דעות ועזרה למפרט - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דעות ועזרה למפרט

^DaRk-MiNd^

Recommended Posts

בחרתי בAMD מפני שהם יותר מהירים ובשביל להגיע ליתרונות של פנטיום 4 צריך להשקיע הרבה (לוח אם ב900 ש"ח יקר של חברה מוכרת, המעבד עצמו וכו') אבל אני פתוח להצעות :hi:

אוברקלוקינג ... אולי משהו בינוני רק כאשר יהיו לי בעיות עם הפעלת משחקים ולא בשביל הכיף

המפרט (בערך)

מעבד AXP 1800+

לוח אם - משהו מבוסס KT33 צריך הצעות ושיהיה בו את כל הUSB2 אבל רייד לא חייב

זכרון - כאן אני עדיין לא בטוח מפני שראיתי שרוב הזכרונות 256 DDR333 עולים בערך 700 ש"ח ותקנו אותי אם אני טועה אבל ההפרש שווה 300 בביצועים מול 266 ? בכל מקרה יכול להיות שאני אקנה 333 הבעיה היא שאני אקנה כנראה בחנות לא מוכרת באיזור חיפה קריות ואני לא יודע כמה עולה אצלם כאלה

כרטיס מסך - GF 4200 (כבר אצלי)

הרדיסק - מקסטור 60 7200

סידי - אסוסX52

כונן 1.44 - מה שיהיה

עכבר - optical (אח שמאלי)

מקלדת - מיקורוסופט

מודם - כלשהו

מארז - MIDI ATX 300+ - אני לא ממש יודע, מה שיהיה אצלם

בקשר לקנות בחנות רחוקה שיש בה הכל - אבא שלי רוצה חנות קרובה שאפשר לבוא אליהם מהר עם בעיה אז עזבו שכנועים

בקשר לקירור למעבד - קודם אני אבדוק איך הוא יפעל ואם יהיו בעיות אז אולי אני אקנה משהו בעתיד (גם ככה בטח אין בחנות HSF מפורסמים)

אשמח לקבל הצעות\דעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמה פעמים אפשר להגיד את זה, תקציב??

הצעות שלי:

1. סידירום - הכל אבל הכל חוץ מאסוס (אם תעשה חיפוש תגלה כמה מקרים של כונני שהתפוצצו :o פשוטו כמשמעו)

2. עכבד - יחסית לא יקר אבל תותח - optical wheel, אם יש כסף אז double optical, שוב של לוגיטק.

3. הרד דיסק, בחירה טובה של חברה! שוב תלוי בתקציב, אם יש אז 80 גיגה ואם יש עוד קצת אז ה WD 80GB special edition w/ 8mb cache.

4. מקלדת - זה לפי הטעם שלך..

5. מארז - יש בפנדה ב 234 ש"ח TASK 300X+300W, ה X זה מספר, אני קניתי את 3001B יפה מאד עם יציאות מקדימה.

ואני מאד מציע לך לקנות בחנות אמינה כמו באינטרנט. עדיף לך לנסוע שעה, מקסימום שעתיים (תלוי איפה אתה גר) ואז יתקנו לך בלי בעיה. (בפנדה הם שולחים שליח אליך אם אני לא טועה). מאשר ללכת לחנות שבה לאף אחד אין מושג בגרוש במחשבים, כלומר הם רק אנשי מכירות או בחנות ירקות איך שאומרים ולהתחיל לשבור את הראש איתם ולקבל שירות גרוע.

קירור מעבד אתה צודק, אם יהיו בעיות קנה Volcano 7+ עולה 140 ש"ח בערך.

HTH

DXT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקציב הוא בערך 3400 לא כולל מסך ולא כולל כרטיס מסך

עכבר - אח שלי שמאלי אז אני צריך עכבר נייטראלי

מקלדת - גם יש לי כבר, למחשב ההדרעק הזה אני אקנה איזה מקלדת של 40-60 ש"ח

הרדיסק - אולי 40 יספיק לי אבל אני רואה שההפרשי מחיר ממש לא גדולים וגם יכול להיות שאני אצטרך לערוך קצת בזמן הקרוב

זכרון - שמתי לב שיש אצלם את הטרנסקרד 333 אז כנראה אני אקח אותו כי הוא לא יקר בהרבה מזכרון 266

בקשר לחנות ... לא יודע זה לא ממש משנה כי גם ככה אני לא מתכנן לקנות איזה קרושיאל ב800 ש"ח או מארז אנרמרקס אז עזבו את החלק הזה אני מעדיף עזרה במפרט

עוד 2 דברים

1. שמתם לב שמשום מה הת'רד הזה קיבל רק 2 תגובות לעומת כל שאר הת'ארדים בעלי 3 העמודים ?

