תקלה מוזרה, סימנים מוזרים על המסך - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלה מוזרה, סימנים מוזרים על המסך

ebrami

Recommended Posts

שלום

חשבתי להעלות את זה בפורום של תצוגה וגראפיקה אבל הבעיה היא לא בתצוגה וגראפיקה, אלא רק הביטוי שלה הוא בריצודים על המסך, אני אסביר.

בעודי משחק פיפא 2006, פתאום כל תמונת המסך התחרבשה, כל התמונה נמרחה לחלוטין ולא היה אפשר לראות כלום פרט לכתמי צבעים מוזרים והמחשב עצמו נתקע.

הפעלתי מחדש- ועוד מהרגע שמפעילים את המחשב והוא טוען את הווינדוס (XP), יש ריצוד של סימני מחשב על המחשב מלמעלה למטה, יש אותיות חצויות מהבהבות בכל מיני מקומות, והכל מחורבש ומוזר כזה, כשעולה הווינדוס עצמו, אפשר לראות כמה סמלים בקושי, אבל הכל מרוח עם פסים מאוד מוזרים בצבעים שונים ולא ממש קורה שום דבר כשמנסים ללחוץ על משהו.. למרות שעושה רושם שמשהו כן מגיב כשלוחצים.

החלפתי מסך - לא עזר

החלפתי כרטיס מסך - לא עזר

ניקיתי אבק בכל חור, בדקתי כל חיבור אפשרי, בדקתי , הכל עובד פיקס

כנראה הבעיה היא בלוח האם?

למישהו יש מושג מה אפשר לעשות חוץ מלקנות אחד חדש?

תודה מראש

אייל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקון קטן, יכול להיות שהבעיה היא גם בכרטיס המסך, לא ניסיתי לחבר כרטיס מסך אחר

יש לי פה ג'יפה 2 MX אבל לא הצלחתי לחבר אותו, ברגע שאני מחבר אני מקבל צפצופים ואין תמונה על המסך

איך מחברים אותו כדי שאני אוכל לדעת אם הבעיה היא בכרטיס המסך או בלוח האם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד תוספת-

הצלחתי להפעיל את הווינדוס במצב בטוח, עדיין כל התמונה מחורבשת עם פסים לאורך ולרחוב והכל

הסרתי את הדרייבים של הכרטיס מסך והפעילתי מחדש

עכשיו אני במצב רגיל, אבל בלי דרייברים של הכרטיס מסך, ברגע שאני מתקין את הדרייברים, בשלב האחרון של ההתקנה כשזה כבר מסיים התמונה מתחרבשת לגמרי ואי אפשר יותר להשתמש בווינדוס כי לא רואים כלום..

אני רוצה איכשהו לעשות ולהחליש את הכרטיס כדי לראות אולי זה יעזור

יש איזשהי איפשרות לעשות את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד עדכון-

הצלחתי גם איכשהו להתקין את הדררברים

התמונה עדיין מחורבנת

כשאני מעלה את הרזולוציה למעל 600 על 800, התמונה נהית מטושטשת מידי ואי אפשר לעבוד

נכנסתי להגדרות בדרייברים של הכרטיס הורדתי לו את המהירויות, זה לא עזר, לא עשה שום שינוי..

somebody help !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי..בדקתי את הכרטיס על מחשב אחר והבעיה עדיין הופיעה

כנראה שנדפק הכרטיס, למרות שאין עליו שום סימנים פיזיים של תקלה והאיוורור שלו עובד טוב.

תודה ל*כל* מי שעזר.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...