עזרה בבחירת עכבר !!למשחקים - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת עכבר !!למשחקים

the damonion

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Logitech תמיד היו ראשונים מבחינתי בנוגע לעכברים...

עד שנתקלתי ב-Razer .

http://www.razerzone.com/

חברה המייצרת עכברים לגיימרים בלבד ומתמקדת רק בזה.

העכברים שלהם הם מהטובים בעולם, מבחינת נוחות וביצועים.

Logitech פשוט התחילו להגעיל אותי עם כל המפלצות המטופשות שלהם.  עיצובים מוזרים, זילזול בשמאליים ומחירים מוגזמים.

אני חייב לציין שמאז שקניתי את ה- (Razer Diamonback (1600dpi אני צוחק על כל שאני ניתקל בו אצל חברים.

פשוט עולם אחר.  וכמו שחברה שמייצרת עכברים בלבד יודעת, עכבר זה ל-Noobs שלא מבינים עניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Logitech תמיד היו ראשונים מבחינתי בנוגע לעכברים...

עד שנתקלתי ב-Razer .

http://www.razerzone.com/

חברה המייצרת עכברים לגיימרים בלבד ומתמקדת רק בזה.

העכברים שלהם הם מהטובים בעולם, מבחינת נוחות וביצועים.

Logitech פשוט התחילו להגעיל אותי עם כל המפלצות המטופשות שלהם.  עיצובים מוזרים, זילזול בשמאליים ומחירים מוגזמים.

אני חייב לציין שמאז שקניתי את ה- (Razer Diamonback (1600dpi אני צוחק על כל שאני ניתקל בו אצל חברים.

פשוט עולם אחר.  וכמו שחברה שמייצרת עכברים בלבד יודעת, עכבר זה ל-Noobs שלא מבינים עניין.

תנסה את הLOGITECH G5 [עכבר הלייזר החדש של לוג'יטק עם 2000DPI ]...אח"כ נראה אם עדיין אתה חושב אותו הדבר על רייזר

ועוד שבירת דעה שלך:

תנסה את הLogitech G7,ואח"כ נראה אם אתה עדיין חושב שעכבר זה ל-NOOBS.

[הG7 לבדו יותר מדויק ויותר מהיר מהרייזור דאימונדבאק,יש לו אותם הביצועים של ה-G5 רק שהוא ...והוא גם משתמש בשיטה ייחודית לטעינת בטריות,ככה שאתה לעולם לא תמצא את עצמך במצב שאין לך בטריה אחת לפחות טעונה...].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה את הLOGITECH G5...אח"כ נראה אם עדיין אתה חושב אותו הדבר על רייזר

ועוד שבירת דעה שלך:

תנסה את הLogitech G7,ואח"כ נראה אם אתה עדיין חושב שעכבר זה ל-NOOBS.

[הG7 לבדו יותר מדויק ויותר מהיר מהרייזור דאימונדבאק].

מחזק ומה רע בעיצובים של לוג'יטק הם הרבה יותר טובים מהריזר לקחו חתיכת פלסטיק ומילאו אותה בכמה LEDS וקראו לזה עכבר...לא האבתי בכלל את החברה ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאני לא ניסיתי את ה-G5 של LOGITECH, גם אתה לא ניסית את ה-Copperhead של Razer  (שגם הוא 2000dpi)

תעיף מבט ותראה כמה דברים ש-logitech לא מציעים עם ה-g5 שלהם : http://www.pureoverclock.com/article17-3.html

בקשר ל-G7, אז אוקיי... קיים עכבר אלחוטי אחד בעולם שהוא לא ל-noobs... וד"א, הוא עדיין שוקל יותר מעכברים אחרים. גיימרים לא אוהבים עכברים כבדים.

מחזק ומה רע בעיצובים של לוג'יטק הם הרבה יותר טובים מהריזר לקחו חתיכת פלסטיק ומילאו אותה בכמה LEDS וקראו לזה עכבר...לא האבתי בכלל את החברה ....

מה אתה רציני ?  למה העכברים של עשויים מטיטניום?  בכלל הרגשת את העכבר או שרק ראית כמה לדים ונבהלת ?

אני מחזיק כרגע את ה-diamondback ואני מרגיש 2 סוגי פלסטיק, 3 סוגי גומי ורגלי טפלון.  תעשה טובה, אל תבלבל ת'מוח. העכבר נוח מאוד וגם יפה על הדרך, אז למה לא..      בכל מקרה אני מאמין שפשוט אין לך מושג על מה אתה מדבר.

