המלצה על עבודה לעתיד.. - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה על עבודה לעתיד..

uzana2004

Recommended Posts

מיסטר T הרוויח מיליונים רק מילהגיד טיפש משוגע 100 אלף פעם בטלוויזיה

עוזי כהן מרוויח הרבה כסף כי הוא יודע ליתקמבן

ויש הרבה דוגמאות כאלה אני אישית לא חושב שבן אדם בלי בגרות אמור להיות סגן ראש עיר אבל זה קורה

והצלחה כלכלית לא נימדדת באיך אתה מגיע לכסף אלה בכמה יש לך

אני לא יתן לך פה דוגמאות של אנשים שהגיעו לממון בדרכים לא כשרות למרות שגם הם הצליחו כלכלית

אבל אני גם לא מאמין למישפט שבלי בגרות היא אפשר להצליח כלכלית כי בגרות היום זה כלום בלי תואר

היום מיבחינת השכלה זה תואר או כלום ומי שחושב שבגרות לבד תיתן לו עבודה טובה עושה טעות ברוב המיקרים

יש הרבה דרכים להצלחה לדוגמה -תואר כישרון קומבינות וכו ולא דרך אחת וגם אז אף דבר לא מבטיח הצלחה

יש גם הרבה אנשים משכילים מאוד בלי עבודה (יש גבול לכמה עורכי דין ורופאים שהמדינה יכולה להכיל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שחכתה שהם חיו בתקופה שבה גם בית ספר היה כיף היום בלי בגרות אפילו לא יכניסו אותך לראיון עבודה

אני מכיר טוב אחד שפרש באמצע י''ב ועכשיו הוא התשחרר מהצבא והוא חי אצל ההורים וכול החברים שלו בואנברסיטה והוא סתם כול היום מסתובב ומחפש עבודה

אם זה מה שאתה רוצה לעשות בככיף אני ההיתי משנכע את "חבר" שלי שיזיז תתחת ושתיחיל ללמוד אני מודה גם אני לא סובל את זה אני מעדיף לכרות אברים ולא ללמוד אבל מה לעשות אלה החיים המזווינים שלנו וזהו תשלים הם זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחכתה שהם חיו בתקופה שבה גם בית ספר היה כיף היום בלי בגרות אפילו לא יכניסו אותך לראיון עבודה

אני מכיר טוב אחד שפרש באמצע י''ב ועכשיו הוא התשחרר מהצבא והוא חי אצל ההורים וכול החברים שלו בואנברסיטה והוא סתם כול היום מסתובב ומחפש עבודה

אם זה מה שאתה רוצה לעשות בככיף אני ההיתי משנכע את "חבר" שלי שיזיז תתחת ושתיחיל ללמוד אני מודה גם אני לא סובל את זה אני מעדיף לכרות אברים ולא ללמוד אבל מה לעשות אלה החיים המזווינים שלנו וזהו תשלים הם זה

לימודים הם חלק חשוב בחיים,יש את אלה שלא מנסים אפילו ללמוד לא משקיעים טיפה של מאמץ , הם כל הזמן חיים עם המשפט "יהיה בסדר" אני ככה כל הזמן הייתי

בכיתה ז'-ח'-ט' עד שהבנתי...הייתי כל הזמן עם המשפטים "לימודים זה לא הכל" "יהיה בסדר" עד שניסיתי להשקיע טיפת מאמץ וראיתי שזה לא קשה.... בכל מקרה

אם אתה לא לומד 85 אחוז שלא תהיה לך עבודה מוצלחת עם משכורת נורמלית ,בעתיד רק המעטים שלא לומדים מצליחים איכשהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני עובד ולא שלי החבר הזה

והעבודה שלי בסדר ולא מצריכה בגרות (לא שאני יהיה ביל גיטס בעתיד) ובנוגע לכאלה שחיים בדירה של ההורים עד גיל מאוחר יחסית

חלקנו עושים את זה כדי לא לקחת משכנתה מוצצת דם ואני מכיר הרבה אנשים כאלה היום ולחלקם יש תואר שפשוט מבינים שהיום

עדיף לחסוך קודם סכום ניכבד ורק אז ליקנות דירה בימקום להשכיר או לשלם משכנתה יותר מ20 שנה

וחוץ מיזה הנקודה שלי היא לא אנטי לימודית אלה הנקודה היא מי שרוצה לילמוד שילך עד הסוף (אוניברסיטה מיכללה וכו)

כי רק לעשות בגרות זה ביזבוז זמן בגרות לבד לא נותנת לך אפשרות לעבודה טובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מספיק "בגרות" שתהיה טובה קבינימת לא קיבלו אותי אחרי תחנונים ללמוד בשנה הזו כלכלה ומינהל תואר של המכללה (אשקלון) שלא עברתי את הציון 78 במבחן מתמטיקה כתנאי (כלל קורס של שבועיים שהייתי חולה יומים ופיספסתי ובסוף קיבלתי 68 ו...הוצאתי 900 שח על ההרשמה ועל הקורס וגם מלא זמן וימי עבודה זה לא פשוט בכלל ) (למי ששאל את עצמו כבר הייתי אמור להיתפטר ולהשקיע את כולי למשך 3 שנים לימודים )

רק שתיראו שהחיים לא פשוטים בכלל עם יש למישהו המלצות כל שהם למיניהם שיזרוק לא יודע מה לעשות ללמוד למכינה ולשפר או לחשוב על תחום אחר לדוגמא שכבר חשבתי עליה הנדסאי מכונות (זה מקצוע רחב שעדין לא הבנתי לגביו כמה דברים רק שצריך תעודת בגרות

ותגיד לחבר שלך שיכל קודם כל לעבוד לא משנה איפה שיקרע תתחת ואז יקבל מוטיבציה לבד סמוך עלי 100%

אני לצורך העינין עובד במפעל ליצור דלתות פלדלת וקורע תתחת ורואה שבלי לימודים לא מגעים לכלום (זה לא כלל ברזל לימודים הם קרש הקפיצה ....יש שיודעים לקפוץ ויש שלא )

סורי עם זה הסיפור שלי קצת לא קשור להודעה שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...