המלצה על עבודה לעתיד.. - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה על עבודה לעתיד..

uzana2004

Recommended Posts

איזה מי טכנאי ללא בשכלה שהיא מינימלית...

מישהו שלא הצליח לעשות 3 יחידות מטמתיקה בחיים לא הייתי סומך עליו בתור טכנאי...

מה הקשר? תאמין לי שאני מכיר מלא אנשים שגאונים על המחשב ואין להם בגרות ! תצאו מהמיטוס הזה שכל מי שאין לו בגרות אז הוא מפגר ! לא כולם בנויים למסגרות לא כולם חרשו כל התיכון לא לכולם היו הורים שיכולו להרשות לילדים שלהם שעורים פרטיים במתמטיקה ולא לכולם היה זיין ללמוד בגיל הזה

אז נכון שהם ישלמו על זה ביוקר מתי שהוא אבל זה לא אמור שהם מפגרים

ובשביל להיות לא צריך בגרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא נכון,בתקופה של הבועה המון אנשים הלכו לעבוד רק מקורסים...בדיוק קורסים מהסוג הזה אני מחפש....

עכשיו אתה מבין למה הבועה קרסה כן ? אם אתה לא, החברות עצמן הבינו, ולכן כיום אין סיכוי יותר מדי עם הדברים האלו... יש לך את סלע וכל מני חרא שמתפרסם בעיתונאי סופ\"ש, מעבר לזה לא נראה לי שיש משהו. כמובן ששוב, יש כל מני דברים כמו טכנאי (שאם הוא מספיק טוב וגם ככה הוא יושב היום ולא עושה כלום, הוא דווקא יכול לעשות משכורת מזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שקורה, אם לא עושים בגרות או אפילו לא מנסים...

הוא סתם מתייאש.

אח"כ שלא יתפלא שהוא לא נכנס לאוני' ושהוא צריך לחיות על עבודת שוק כמו טכנאות (שד"א, הזכירו כבר שזו עבודה שעושים בצבא או באוניברסיטה, לא לחיים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שקורה, אם לא עושים בגרות או אפילו לא מנסים...

הוא סתם מתייאש.

אח\"כ שלא יתפלא שהוא לא נכנס לאוני\' ושהוא צריך לחיות על עבודת שוק כמו טכנאות (שד\"א, הזכירו כבר שזו עבודה שעושים בצבא או באוניברסיטה, לא לחיים).

אתה יודע, יש עוד כמה אנשים במדינה שלנו בלי בגרות... ויש עוד קצת כמה אנשים במדינה בלי תואר... גם בגיל 30+ גם 40+ וגם יותר....

יש גם לא מעט אנשים שיושבים בבית על קצבת הכנסה...

אז אני לא יודע באיזה סרט אתה חי, אבל מה לעשות יש גם כאלו אנשים, זה חלק מהחברה שבה אנו חיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע, יש עוד כמה אנשים במדינה שלנו בלי בגרות... ויש עוד קצת כמה אנשים במדינה בלי תואר... גם בגיל 30+ גם 40+ וגם יותר....

יש גם לא מעט אנשים שיושבים בבית על קצבת הכנסה...

אז אני לא יודע באיזה סרט אתה חי, אבל מה לעשות יש גם כאלו אנשים, זה חלק מהחברה שבה אנו חיים.

אבל זה לא שהוא עני, זה לא שיש לו בעיות מנטליות, הוא אדם רגיל, רגיל לחלוטין, שפשוט עצלן מדי בכדי לעשות בגרויות.

אם הוא היה עם בעיות כלכליות עוד הייתי אומר "פסדר..", והוא עדיין היה טיפש על זה שלא עשה אותן בתיכון.

אם הוא היה עם ADHD הייתי מציע שילך לקורס בשביל אנשם עם חוסר ריכוז.

אבל לא, הוא אדם רגיל עם אותן יכולות של כל אדם אחר, והוא היה יכול לעשות בגרויות בתיכון או אפילו עכשיו להשלים..

ד"א, גם להורים שלי אין תואר במקצוע שלהם והם מפרנסים את המשפחה שלנו יפה.

אין באמת צורך בתואר. אבל בגרויות זה פשוט חובה.

ואילו רק בשביל הידע הכללי.

מצד שני, גם איינשטין לא עשה בגרויות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה לא שהוא עני, זה לא שיש לו בעיות מנטליות, הוא אדם רגיל, רגיל לחלוטין, שפשוט עצלן מדי בכדי לעשות בגרויות.

