PowerBook G4 Ti - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

PowerBook G4 Ti

CraZy

Recommended Posts

אין פאואר בוק כזה, לדעתי. אגב, זה עולה בארה"ב 4000 דולר, ולארץ זה לא הגיע. זה ממש בזבוז המחשב הזה. הגרסה של הדואל 867 מצוינת. זאת מוגזמת. אם אתה רוצה, כשיגיע לארץ, תבקש את הדואל 867 עם מה שתרצה... לדעתי הכי טוב להם זה הרדיאון פרו.

עריכה: איות בכותרת (Prog.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחפש POWERBOOK G4 TI נייד משומש

יש סיבה שאתה מעדיף נייד?

eMac חדש עם מעבד G4 800MHz, צורב ומסך "17 יעלה לך כמו PowerBook G4 400Mhz משומש.

לאור השימושים שאתה מתכוון לעשות במק הזה, כל העניין נראה לי כמו ההגדרה המילונית של no-brainer... :smoke:

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחפש POWERBOOK G4 TI נייד משומש

יש סיבה שאתה מעדיף נייד?

eMac חדש עם מעבד G4 800MHz, צורב ומסך "17 יעלה לך כמו PowerBook G4 400Mhz משומש.

לאור השימושים שאתה מתכוון לעשות במק הזה, כל העניין נראה לי כמו ההגדרה המילונית של no-brainer... :smoke:

Prog.

אתה חצוף!

כן אני רוצה כי אני צריך להיות נייד!

אין שום סיבה אחרת שבגללה רוצים .

מה לא ברור?

זה שאתה מנהל הפורום לא נותן לך זכות להוציא כאלה הערות ילדותיות מפגרות!? no-brainer

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב נתחיל בזה, הטיטאניום בשם של הפאואר בוק, אסור לקצר אותו רק לTI, זה טרייד מרק של אנבידיה.

פרוג הגזים קצת, לא כזה נורא, גם לך זה בטח קרה.

אני ממליץ לך להסתכל על הiBook, הוא הרבה יותר בשבילך מהפאוארבוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה

אני מעדיף PBG4

מכיוון שאני מחפש משומש אז כמובן אם מישהו יציע לי IBOOK אני אקשיב לו מאד ברצינות

על חדש אין מה לדבר יקר לי

לגבי הפרוג הזה - כן כולנו מאבדים לפעמים את המזג הנינוח שלנו

אבל בטח לא ננתי לו סיבה שזה יקרה עלי בטח כשהו לא מכיר אותי ובטח אסור שזה יקרא למנהל פורום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאוור בוק משומש עולה כמו אייבוק חדש. לאייבוק יש מסך קטן יותר, אבל הוא מחשב מעולה. אגב, הטיטאניום בשמו של הפאוארבוק אומר שהמחשב עשוי מטיטניום, זה לא כינוי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הפרוג הזה - כן כולנו מאבדים לפעמים את המזג הנינוח שלנו

אבל בטח לא ננתי לו סיבה שזה יקרה עלי בטח כשהו לא מכיר אותי ובטח אסור שזה יקרא למנהל פורום

סה"כ הוא התפלא שאתה מעוניין בנייד, ולא הזכרת לכך שום סיבה מדוע.

הוא התעניין מדוע? ואם אין לך קיבוע מסויים הוא הציג את האלטרנטיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, לא באמת עניין אותי לדבר על על ההגדרה המילונית של no-brainer, אבל כנראה שזה מתבקש ::)

CraZy, אם היית מכיר את המשמעות של הביטוי, אין סיכוי שום סיכוי שהיית נעלב כל כך:

no-brainer

SYLLABICATION: no-brain·er

PRONUNCIATION: nobraner

NOUN: Informal Something so simple or easy as to require no thought.

The American Heritage Dictionary of the English Language, Fourth Edition

תרגום חופשי: משהו כל כך פשוט וברור מאליו שאין צורך להשקיע בו מחשבה.

עכשיו קרא שוב את הטקסט, והפעם בעברית:

> לאור השימושים שאתה מתכוון לעשות במק הזה, כל העניין נראה לי כל כך פשוט וברור מאליו שאין צורך להשקיע בזה מחשבה... :smoke:

מעליב? אם אתה חושב שכן, אז כנראה שכדאי לך לחפש פורום אחר, כי מעבר ללכתוב משפט ארוך ומסורבל במקום ביטוי קולע אין לי פתרונות בשבילך.

בקיצור, תרגיע ומהר.

