מפרט של כמעט 20 אלף שקל!! כמעט הכול אצלי בבית כנסו ותנו חוות דעת תודה!! - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט של כמעט 20 אלף שקל!! כמעט הכול אצלי בבית כנסו ותנו חוות דעת תודה!!

winer100

Recommended Posts

מה? תגיד לי מה בדיוק הבעיה שלך?

מה הקשר לגיל שלי? אתה טוען שאני בן 12 לא? אתה כנראה נתקל בהרבה ילדים בני 12.. אז הסברתי שאני לא!!

ושוב פעם! המפרט עולה 13 אלף אבל אמרתי בסביבות 20 אלף כי החשבתי גם את הרמקולים זה הכול!!

ולשכוח לי? אתה זה שבעמוד הקודם בנית מפרט וחשבת את הסכום של הכול יחד וטעית..(ועוד חישבת!!)

ומי בא להשוויץ? כקראת את הנושא? אני מבקש חוות דעת, לראות מה אנשים חושבים על מה שקניתי (ועל מה שעוד לא קניתי)

אולי מישהו יציע לי משהו ואני ישנה.. או ישכול לשנות.. ? זה פורום מפרטים נכון? אז כאן אני מציג את המפרט!

במידה ואתה רוצה לחשוב שאני מתלהב חופשי... אם זה נותן לך תעסוקה אז בשמחה.

סליחה?

אני בכלל לא הבאתי לך מפרט :kopfpatsch::pissed::nono:

ואולי באמת כדאי שתביא ,אני באמת מסתקרן לראות.... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 144
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סליחה?

אני בכלל לא הבאתי לך מפרט  :kopfpatsch:  :pissed:  :nono:

ואולי באמת כדאי שתביא ,אני באמת מסתקרן לראות.... ::)

אתה צודק אני חוזר בי, זה לא אתה שהבאת את המפרט, פשוט מרוב שאנשים כאן מזלזלים

וזורקים מילים אז כבר לא שמים לב מי נגד מי.

ואני יעלה לכאן ברגע שכל הרכיבים יגיעו, ואני ירשום את השם משתמש שלי על דף ליד כל חלק..

כי הרבה כאן שמתי לב משום מה לא מאמינים.. (בכאילו שמדובר על מחשב של 50 אלף שקל.. )

הכי הורג אותי שאתה אומר:

quote author=winer100 link=topic=148087.msg1248112#msg1248112 date=1130420695]

בקשר למארז והמעבד זה הבחירה.

מה זה "בחירה"? אתה בוחר סתם לבזבז כסף? מה זה "נתפסתי על המארז הזה"? להוציא כל כך הרבה כסף על מארז שלא שווה את זה רק כי "נתפסת" עליו זה טמטום, אל תיעלב... מפרט סך הכל טוב, אבל היה אפשר להשיג יותר טוב בתקציב הזה, וחבל שאתה סתם ככה מוציא הרבה כסף בלי ממש להתייעץ עם אנשים שיותר מבינים ובלי לבדוק את כל העניין לעומק- כדי שתוכל לקבל את המקסימום בשביל הכסף....

מה הפרוש של נתפסתי בשבילי אתה יודע? זה מארז שנראה טוב הוא יפה כול הנתונים שלו הם בסדר גמור בשבילי

ובעיקרון הוא יפה! למה שאני יקח משהו שאני לא אוהב ושלא לטעם שלי?

ולמה סתם לבזבז כסף? אז הוא עולה 400 500 שקל יותר מכול מארז פשוט אחר.. אבל בעיקר שהקונה יוצא מרוצה לא?

אם אני מרוצה מהמארז הזה והוא יפה בעיניי אז למה לא?

סתכל האומנם למדתי מחשבים הוצאות תעודות עברתי בגרויות, אני מבין הרבה שנים מגיל קטן במחשבים, היה לי מחשב מגיל 6 7..

אבל אני לא מחשיב את עצמי טכנאי ברמה עולמית, יש לי ידע בגלל זה הרכבתי את המפרט לבד בלי להתעייץ.

אבל כמובן שבדקתי את הביצועים של הרכיבים אצל אחרים.

ואין לך בכלל מה לדאוג אני לא נפגע ממה שאמרת.

והוצאתי את הכסף על מפרט ממש טוב אני לא יודע איזה מפרט תוכל להביא בכסף שאני קניתי..

(איזה מפרט יותר טוב הכוונה) לא כולל מסך.. כי יש לי.

