דעות ועזרה למפרט - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דעות ועזרה למפרט

^DaRk-MiNd^

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל מעבד נורת'ווד אמור לעבור ב-2.2 ג"ה לפחות, יש לך 90% הצלחה להגיע לזה.

בגלל שהראשון שנוצר היה במהירות הזאתי, ואז ייצרו גם כאלה במהירות נמוכה יותר (1.6A, 1.8A. 2.0A) כדי שיותר אנשים יוכלו להרשות אותם, והם התבססו על הסטפינג הראשון כמובן..

מעל זה כבר הייתי אומר יותר 75% להגיע ל-2.4ג"ה..

סתם כי נראה לי, לא לפי איזה סקר או משהו.

יש מצב אפילו ל-3ג"ה עם קירור אוויר ומזל.

לדעתי הפתרון הכי טוב לאבורקלוקר דל תקציב הוא AXP1600+ (אם אתה בטוח שאתה מקבל סטפינג טוב - כמו ה-AROIA), עם AX7 ומאוורר 80 שקט.

והפתרון לאחד לא עד כדי כך דל תקציב אבל לא סומך על מזל זה

p4 1.8

ולוח אם כמו האסוס p4s533 ?

עריכה: שמתי לב שמפרט כמו שכתבתי כאן יוצא 400 שקל יותר מAMD

בהפרש כסף הזה אי אפשר לצייד את הAMD (1800+) לתוצאות שוות\גבוהות יותר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי AXP1600, וזה יותר עניין של מזל.

או שתוודא שאתה מקבל סטפינג מוצלח.

וב- תידרש לפתוח את המכפלה כדי להגיע לבאס גבוה..

מה שכן, הלוח החדש של האפוקס, ביחד AXP1600 AROIA, ביחד עם הקרוסאיר החדשים, אם תצליח לפתוח את מכפלת המעבד הוא ייתן לך תוצאות מעולות.

הבעיה היחידה שאני רואה עם ה- זה שהוא דורש קירור חזק (ומרעיש) כדי להגיע רחוק (אני מתכוון ל-1900מ"ה+).

בעוד האינטל סביר להניח יגיע רחוק ישר מהקופסא.

ניתן לקחת את ה- לסביבות ה-1800 מ"ה עם AX7 ומאוורר 80 מ"מ שקט (31dBA, 40CFM) ולא לשכוח משחה טרמית מוצלחת.

לדעתי זה מספיק ביצועים.

ככה שתוסיף למחיר של המעבד עוד איזה 300 ש"ח לקירור וזה יוצא כמעט כמו ההפרש בין המעבדים בכל מקרה.

ו-penny - לא ניתן. אין פה פירסום חינם.

חלק מכללי הפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רן, לא תגיע ל1800 עם אוויר כזה חלש (יחסית).

בקשר לסימפלטק (רן- לא פירסומת..דיעות על חנויות כבר נאמרו כאן פעמים רבות, לא?) שירות טוב מאוד, אנשים אדיבים..אין לך ממה לחשוש0 עומדת באותה שורה עם שאר החנויות הידועות לנו בשירותן הטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתם לב שמשום מה הת'רד הזה קיבל רק 2 תגובות לעומת כל שאר הת'ארדים בעלי 3 העמודים ?

מרוצה? ;D ;D

סבלנות, סבלנות.

מרוצה מאוד !

נראה לי שאני אלך על AXP 1800 בינתיים בלי קירור

.ולפי דעתכם אני אצליח לבקש מחנות (לא חנות ברמה אבל לא חנות "פנטיום-4-מעבד-2GIGA-לוח-אינטל\PCPARTNER-וכרטיס-TNT2") סטפינג מסויים של מעבד ? (מישהו יכול להזיכר לי שוב את השם המדוייק ?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AV, תתפלא, אני מאמין שאם Tuxx הגיע עם הקירור הזה לסביבות ה-1700 והטמפ' שלו ב-Full Load היא 50 מעלות, ה-1800 הוא אפשרי עם העלאת מתח.