עוד תוספת קטנה בשבילכם "שוברי הדעות" :

the Copperhead seems a little more accurate , maybe because of the 1000hz polling, who knows

You'll be making a mistake going with the G5. It has issues with some mousepads that can't be fixed, because it doesn't have a flash firmware update feature. That's the only way to fix the mouse, which will force to release an "updated" version of the G5.

In addition, I mentioned that I've used the MX series hand shape mice for 3 years. Let me tell you, it's NOT conducive to comfort. It'll feel comfortable for the first few hours, but use it long term, and you'll get CTS (Carpal Tunnel Syndrome).

I know it's subjective, but I wouldn't want you to go throught the same pain I did for that long.

The Copperhead is much better, and after 2 weeks of usage, I don't have pain anymore. So take that into consideration, and don't just go off reviews, because they are too subjective.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאני לא ניסיתי את ה-G5 של LOGITECH, גם אתה לא ניסית את ה-Copperhead של Razer (שגם הוא 2000dpi)

תעיף מבט ותראה כמה דברים ש-logitech לא מציעים עם ה-g5 שלהם : http://www.pureoverclock.com/article17-3.html

בקשר ל-G7, אז אוקיי... קיים עכבר אלחוטי אחד בעולם שהוא לא ל-noobs... וד"א, הוא עדיין שוקל יותר מעכברים אחרים. גיימרים לא אוהבים עכברים כבדים.

מה אתה רציני ? למה העכברים של עשויים מטיטניום? בכלל הרגשת את העכבר או שרק ראית כמה לדים ונבהלת ?

אני מחזיק כרגע את ה-diamondback ואני מרגיש 2 סוגי פלסטיק, 3 סוגי גומי ורגלי טפלון. תעשה טובה, אל תבלבל ת'מוח. העכבר נוח מאוד וגם יפה על הדרך, אז למה לא.. בכל מקרה אני מאמין שפשוט אין לך מושג על מה אתה מדבר.

עוד תוספת קטנה בשבילכם "שוברי הדעות" :

the Copperhead seems a little more accurate , maybe because of the 1000hz polling, who knows

You'll be making a mistake going with the G5. It has issues with some mousepads that can't be fixed, because it doesn't have a flash firmware update feature. That's the only way to fix the mouse, which will force to release an "updated" version of the G5.

In addition, I mentioned that I've used the MX series hand shape mice for 3 years. Let me tell you, it's NOT conducive to comfort. It'll feel comfortable for the first few hours, but use it long term, and you'll get CTS (Carpal Tunnel Syndrome).

I know it's subjective, but I wouldn't want you to go throught the same pain I did for that long.

The Copperhead is much better, and after 2 weeks of usage, I don't have pain anymore. So take that into consideration, and don't just go off reviews, because they are too subjective.

בואו נהיה בטוחים בדבר אחד

שמבחינת נוחות רייזור יכולים לפרוש לדוקים בשקט כי זה צורה של עכבר ב20 שקל

וכן ניסיתי אותם ולוקח זמן להתרגל,יחסית לכל שאר העכברים של לוגיטק כמו הMX ולי יש את ה518

אז לשים את היד על רייזור זה כמו על כיפוד שלא נדבר על המקשים לזרת בדימונד בק פשוט עלוב

וללוגיטק יש גם איכות כל כך שאיפשר להתפשר,וגם רייזור יקרים מאוד,אבל ברור שהיא חברה מצוינת רייזר

רין מה להתווכח פשוט מעדיפים ברובם את הMX והדור החדש של לוגיטק כמובן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה נכון שחכתי אבל יש לו קליטה טובה מאד נח והכל טוב 1600 dpi דימונד באק חח ועוד חח

יש קודם 518 אחר כך g5 g7 ורייזר צריכים להוציא משהו דומה העיצוב של רייזר על הפנים גם לא נח לי כמו עכבר רגיל ושטוח ה 1000 מזה נח ליד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו אותכם, אתם כנראה לא משחקים הרבה (או מספיק טוב :) )

אם אתם מחפשים כריות לידיים אז זה משהו אחר...

Razer מספקים בדיוק את מה שהייתי צריך -   את 2 האצבעות ה"עיקריות" אני מניח על העכבר (יש לו כפתורים ארוכים מאוד, באורך של חצי+ מאורכו הכללי של העכבר) , ונותן אחיזה מהצדדים עם האגודל והקמיצה על הגומי המקיף לאורכו (שמיועד בדיוק לזה) . הקצה האחורי של העכבר משתלב בדיוק באמצע היד בין שני "כריות" כף היד (טיפה עמוק יותר).  כך שה"כריות" לא ממש יושבות על העכבר.