לעצם העניין, יכול להיות שאתה צריך , אבל כמו שנייד נחשב בחירה... איך לומר... קצת לא שגרתית בשביל שרת (אם להתנסח בעדינות), גם "לעריכת ווידאו וגרפיקה 2D/3D" הוא לא בדיוק הבחירה המועדפת אצל מרבית אנשי המקצוע. אבל כמו שאומרים, to each his own.

אין ספק שניידות הפכה להיות selling point גם שאין בכך יותר מדי הגיון או צורך.

קח לדוגמא את הצורב החיצוני הזה שנטאקשן מנסים לשווק תחת הסלוגן המגוחך להפליא: "טייל וצרוב כאוות נפשך!" :lol:

דמיין לעצמך מישהו מטייל להנאתו בטבע ופתאום שולף בחדווה את את המחשב הנייד שלו ומתחיל לצרוב...

יכול להיות שאתה מעוניין בנייד כדי לערוך "ווידאו וגרפיקה 2D/3D", אבל תסכים איתי שלשימושים האלה, מקובל כמעט תמיד להשתמש במחשב שולחני. הם חזקים יותר, משתלמים יותר ונוחים יותר.

אגב נתחיל בזה, הטיטאניום בשם של הפאואר בוק, אסור לקצר אותו רק לTI, זה טרייד מרק של אנבידיה.

צר לי על , אבל אין סיכוי שהם יכולים להוציא על הקיצור הזה סימן רשום; לא צריך להיות כימאי כדי לדעת שטיטניום הוא יסוד (element) ושהקיצור הרשמי שלו בטבלה המחזורית הוא לא אחר מ-Ti.

אגב, באתר של על ה-PowerBooks תוכל למצוא את התמונה הבאה שמסירה כל ספק: indextitanium10162001.gif.

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדון פרוג!

אתה פשוט לא מסוגל להודות שנסחפת!

כל מי שרואה את מה שכתבת בלי לחפש במילונים מבין שקראת לי טיפש! "no-brainer" תרגום פשוט -חסר שכל

ואני יודע אנגלית בתור אחד שמלמד אותה!

פשוט יצאת מנקודת הנחה שאני כמו הרבה ילדים כאן בפורום מתפלצן ורוצה איזה צעצוע שנקרא MAC

כי כולם מדברים ואומרים שזה אגדה והכי טוב!

אני צריך אותו באמת אחרת לא הייתי מבזבז את הזמן שלי בפורום.

וגם משפט כמו "בקיצור, תרגיע ומהר" ממש לא הולם מנהל פורום!

ושוב אני אומר שאני צריך כי אני צריך להיות - משמע שאני צריך לקחת את העבודה איתי מה לעזאזל לא ברור

תפסיק להתפלסף עם ניסיון להסביר לי למה אנשים צרכים או לא!

"יכול להיות שאתה מעוניין בנייד כדי לערוך "ווידאו וגרפיקה 2D/3D", אבל תסכים איתי שלשימושים האלה, מקובל כמעט תמיד להשתמש במחשב שולחני. הם חזקים יותר, משתלמים יותר ונוחים יותר."

נכון אבל אני צריך את כל העסק איתי בדרכים!

ביקשתי אם למישהו יש כי אני צריך נייד!

ואני לא אחפש לי פורום אחר כי הפורום הזה הוא סך הכל טוב (הודות לקובי ואורי )שיצא לי לדבר איתם מספר פעמים

אתה בהחלט מאכזב בטור מנהל פורום שאמור לעזור ולא להתנפל ללא סיבה על משתמשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, לא באמת עניין אותי לדבר על על ההגדרה המילונית של no-brainer, אבל כנראה שזה מתבקש ::)

צר לי על , אבל אין סיכוי שהם יכולים להוציא על הקיצור הזה סימן רשום; לא צריך להיות כימאי כדי לדעת שטיטניום הוא יסוד (element) ושהקיצור הרשמי שלו בטבלה המחזורית הוא לא אחר מ-Ti.

אגב, באתר של על ה-PowerBooks תוכל למצוא את התמונה הבאה שמסירה כל ספק: indextitanium10162001.gif.

Prog.

אוקי, אכן הצדק עמך. אבל צריך להדגיש זאת למען יבחינו ויבדילו בין הTi של לבין הTi של , שהוא הטיטאניום האמיתי בחבורה.

אוקי, crazy, רק שתדע, אם הת'רד הופך לויכוח הוא ננעל. שלא תגיד שכשמישהו ינהל את זה "הוא לצד המנהל" ויכוח, ננהל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הת'רד הזה באמת ראוי לנעילה, אבל לפני שזה קורה אני הולך להגיב על הדברים ולתת ל-CraZy הזדמנות לחזור למוטב.

אדון פרוג!

