המלצה על עבודה לעתיד.. - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה על עבודה לעתיד..

uzana2004

Recommended Posts

אני אחרי , מתחיל ללמוד תואר ראשון ביום ראשון...

תקשיב חביבי- מה לעשות בשביל לעשות משהו שאוהבים- צריך לדעת גם כמה דברים שלא כל כך אוהבים- ככה זה בחיים.

אני מכיר מלא מלא אנשים אחרי שהשלימו בגרויות- ולמה ? בגלל שבזין שלה לבזבז חצי שנה/שנה מהחיים שלהם על זה? לא!,כי הם הבינו שאוקיי עשו טעות ומתישהו יצטרכו לתקן אותה אז עדיף עכשיו במקום להמשיך לחשוב כמו ילד קטן (איפה אפשר למצוא כסף בלי מאמץ)

תכלס הסבירו לך את זה יפה פה- טכנאים- השוק מוצף בטכנאים- גם במנהלי אגב, אם נהיה יותר מכלילים אז בכלל כל השוק של המקצועות החופשיים ("קבלניים" או WHATEVER) הוא מוצף- כי כל פלוץ שרוצה הכנסה מהצד רץ ומוציא תעודה. ומה לעשות שהוא שונא מתמטיקה- גם אני שונא מתמטיקה אבל ב90 אחוז מהמקצועות בעולם יש למתמטיקה מקום, אז שיפסיק להתפנק.

אתה רוצה לעזור לו? אתה אחלה חבר- אבל במקום לחפש לו פתרון קל שלא יעזור לו- תנסה להכניס לו קצת הגיון לראש ולהסביר לו שוואלה הוא יתחרט על זה אח"כ- תכניס בו מוטיבציה.

וכמו שאמרו פה גם פפתיחת קיוסק אתה צריך מתמטיקה (וגב מאוד מאוד חזק...:))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ומה הוא יעשה עם שפת תכנות כאשר אין לו שום תעודה?

ולמי שאמר שלמד טכנאי ...איפה למדת?

והאם זה כרוך בהמון מתמטיקה?

רשמתי, כבר ברמות הנמוכות אתה צריך לדעת מתמטיקה, לפחות של תיכון. לדברים יותר מתקדמים אתה צריך מתמטיקה אקדמאית כבר. מה הוא יעשה בלי תעודה.... WELL... הוא יעשה מה שהוא יעשה היום. לפחות שיהייה לו את הידע ושינסה להתקבל לכל מיני עבודות. חוץ מזה, גם ככה אין לו תעודה, אז אם לא תהייה לו תעודה אז זה בטח לא יפריע לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים איתך ואין מצב שהוא ישלים בגרויות...אני רוצה לתת לו צאנס בחיים ולא לייאש אותו...

הוא פשוט לא ישלים בגרויות אף פעם...גם אני הולך לאונברסיטה(שנה ראשונה הנדסת מחשבים), וגם אני חושב שצריך להשלים בגרויות אבל הוא לא רוצה....

הוא ניסה הכל(אקסטרני,פרטי..)זה נמאס לו ואז הוא מוותר..

לכן אני רוצה פתרון שלפחות לא ישב בבית כל היום ולא יעשה כלום עם החיים שלו...הוא לא היחיד במדינה בלי בגרות...בטוח יש פתרון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Bagrut up ther arse, I got a bagrut, some college, a good profession from the army (project manager) AND I'm a veterinary nurse and nobody gives me a job even as a goddamn secretary! Why do you think I'm in Sausage-lang?! No, I'm not selling hookers so don't ask me to give you disscount tickets...

LOL

אבל לפחות צריך בסיס מסוים, משהו שממנו אפשר להתחיל.

אני אחרי , מתחיל ללמוד תואר ראשון ביום ראשון...

תקשיב חביבי- מה לעשות בשביל לעשות משהו שאוהבים- צריך לדעת גם כמה דברים שלא כל כך אוהבים- ככה זה בחיים.

אני מכיר מלא מלא אנשים אחרי שהשלימו בגרויות- ולמה ? בגלל שבזין שלה לבזבז חצי שנה/שנה מהחיים שלהם על זה? לא!,כי הם הבינו שאוקיי עשו טעות ומתישהו יצטרכו לתקן אותה אז עדיף עכשיו במקום להמשיך לחשוב כמו ילד קטן (איפה אפשר למצוא כסף בלי מאמץ)

תכלס הסבירו לך את זה יפה פה- טכנאים- השוק מוצף בטכנאים- גם במנהלי אגב, אם נהיה יותר מכלילים אז בכלל כל השוק של המקצועות החופשיים ("קבלניים" או WHATEVER) הוא מוצף- כי כל פלוץ שרוצה הכנסה מהצד רץ ומוציא תעודה. ומה לעשות שהוא שונא מתמטיקה- גם אני שונא מתמטיקה אבל ב90 אחוז מהמקצועות בעולם יש למתמטיקה מקום, אז שיפסיק להתפנק.

אתה רוצה לעזור לו? אתה אחלה חבר- אבל במקום לחפש לו פתרון קל שלא יעזור לו- תנסה להכניס לו קצת הגיון לראש ולהסביר לו שוואלה הוא יתחרט על זה אח"כ- תכניס בו מוטיבציה.

וכמו שאמרו פה גם פפתיחת קיוסק אתה צריך מתמטיקה (וגב מאוד מאוד חזק...:))

מסכים עם שימי. תדבר איתו ותגיד לו שיפסיק לחשוב כמו ילד קטן (איפה ההורים שלו ?)

אם הוא לא הצליח להשתלב בשום מסגרת אולי יש לו ADHD חמור, אבל אפילו כאלה מסיימים. הכל עניין של רצון.