אם הוא היה עם בעיות כלכליות עוד הייתי אומר \"פסדר..\", והוא עדיין היה טיפש על זה שלא עשה אותן בתיכון.

אם הוא היה עם ADHD הייתי מציע שילך לקורס בשביל אנשם עם חוסר ריכוז.

אבל לא, הוא אדם רגיל עם אותן יכולות של כל אדם אחר, והוא היה יכול לעשות בגרויות בתיכון או אפילו עכשיו להשלים..

ד\"א, גם להורים שלי אין תואר במקצוע שלהם והם מפרנסים את המשפחה שלנו יפה.

אין באמת צורך בתואר. אבל בגרויות זה פשוט חובה.

ואילו רק בשביל הידע הכללי.

מצד שני, גם איינשטין לא עשה בגרויות...

מזל שלא רשום לך גיל בפרופיל, ככה אני רק יכול לנחש בן כמה אתה...

(ושוב, יש מספיק אנשים בלי בעיות \"רגילות\" כפי שהראש שלך רואה זאת שנמצאים במצב כזה, אני מכיר כמה כאלו, ככה שזה לא הכי חריג).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל הרבה אנשים במדינה הצליחו גם בלי בגרות

תיראו כמה פננינה רוזנבלום מצליחה ואני לא מאמין שיש לה בגרות

אני אישית מכיר אנשים שהצליחו בלי בגרות חלק ביגלל כישרון וחלק מיפרוטקציות

והיום בגרות זה כלום בגרות=פיסת נייר שלחלק מהאנשים מאפשרת לילמוד לתואר

ובעינין טכני מחשבים לא צריך לילמוד בישביל זה מתמתיקה אבל כמו שאמרו השוק מוצף בהם וברוב העבודות מהסוג הזה היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה אותך מתקבל לחברה מובילה בלי בגרות. בכלל נראה אותך מתקדם בסולם התפקידים של חברות בלי תעודת בגרות. ואם פנינה רוזנבלום היא מודל להצלחה בעינייך אז קטונתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מבין שהיום בגרות זה כלום

בישביל חברות אתה צריך תואר או פרוטקציה

ובתפקידים כמו טכני מחשבים אין לבגרות חשיבות ביכלל טכני מחשבים זה לא מהנדס תוכנה

חוץ מיזה אני לא סובל את פנינה אבל אחת שהתחילה עניה וכרגע עשירה זות הצלחה ולא משנה איך היא הגיע לזה

יש הרבה אנשים מצליחים בלי השכלה גבוה אפילו בתחום המחשבים אני אישית הכרתי אקר לשעבר שעבד בהבטחת מידע

והוא הצליח מאוד וגם לו לא היה השכלה גבוה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל הרבה אנשים במדינה הצליחו גם בלי בגרות

תיראו כמה פננינה רוזנבלום מצליחה ואני לא מאמין שיש לה בגרות

אני אישית מכיר אנשים שהצליחו בלי בגרות חלק ביגלל כישרון וחלק מיפרוטקציות

והיום בגרות זה כלום  בגרות=פיסת נייר שלחלק מהאנשים מאפשרת לילמוד לתואר

ובעינין טכני מחשבים לא צריך לילמוד בישביל זה מתמתיקה אבל  כמו שאמרו השוק מוצף בהם וברוב העבודות מהסוג הזה היום

אתה קורא לפננינה רוזנבלום הצלחה? הבחורה הייתה זונה! משם היה לה הרבה כסף וכשיש לך כסף אתה יכול לגדול....

ואגב בשביל להיות זונה לא צריך בגרות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל שלא רשום לך גיל בפרופיל, ככה אני רק יכול לנחש בן כמה אתה...

(ושוב, יש מספיק אנשים בלי בעיות \"רגילות\" כפי שהראש שלך רואה זאת שנמצאים במצב כזה, אני מכיר כמה כאלו, ככה שזה לא הכי חריג).

אתה לא צריך לנחש.

הגיל הוא 14.5 ואתה מוזמן לצחוק עליו כמה שבא לך. :)

התכוונתי שיש לו את היכולת - אין לו את הרצון.

הבעיות שהזכרתי היו כהקצנה לעובדה שהוא יכול לעשות הכל ואין לו תירוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...