תודה לכולם על התגובות ומי שיכול לענות לי למעלה על השאלה אני ישמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה מחשב רק יש לי שאלה אחת הסלי של הלוחהזה תומך ב x16 כי נראה לי שהוא תומך רק ב x8

ועם לא קנית עדיין את המחשב אז תחליף dfi ו2 כרטיסי x1800  כי יצא כרוסספייר קטלני ביותר ועם אתה נעול על ניוידיה אז תחליף לx16 יצא חדש של עם כול הדברים החדשים והוא עולה 1100 שקל בערך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק אני חוזר בי, זה לא אתה שהבאת את המפרט, פשוט מרוב שאנשים כאן מזלזלים

וזורקים מילים אז כבר לא שמים לב מי נגד מי.

ואני יעלה לכאן ברגע שכל הרכיבים יגיעו, ואני ירשום את השם משתמש שלי על דף ליד כל חלק..

כי הרבה כאן שמתי לב משום מה לא מאמינים.. (בכאילו שמדובר על מחשב של 50 אלף שקל.. )

מה הפרוש של נתפסתי בשבילי אתה יודע? זה מארז שנראה טוב הוא יפה כול הנתונים שלו הם בסדר גמור בשבילי

ובעיקרון הוא יפה! למה שאני יקח משהו שאני לא אוהב ושלא לטעם שלי?

ולמה סתם לבזבז כסף? אז הוא עולה 400 500 שקל יותר מכול מארז פשוט אחר.. אבל בעיקר שהקונה יוצא מרוצה לא?

אם אני מרוצה מהמארז הזה והוא יפה בעיניי אז למה לא?

סתכל האומנם למדתי מחשבים הוצאות תעודות עברתי בגרויות, אני מבין הרבה שנים מגיל קטן במחשבים, היה לי מחשב מגיל 6 7..

אבל אני לא מחשיב את עצמי טכנאי ברמה עולמית, יש לי ידע בגלל זה הרכבתי את המפרט לבד בלי להתעייץ.

אבל כמובן שבדקתי את הביצועים של הרכיבים אצל אחרים.

ואין לך בכלל מה לדאוג אני לא נפגע ממה שאמרת.

והוצאתי את הכסף על מפרט ממש טוב אני לא יודע איזה מפרט תוכל להביא בכסף שאני קניתי..

(איזה מפרט יותר טוב הכוונה) לא כולל מסך.. כי יש לי.

תודה לכולם על התגובות ומי שיכול לענות לי למעלה על השאלה אני ישמח.

תתחדש...... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה מחשב רק יש לי שאלה אחת הסלי של הלוחהזה תומך ב x16 כי נראה לי שהוא תומך רק ב x8

ועם לא קנית עדיין את המחשב אז תחליף dfi ו2 כרטיסי x1800  כי יצא כרוסספייר קטלני ביותר ועם אתה נעול על ניוידיה אז תחליף לx16 יצא חדש של עם כול הדברים החדשים והוא עולה 1100 שקל בערך...

כן הוא תומך בx16 וכן קניתי הלוח אצלי בבית קניתי אותו יחסית מזמן, אני קונה חלק חלק אתה מבין?

ונשאר לי כמה חלקים אחרונים שאני עומד להזמין בשבוע הבא וסיימתי.

בקשר לכרטיס מסך תסתכל במפרט מה אני הולך להזמין בשבוע הבא,

ואחרי שנה שנתיים שזה יתחלש אני יוסף עוד אחד, פיתרון נחמד.

תודה על ההעצה!

תתחדש...... ;)

תודה לך!

ואני יחזור על עצמי שוב פעם:

מי שיודע בקשר לגוף ולמארז שלי (השאלה בדף הקודם) אני ישמח לשמוע תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי ממש כוח לחפש לך דפי ביצועים ובאנצ'ים

אבל כנס לפורום אובקלוקינג וקירור ותבין מה הולך שם...הBT

הלוא הוא ה- Big Typhoon

נחשב לקירור האוויר החזק בשוק כיום! (ללא מודים למשל ה-ST עם מוד של מאווררים)

אז כמו שהתחלתי להגיד כנס לפורום וקירור ותראה יש שם בערך 30000 דיונים על הקירור הזה

ועל כמה הוא טוב בהשוואה לאחרים כמו שאני ראיתי אין כמעט אחד שלוקח אותו...

חוצמזה תתחדש מעבד באמת פגז..