אומנם הטמפ' אולי תגיע לסביבות ה-60. אבל זה אפשרי לדעתי.

Tuxx רק צריך להעלות את המתח קצת..

אם אני לא טועה הסטפינג הנכון הוא AROIA Y.

אני בספק שכזו חנות תתן לך לבחור סטפינג.. אולי מתוך מה שיש להם במלאי.

דעות על חנויות צריכות להיפסק, כי אז מגיעים חשדות, אי אמון ומריבות, ממש כמו בכנסת.. ;D

ברגע שאתה נחשב בתור משתמש מכובד שיודע על מה הוא מדבר ואתה ממליץ על חנות מסויימת כעדיפה על פני אחרות, הרבה יאמינו לך ויפנו אליה וישקיעו בה ממון רב.

בו נגיד ואתה מתקשר ל-144 ומבקש חברת מוניות בעיר מסויימת, הטלפניות לא יסכימו לתת לך מספר אלא אם כן תתן להם שם מדוייק, כמו "מוניות בני ואחיו"...

הוציאו להן חוק כזה. אסור להן להמליץ על אחת או לבחור על דעת עצמן.

מה שקרה בעבר זה ששיחדו אותן תמיד לתת מספר של חברת מוניות מסויימת לדוגמא.. וכנ"ל בכל שאר השירותים..

אתה מבין לאיפה אני הולך עם זה? ;)

פירסום חינם - לא בבית ספרנו.

אני אישית השתגעתי פעם שהייתי תקוע אחרי אבט"ש מנסה להזמין מונית באמצע שומקום (איפה שעובר אוטובוס פעם בשעתיים וחצי לאשקלון) והטלפנית ה-!#@!$&!@$!.... ;D

בסוף הבאתי להן בהפוכה, התקשרתי לחבר שגר בעיר הסמוכה וביקשתי ממנו שם של חברת מוניות - איזה מזל שהוא זכר! :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רן, טאקס הגיע לזה עם דלתא-לא? ;D, חוץ מזה- אין סיכוי גדול שהוא יקבל מעבד מאותו הסטאפינג..ותתפלא, גם אם הוא הגיע ל1700 ללא העלאת מתח, זה לא אומר כלום לגבי 1800- אולי סף המעבד שלו זה 1760? (לא ממש מאמין).

בדיוק בגלל זה אני לא ממליץ על חנות אחת על פני אחרת, שים לב שהוא שאל רק איך השירות של סימפלטק ואינ מבין אותו, גם אני הייתי שואל את אותו הדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלחתי מפרטים לכמה חנויות כדי לקבל הצעות מחיר

תראו איזה מחירים מופרזים מרדנית נותנים:

AXP 1800 - 806

DDR 256 333 - 600

7VRXP - 700

MAXTOR 60 - 650

....

זה יוצא בכללי כמעט 500 מעל חנויות כמו סימפלטק ופנדה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכונים :

מצאתי חנות יותר נורמלית עם מחירים טובים יותר וגם יחס טוב יותר

המוכר שם אמר לי ש100% יש הוזלת מחירים למעבדי אינטל ביום ראשון ה1 בספטמבר.

עכשיו שוב חזרתי להתלבט משום שההפרש מחירים יקטן, יכולות האוברקלוקינג וזה שאני אצטרך לשמוע מאוור חזק מדי בשלב מסויים בגלל שהמחשב הולך להיות גם הטלוויזיה שלי והוא יצטרך לפעול כל היום.

אז אני רוצה לדעת איזה צ'יפס הוא המוביל כיום ואיזה לוחות סבירים מבוססים עליו (לא כמו האפוקס ב900 שקל אלא משהו בסביבות של 650)

האם הלוח P4S33 הוא בסדר ? איזה יתרון יש לP4S!5!333 ?

האם הצ'יפסטים המשתמשים בזכרונות 333 טובים בהרבה מאלה שמשתמשים 266 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...