2. באינטל אני לא אוכל למצוא משהו משתווה במחיר ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סידי - נראה לי שזו רק שמועה לגבי הכוננים של אסוס.

בכל מקרה, אולי עדיף לא להסתכן ולקחת איזה Aopen או משהו אחר.

ההארד דיסק 60ג"ב הזה עולה בערך 550 ש"ח.

ניתן למצוא את ה-Western Digital 80gb 8mb Cache Speical Edition באיזה 120 ש"ח יותר..

לדעתי שווה את ההשקעה..

לוח אמרו לך GA-7VRXP.

זכרון Transcend PC2700..

באינל המעבד 1.8ג"ב יעלה לך לפחות 1000 ש"ח.

וכדי שהוא ישתווה (ואף יעבור את הביצועים) של האת'לון אתה צריך להמהיר אותו (משהו קטן כמו FSB 133 דיי בטוח יעבוד).

לוח אם סביר יהיה ה- P4S533 שעולה בסביבות ה-650 ש"ח אם אני זוכר נכון.

גם הג'יגהבייט 8IEX הוא סביר, אם ניתן עדיף ה-8IEXP, אבל זה בסביבות ה-800 ש"ח אם אני זוכר נכון, כבר יותר מתקרב למחיר של האביט IT7-MAX2 המרשים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם אני רוצה לסמוך על יכולות אני בטח אצטרך ספק ומארז אנרמרקס משחה, מאוורר, לוח אם אביט וכו' וכו' דבר שדי ינפח את העסק, או שגם אפשר לעשות את זה עם לוח אם וציוד בסיסי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-2.4ג"ה אני מאמין שתוכל עם ציוד בסיסי ביותר בלי שום השקעה מיוחדת, אפילו זיכרון PC2100 שעובד ביחד 1:1.

תקרא את המאמר הזה בשלמותו, אני מאמין שתמצא אותו מאוד מועיל.

בקשר לספק, אני הולך לבדוק בקרוב כנראה אחד ג'נרי שניתן לקנות בארץ, בתקווה לביצועים ברמה נורמלית.

כי Enermax פשוט לא טוב להמהרות.

ואנטק עולה יותר מדי.

אני בטוח שניתן להשיג ספק סביר בהרבה פחות כסף, ואולי רק לאסוף את החוטים שלו שיראה נורמלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-2.4ג"ה אני מאמין שתוכל עם ציוד בסיסי ביותר בלי שום השקעה מיוחדת, אפילו זיכרון PC2100 שעובד ביחד 1:1.

תקרא את המאמר הזה בשלמותו, אני מאמין שתמצא אותו מאוד מועיל.

בקשר לספק, אני הולך לבדוק בקרוב כנראה אחד ג'נרי שניתן לקנות בארץ, בתקווה לביצועים ברמה נורמלית.

כי Enermax פשוט לא טוב להמהרות.

ואנטק עולה יותר מדי.

אני בטוח שניתן להשיג ספק סביר בהרבה פחות כסף, ואולי רק לאסוף את החוטים שלו שיראה נורמלי.

קראתי את הכתבה הזאת מזמן, אבל כאן הם גם השתמשו בספק ומארז ANTEC

כשאמרת שאפשר להגיע ל2.4 בלי תוספות התכוונת בעזרת ה1.8 או ה1.6

ועוד דבר קטן - האם כיום יש לAMD מעבד כלשהו המשתווה לPENTIUM 4 2.4 ? או שמשתלם יותר לכת על האובקלוקינג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מעבד נורת'ווד אמור לעבור ב-2.2 ג"ה לפחות, יש לך 90% הצלחה להגיע לזה.

בגלל שהראשון שנוצר היה במהירות הזאתי, ואז ייצרו גם כאלה במהירות נמוכה יותר (1.6A, 1.8A. 2.0A) כדי שיותר אנשים יוכלו להרשות אותם, והם התבססו על הסטפינג הראשון כמובן..

מעל זה כבר הייתי אומר יותר 75% להגיע ל-2.4ג"ה..

סתם כי נראה לי, לא לפי איזה סקר או משהו.

יש מצב אפילו ל-3ג"ה עם קירור אוויר ומזל.

לדעתי הפתרון הכי טוב לאבורקלוקר דל תקציב הוא AXP1600+ (אם אתה בטוח שאתה מקבל סטפינג טוב - כמו ה-AROIA), עם AX7 ומאוורר 80 שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...