבני של אנרמקס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את ה-TASK 3001, הוא יפה וכל זה, אבל שהייתי בחנות של קרוב משפחה שלי, הוא אמר שהמארז לא איכותי במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...