תקרא טוב את מה שאני כותב. זאת פעם אחרונה שאתה פונה אלי או למשתתפים אחרים בנוסח הציני הזה. תשתמש בכינוי שלהם או בשמם האמיתי, אם אתה מכיר אותם ואם אין להם התנגדות לכך.

אם אתה לא מבין על מה אני מדבר, קרא את הודעתו של Rany כאן.

העניין הזה לא פתוח לדיון ואם זה לא ברור מאליו, נשקול לפרט את העניין בתקנון הפורום.

אתה פשוט לא מסוגל להודות שנסחפת!

מכיוון שלא נסחפתי.

השפה האנגלית היא לא משהו שאני או אתה יכולים להמציא מחדש, יש למילים משמעות וצריך יותר מאשר אינדיבידואל אחד כדי להוסיף להן משמעויות חדשות.

כל מי שרואה את מה שכתבת בלי לחפש במילונים מבין שקראת לי טיפש! "no-brainer" תרגום פשוט -חסר שכל

ואני יודע אנגלית בתור אחד שמלמד אותה!

מי שמבין שקראתי לך טיפש צריך להיות בעל ראיה אל-חושית (Clairvoyant בשבילך). אני מכבד את כללי הפורום ואין לי כל כוונה לתקוף אישית משתמשים.

אם אתה רוצה שייתחסו אליך ברצינות תצטרך להביא לינק שמראה שהמשמעות של "no-brainer" היא טיפש או חסר שכל.

אמינות זה משהו שאתה צריך להרוויח מאופן הכתיבה שלך, מהתוכן ומהנימוקים. לכתוב "אני מלך!" (או מורה לאנגלית) לא יביא אותך לשום מקום.

איך מנמקים? ככה:

הגדרה רשמית נוספת, הפעם של מילון Webster:

One entry found for no-brainer.

Main Entry: no-brain·er

Pronunciation: 'nO-'brA-n&r

Function: noun

Date: 1973

something that requires a minimum of thought

Merriam-Webster Collegiate® Dictionary

תרגום חופשי לעברית: משהו שמצריך מעט מחשבה.

...עכשיו קרא שוב את הטקסט, גם הפעם בעברית:

>> לאור השימושים שאתה מתכוון לעשות במק הזה, כל העניין נראה לי כמו משהו שמצריך מעט מחשבה...

מעליב? אם אתה חושב שכן, אז כנראה שכדאי לך לחפש פורום אחר, כי מעבר ללכתוב משפט ארוך ומסורבל במקום ביטוי קולע אין לי פתרונות בשבילך.

פשוט יצאת מנקודת הנחה שאני כמו הרבה ילדים כאן בפורום מתפלצן ורוצה איזה צעצוע שנקרא MAC

זה לא מה שהנחתי, ולכן הצעתי לך מק שולחני שמתאים הרבה יותר "לעריכת ווידאו וגרפיקה 2D/3D" מאשר נייד עם מעבד איטי ב-50%.

מה שאני כן יכול להניח לפי הצורה שבה אתה מאיית Mac, זה שלא טרחת לקרוא את הודעת הסטיקי שבראש הפורום. הודעה שמסבירה לאלה מאיתנו שאינם מורים לאנגלית ש- הוא לא Acronym (נוטריקון), אלא שם, ולכן אין לכתוב אותו באותיות גדולות.

באיות הזה, הוא מושג בתקשורת מחשבים שמשמעו Media Access Control, אבל לא נכנס לזה עכשיו.

מעבר לכך, אם אתה קורא למשתתפים כאן ילדים פלצנים, אז כנראה שלא טרחת לקרוא גם את הסכם ההצטרפות שלך לפורום שאוסר על תקיפות אישיות.

אם זה לא ברור, זאת הפעם האחרונה שאני מסכים לקבל ממך התנהגות כזאת. ראה הוזהרת.

שים לב, אם בהודעה הבאה אתה ממשיך להתפרע ולא מתייחס בענייניות לדברים שכתבתי, הת'רד הזה ננעל סופית ואשקול גם למחוק לך את ההודעה.

וכשאני מדבר על התייחסות עניינית זה אומר שימוש בנימוקים, לינקים, מובאות וקורטוב של דרך ארץ.

תוקפנות לא תביא אותך רחוק בפורום הזה.

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור מתבונן מהצד,

אני מציע שכל אחד יפנים את דבריו של השני וינסה להסיק את מסקנותיו, אך שכל צד יבין כי לא היה שום כוונה רעה בתגובה של הצד השני.

אני מקווה שבכך ינעל הוויכוח והדיון יחזור על כנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...