המחשב עושה ריסט לבד, נכנס לסליפ מצורף minidump+ פירוט המסך הכחול - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב עושה ריסט לבד, נכנס לסליפ מצורף minidump+ פירוט המסך הכחול

talmAn

Recommended Posts

בעייה שמופיה לי לאחרונה.

כשאני משתמש במחשב המחשב עושה לעצמו ריסט או שהמסך הופך לשחור ולא מראה כלום אבל לא עולה ולא עושה כלום ורק כשאני עושה ריסט (דרך הכתפור על המארז כמובן) המחשב עולה מחדש.

חשבתי בהתחלה שזה הכרטיס מסך כי היו כמה פעמים שראיתי מריחות כאלה של צבעים מן כתמים כאלה לא ברורים. בקיצור משהו דפוק בתצוגה.

אז שלחתי את הכרטיס מסך לחנות שיבדקו אותו, מעבדה הם אמרו וכו'. לבנתיים אני עם כרטיס אחר

עכשיו לי בעייה עם הריסטים האלה ומה שכתבתי למעלה.

הסרתי לחלוטין את הדרייבר של הכרטיס מסך והתקנתי את הדרייבר החדש מהאתר של ATI.

וזה לא עוזר כי זה קרה לפני שעה וחצי ככה שוב, המחשב עשה ריסט לבד. אין לי בעייה של חום למעבד

מה זה עוד יכול להיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי מסך כחול שכתוב בו

driver_irql_not_less_or_equal

בפירוט מתחת לזה היה כתוב:

אם התקנתי חומרה חדשה במחשב, אז היא לא הותקנה טוב צריך להסיר אותה או לעשות עליה disable

ולהתקין אותה שוב באופן טוב ונכון

אבל בכלל לא התקנתי שום חומרה חדשה ??? ::)

מישהו יודע מה זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבל תיקון... בדקתי את כל הקבצים וראיתי ששלוש מתוכם מראים על בעיה במערת הפעלה אז תנסה להתקין עידכונים סרויס פאק 2 או משו

והקובץ האחרון מראה על בעיה בזיכרון (למי שמבין memory_corruption nt!MmCleanProcessAddressSpace+347 )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם בדקתי ומצאתי שלפחות אחד מן הבצים מורה על בעיה ב- PS/2

המחשב שלך מלא בעיות , מה??

:D :D

סתם צוחק, תבדוק שוב אם קורה לך את אותו דבר, אם כן תשלח לכאן עוד מן הבעיות שיש לך.......

הנה , פתחתי לך גוגל על אחת מן הבעיות http://www.google.co.il/search?q=i8042prt.sys&start=0&start=0&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-a&rls=org.mozilla:en-US:official

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...