למרות ששוב גם אני חושב כמו רבים אחרים שהמארז הזה באמת סתם ראיתי אותו ואני לא מדבר באוויר הוא לא נראה משהו

ובמחיר כזה אתה יכול להביא משהו יותר איכותי ויותר יפה(עניין של טעם אני מבין...אבל בכל מקרה יש יפה ויש מכוער)...

אני מאחל לך להנות מהמפרט!! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי ממש כוח לחפש לך דפי ביצועים ובאנצ'ים

אבל כנס לפורום אובקלוקינג וקירור ותבין מה הולך שם...הBT

הלוא הוא ה- Big Typhoon

נחשב לקירור האוויר החזק בשוק כיום! (ללא מודים למשל ה-ST עם מוד של מאווררים)

אז כמו שהתחלתי להגיד כנס לפורום וקירור ותראה יש שם בערך 30000 דיונים על הקירור הזה

ועל כמה הוא טוב בהשוואה לאחרים כמו שאני ראיתי אין כמעט אחד שלוקח אותו...

חוצמזה תתחדש מעבד באמת פגז..

למרות ששוב גם אני חושב כמו רבים אחרים שהמארז הזה באמת סתם ראיתי אותו ואני לא מדבר באוויר הוא לא נראה משהו

ובמחיר כזה אתה יכול להביא משהו יותר איכותי ויותר יפה(עניין של טעם אני מבין...אבל בכל מקרה יש יפה ויש מכוער)...

אני מאחל לך להנות מהמפרט!!  :xyxthumbs:

כן אני יודע את הביצועים שלו, בדקתי לפני שהזמנתי,

אבל השאלה שלי בעצם היא: אם הוא יכנס למארז בלי לפגוע בדלת.. כי לפי מה שהבנתי הוא מאוד גבוה.

ותודה לך!

בקשר למארז אתה צודק יש כאלו שזה יראה להם מכוער ולא שווה את הכסף ויש כאלו שיגידו שזה יפה ושווה כול גרוש.

אבל כול אחד והטעם שלו :)

ותודה אני יהנה.

אני ישמח עם מישהו יוכל לענות לי על השאלה/ולתת תגובות במידה ורוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקן טעות ה9500 הכי חזק כיום אולי הוא יותר רועש אבל עם mx1 ו 9500 זה פצצה

לפי סקרים ובדיקות גם של גולשים כאן באתר שיש להם והיה להם את השניים אז הביג לוקח בגדול!

ואני ישמח עם מישהו יענה לי על השאלה למעלה.

*ועוד משהו ידוע לכם אם אפשר להחליף את המאורר שבא ביחד עם הגוף קירור? הכוונה להחליף אותו לפני ההזמנה..

כי אני רוצה להחליף אותו לאחד עם לדים.. שהבנתי שמוכרים כאלו עם הביג... אבל השאלה אם אפשר לקנות את זה עם מאורר אחר?*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שלי עכשיו אם זה בכלל יכנס במארז..

כי הוא ענקי..

תוכל להביא לי קישור לאחד החנויות בארץ שמוכרות את ה9500 כדאי שאני יוכל לראות?

פשוט אני לא רוצה לקחת סיכון שזה לא יכנס למארז מבין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה יש לי חבר שקנה BT והיה מאוד מרוצה על שהוא ראה שזה דוחף לו את ה6800GT אז תבדוק את זה וגם אם היית לוקח SB:T אז היית יכול להכניס בגובה בלי בעיה שדרך אגב גם מארז שקורע את שלך מבחינת זרימת אויר ומודינג זה דבר ראשון ודבר שני זה שאני אישים הייתי מחכה אם הלוח והכרטיס ולוקח 2 X1800XT על הלוח CF של החדש (שאומרים שהוא לוקח את שלך גם בOC) עוד משו זה המעבד שהייתי לוקח 3800 יותר טוב מבחינת מחיר/ביצועים ובכלל תתחדש בכייף ואני אישית ישמח לתמונות וגם אם אתה רוצה זיכרונות יותר איכותיים יש לי אח שמגיע מארה"ב ויכול להביא את הELITE של אותו ביותר זול....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב שרוב הדיון פה היה על המארז..כשמדברים על בנות, רוב האנשים יסכימו[בדרך כלל] על אותה דעה, למרות שגם דיונים על בנות ראיתי פה 20 עמודים של ויכוח מי יותר יפה..על אותו עיקרון זה ויכוח על ..לכל אחד יש את הטעם שלו ביופי..אין יותר מדי דברים בעולם שכל אחד שתשאל אותו יגיד לך שהוא הכי יפה שיש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...