לראשונה קירור של "מתכת-נוזלית" למחשב - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לראשונה קירור של "מתכת-נוזלית" למחשב

tomersbar

Recommended Posts

חברת Sapphire תוציא כרטיס מסך עם קירור של מתכת-נוזלית .

החברה טוענת שהקירור יעיל פי 65 ממים רגילים, משום שמתכת מוליכה חום פשוט יותר טוב. היא גם מבטיחה שהוא יהיה הרבה יותר שקט, מה שיכול להפוך לפוטנציאל OC ענק!

החברה מתכוונת להוציא כרטיס RADEON X850 XT Platinum Edition PCI Express עם קירור כזה.

לפרטיס נוספים על הכרטיס, והטכנולוגיה:

http://www.xbitlabs.com/news/coolers/display/20050519225638.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ביטלו אותו,אפילו עשו בישבילו מוד ענקי,רק שאל תצפה שהוא יצא לשוק הרחב...ספייר כבר מזמן סיימה לייצר ליבות R480...אולי נראה את זה בX1800XT.

זה אכן ישן...אני זוכר שראיתי את זה באתר של ספייר מלפני איזה חצי שנה-שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שידוע לי כספית זה חומר מאוד רעיל לנשימה, וכספית יכולה להרוג בנאדם בכמה נשימות.

נכון, אבל כל מערכת הקירור של הכרטיס אטומה לחלוטין, ואתה גם לא אמור לפתוח אותה או להתעסק בזה :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMG

זה כל-כך ישן

ושמעתי שביטלו את זה בסוף, לא?

הכתבה מתאריך:

[ 05/19/2005 | 03:56 PM ]

לפי מה שידוע לי כספית זה חומר מאוד רעיל לנשימה, וכספית יכולה להרוג בנאדם בכמה נשימות.

בכל זאת יש לי הרגשה שאנו עומדים להיפרד מחלק מחברי הפורום ;)

roflmao.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל זאת יש לי הרגשה שאנו עומדים להיפרד מחלק מחברי הפורום ;)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

That was hillarious

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

בכל מקרה, נשמע מבטיח ביותר, אבל בטח יעלה מלא כסף בהתחלה, וכמו שאמרו, מסוכן מאוד לבריאות, אני אישית לא הייתי משתמש בזה בבית, אפילו מדחום אני לא מחזיק\ אתם יודעים, תמיד אני חושב מה יקרה אם....  :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NanoCoolers insist that the fluid it uses is non-toxic, non-flammable and environmentally safe.

הם לא אומרים בשום מקום שזה כספית ואפילו אומרים שזה לא רעיל למרות שאני לא מכיר שום מתכת נוזלית אחרת

אהבתי גם את המשאבה המגנטית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא אומרים בשום מקום שזה כספית ואפילו אומרים שזה לא רעיל למרות שאני לא מכיר שום מתכת נוזלית אחרת

כספית לא רעילה???

חה!

סתם בשביל הפרוטוקול אחת הסיבות שהוציאו מדי חום עם כספית מהשוק זה בגלל שהן היו נשברות(זכוכית) וזה היה סכנה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המתכת היחידה שהיא נוזלית בטמפרטורות שאנו בני האדם מסוגלים לחיות בהם למשך 5 דקות היא כספית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקונספט עצמו גאוני

זה פשוט השלב הבא של נוזלי

אני מקווה אבל שהביצוע יהיה טוב ולא יקר מדי

בכל מקרה.... אם זה יהיה סגור הרמטית לא אמורה להיות סכנה... ובאמת... בשום מקום לא כתוב כספית... למרות שההיקש ההגיוני מהמילה מתכת נוזלית היא כספית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקונספט עצמו גאוני

זה פשוט השלב הבא של נוזלי

אני מקווה אבל שהביצוע יהיה טוב ולא יקר מדי

בכל מקרה.... אם זה יהיה סגור הרמטית לא אמורה להיות סכנה... ובאמת... בשום מקום לא כתוב כספית... למרות שההיקש ההגיוני מהמילה מתכת נוזלית היא כספית

כי באמת המתכת היחידה שהיא נוזלית בטמפרטורות הנורמליות היא כספית וזה ידוע. והמתכת שהופכת לנוזלית בטמפרטורה הכי קרובה אליה היא הבדיל שהופכת לנוזלית בטמפרטורה 232°C

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...