אחיזה מסוג זה (לפחות בשבילי) היא האולטימטיבית לשליטה מלאה ויציבה.  זה כמו לתפוס עיפרון עם האצבעות במקום להחזיק אותו עם כל היד. (כדי שתבינו את הרעיון, פשוט אין לי דוגמא אחרת לתת  :s05: )

אי אפשר להיות רציני אם אתה מתכוון ללכת לישון על העכבר!  בשביל משחק טוב צריך "לעבוד".   כמובן שאני לא מרגיש שאני מתאמץ עם העכבר הזה. רק מוודא שתבינו לאן אני חותר... : הכיוונים העדינים נעשים בעיקר בעזרת האצבעות ולא ממפרק כף היד. אילו באים לידי ביטוי במיוחד כשמשתמשים ברגישות הגבוהה שיש לעכבר להציע.

אחרת איך תעשו headshots? :bash:

כמובן שכשאני לא משחק, אני יכול להרשות לעצמי "להתנפל" עליו עם כל היד. זה אחד הייתרונות של כפתורים ארוכים. אפשר ללחוץ עליהם מהאמצע ועד הסוף והם נלחצים בקלות בכל נקודה, ז"א יש לי תווך של תפיסה: עם האצבעות בלבד עד לתפיסה מלאה עם כל היד... כנראה שב-"mode" הזה של תפיסה עם כל כף היד, או "אחיזה נורמאלית" אם תרצו, ה- יותר נוח.  אני אישית משחק הרבה ואני מעדיף את אופציית הבחירה.

המקשים לזרת בדימונד בק פשוט עלוב

אם אתה שם את כל היד על העכבר, אז אני מסכים איתך. אולם כשאתה אוחז אותו כמו שאני אוחז אותו, הקמיצה יושבת על הכפתור הזה בול, ואני מניח שלזה הכפתור מיועד, ולא לזרת שלך בזמן שאתה גולש באינטרנט לנוחיותך.

בקיצור, נתתי את דעתי בהתאם לכותרת : "עזרה בבחירת עכבר !!למשחקים".  עד שלא תבינו את העיקרון אין טעם שתגיבו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פשוט משלה את עצמך שהעכבר שלהם נוח!

הוא בצורה של עכבר פשוט כבר אמרתי ,אין שום רעיון מרכזי בעיצוב שלו

פשוט לקחו טובה ושמו אותה בפאנל עלוב עם נצנצים והעיצוב של לוגיטק נוח יותר לכל הדעות

אפילו העובדים של רייזור יסכימו עם זה פשוט הם מתחשבים בשמאליים בגלל זה יש להם כזה עיצוב

וגם עם העיצוב של הMX אפשר לשחק רק עם האצבעות על העכבר ולא עם כל היד יש אפילו מקום קטן לזרת

וגם העכבר 518 בניגוד לMX הקודמים עשוי מהחומר שהכפתורים של הדימונד בק מגומי כזה

ככה שאיפשר להזיע עליו וכמובן שסדרת הG החדשה בכלל מחומר איכותי,אני לא מאמין שהקופרהד יהווה תחרות רצינית ללוגיטק בקיצור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא הבנתם ש"נוחות" זה עניין אישי?!

ה-mx518 פשוט גדול ומגושם לדעתי. הוא מעוגל כזה כמו איזה צב. אנשים עם ידיים גדולות מעדיפים אותו בדרך כלל.

אפשר לראות פה השוואות פיזיות:

http://www.presence-pc.com/tests/Duel-Logitech-MX518-vs-Razer-Diamondback-310/4/

ופה:

http://razer.tigga.org/phpBB2/viewtopic.php?t=3788&postdays=0&postorder=asc&start=0

אתם כל הזמן חוזרים על אותו דבר. mx עשוי מחומר טוב יותר, mx מעוצב יותר. חלאס עם זה! למי איכפת מהחומר ומי צריך את כל החרתא הזה שכל הפלסטיק מעוגל? למה היד שלי מעוגלת? למה אני צריך לקמר אותה בכלל מעל העכבר?

פשוט נפלתם ברשת של . העיניים הגדולות שלכם לא יביאו אותכם רחוק. ומי מחפש "רעיונות מרכזיים" בעכבר?

"פשוט לקחו טובה ושמו אותה בפאנל עלוב עם נצנצים "

לא ידעתי שאתה מבין גדול בעיצוב וחומרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...