אולי הוא מדוכא, וההורים שלו לא מביאים לו מספיק תשומת לב אז הוא עושה להם דווקא. אם להורים שלו יש מספיק כסף לביתספר פרטי

אז שילחו אותו לפסיכולוג, שידבר איתו אם ההורים שלו לא מסוגלים.

אם הוא לפני , אז זה עדיין "בסדר" למרות שהוא שורף זמן זה לא כזה נורא כי הוא יוכל להשלים א"כ ועכשיו יש לו עדיין מוח של ילד.

אבל אם הוא כבר סיים .. המצב קשה :\ ? הרי יגיע היום שההורים שלו לא יפרנסו אותו, או שאם כן אז הוא יהיה בן 30+ בלי אוטו בלי

עבודה בלי אישה בלי חיים (אלא אם כן הוא יקח את העצה של דריה ואז יהיו לו הרבה נשים...ואיזהpimpobil :silly:) סתם לוזר, למה להיות חבר שלו >:D?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Bagrut up ther arse, I got a bagrut, some college, a good profession from the army (project manager) AND I'm a veterinary nurse and nobody gives me a job even as a goddamn secretary! Why do you think I'm in Sausage-lang?! No, I'm not selling hookers so don't ask me to give you disscount tickets...

מה נסגר איתך ? חווית ילדות קשה?

בכל מקרה, INSPIRE, משום מה נראה לי שהחבר הזה זה אתה :smile1:

כמו בספיידרמן 2, כשפיטר אמר לרופא: "חבר שלי חלם חלום שהוא ספיידרמן והוא מפסיק להיות ספיידרמן בלה בלה"

אנחנו הרופאים ואתה פיטר, הבנת מה שאני מנסה להגיד :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה נסגר איתך ? חווית ילדות קשה?

בכל מקרה, INSPIRE, משום מה נראה לי שהחבר הזה זה אתה  :smile1:

כמו בספיידרמן 2, כשפיטר אמר לרופא: "חבר שלי חלם חלום שהוא ספיידרמן והוא מפסיק להיות ספיידרמן בלה בלה"

אנחנו הרופאים ואתה פיטר, הבנת מה שאני מנסה להגיד  :xyxthumbs:  :xyxthumbs:  :xyxthumbs:

אל תהיה ילד...זה לא אני,אני אומר לך שאני מתחיל ללמוד באוניברסיטה ביום ראשון...

צא מהשוק שלך...

ולכל השאר...אני יודע שצריך בגרות...הוא לא יודע והוא לא ילד בן 16 אלא בן 24 ויש דרכים לרכוש מקצוע בלי בגרות...וכן, גם בתחום המחשבים

חשבתי שחבר'ה כאן יוכלו לתרום לי אבל אני רואה שלא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תהיה ילד...זה לא אני,אני אומר לך שאני מתחיל ללמוד באוניברסיטה ביום ראשון...

צא מהשוק שלך...

ולכל השאר...אני יודע שצריך בגרות...הוא לא יודע והוא לא ילד בן 16 אלא בן 24 ויש דרכים לרכוש מקצוע בלי בגרות...וכן, גם בתחום המחשבים

חשבתי שחבר'ה כאן יוכלו לתרום לי אבל אני רואה שלא...

אין פתרונות קסם שבלי בגרות בלי כלום הוא ילמד משהו במוסד מכובד

4 עמודים, לא מנסים לעזור לך? תגיד תודה על התגובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פתרונות קסם שבלי בגרות בלי כלום הוא ילמד משהו במוסד מכובד

4 עמודים, לא מנסים לעזור לך? תגיד תודה על התגובות

חוץ מזה אדם שלא הצליח אפילו להוציא בגרות מינימלית שיש כאלה שקשה להם..

וגם לי קשה אני לא עושה מינימלית 2 קמצועות מוגברים אבל עדיין אי אפשר לתת לו איזה פיתרוןו כסף

הוא צריך בגרות בתור דבר מינימלי יש כמובן מקצועות כמו אנסטלטורים מכונאים וכדומה שיש בזה מספיק כסף אבל במחשבים אי אפשר להיות ללא בגרות איזה מי טכנאי ללא בשכלה שהיא מינימלית...

מישהו שלא הצליח לעשות 3 יחידות מטמתיקה בחיים לא הייתי סומך עליו בתור טכנאי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו שלא הצליח לעשות 3 יחידות מטמתיקה בחיים לא הייתי סומך עליו בתור טכנאי...

מה הקשר בין X ל Y?

לכל אחד מגיע צאנס נוסף בחיים.החבר הזה שלו צריך לתפוס את עצמו ,לכת לעשות מכינה ואז להמשיך הלאה.לא רוצה שילך יעבוד בעבודות מזדמנות כל החיים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה אתה קשור...אפשר לעשות מקצוע בלי בגרות...

בקיצור רק למי שיכול לעזור:

אני מחפש המלצה לבחור בלי בגרות ושלא מתכוון להוציא בגרות למקצוע שקשור בתחום המחשבים כגון מנהל ,טכנאי וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה אתה קשור...אפשר לעשות מקצוע בלי בגרות...

בקיצור רק למי שיכול לעזור:

אני מחפש המלצה לבחור בלי בגרות ושלא מתכוון להוציא בגרות למקצוע שקשור בתחום המחשבים כגון מנהל ,טכנאי וכו'

הוא יכול להוציא תעודה כזאת בסיוון או מקום אחר.

ומה זה בלי בגרות?היום בלי תואר ראשון לא מסתכלים עלייך בכלל.אתה חי בעבר או מה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...