מפרט של כמעט 20 אלף שקל!! כמעט הכול אצלי בבית כנסו ותנו חוות דעת תודה!! - עמוד 8 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט של כמעט 20 אלף שקל!! כמעט הכול אצלי בבית כנסו ותנו חוות דעת תודה!!

winer100

Recommended Posts

לפי דעתי מי ששם 20 אלף על מחשב הוא פשוט מטומטם!!!!!!!!!!!

אין למה לשים כולכך הרבה כסף על מחשב

ב10 אלף שקל אפשר להביא משהו אגדייייי ולא צריך יותר

אז 20? לא ניראה לי שזה באמת משהומ שרווצה לקנות זה סתם אחד

הוא לא עלה לי 20!!!!!! הוא היה צריך לעלות לי קרוב ל20 אם הייתי קונה איתו את הרמקולים!

הוא עלה לי 13 אלף! תקרא כמה דפים קודמים לפני שאתה מדבר באוויר, זה כבר הופך לקבע כאן.

כן זהו הגוף ואין בעיה עם ההתקנה שלו היא קלה ומובנת

אני בעצמי הולך לקנות את ה9500 עוד כמה ימים וחוץ מזה אתה יכול לקנות אותו בהמון חניות

כמו למשל נועה

כן אני יודע אני אישית יזמין מפנדה.

תתחדש!! הוא לא אמור לתפוס לי את אחד הסלוטים או לחסום/להפריע למשהו?

*יום ראשון אני יגש לשנות את ההזמנה אני לא רוצה לקחת סיכון עם הביג אז אם למישהו יש עוד משהו להציע אני ישמח לפני שאני משנה ממתין לתשובה*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 144
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקיי אין בעיה תודה לך! במידה ואני יראה שאין שינוי ואין עוד תגובות על למשל או תשובה ממישהו שיודע עם ביג יפריע..

אז יום ראשון אני יתקשר לבקש את הגוף הזה!

תודה לך על העזרה, ולמי שיש עוד תגובות או יכול לעזור לי כמו הבן אדם שעזר לי אני ישמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי מעכשיו ואילך כל תגובת ספאם בדיון הזה תזכה את כותבה באזהרה. 3 אזהרות מזכות את אותו משתמש מאושר בבאן.

שימרו על שפה נאותה ורמת דיון נורמלית בבקשה. מספיק להתנהג כמו ילדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי מעכשיו ואילך כל תגובת ספאם בדיון הזה תזכה את כותבה באזהרה. 3 אזהרות מזכות את אותו משתמש מאושר בבאן.

שימרו על שפה נאותה ורמת דיון נורמלית בבקשה. מספיק להתנהג כמו ילדים.

תודה לך!

חברים בוא לא נמשיך יותר להיכנס לשטויות של ילד לא ילד כי חבל שינעלו לי את הנושא,

בקשר לגוף קירור אני לוקח את הזלמן, מי שמכיר את הקטודות הבאים מוזמן לתת לי עלהם חוות דעת כי עוד לא בחרתי ומחר אני עושה הזמנה:

http://www.pandas.co.il/product_info.php?products_id=9815

UV

http://www.pandas.co.il/product_info.php?products_id=8782

ביחד זה 4 שתיים למעלה שתיים למטה. ישמח לתגובות על זה.

אני עומד לעשות הזמנה מחר של כול השאר ולסיים עם המפרט הזה,

ברגע קבלת כול החלקים אני יצלם הכול (לפני הרכבה ואחרי).

תודה לכולם על התגובות הטובות, ואני ישמח לשמוע לגבי הנושאים השונים שדברנו עלהם תודה לכולם אחלה פורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אוהב UV.. גם במחשב החדש שלי תהיה מחלת UV.. זה פשוט מדליק מאווררים שרגישים, ככה שאם הקתודות כבויות המארז חשוך לגמרי.. מדליקים.. והופה! :smile1:

לצורך העניין, אם אתה מחפש מאווררי 120 מ"מ שקטים שרגישים ל-UV תדע שה-Glacialtech הכחולים זורחים ואינם יקרים, אבל צריך למקם טוב את הקתודות.

נראה לי שאצטרך לקנות עוד אחת.. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Glacialtech זה שם החברה כן?

לא מצאתי את המאוררים שלהם בחניות.. (חפשתי באתרי חנויות)

ובקשר למיקום:

אני ממקם 2 למטה בתחתית המארז ושתיים למעלה מבגג המארז (הם יהיו צמודים במקצת לדלת המארז).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב בסט אח שלי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

תתחדש וכל מי שלא מאמין לך וכל מי שיורד עלייך קנאי!

אחלה מפרט אחלה מחשב ושיהיה בהצלחה :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

ראסמי בחופשים יש פה ילדים בני 12 שמדברים באויר ומדברים שטויות(!) אבל עכשיו ב3וחצי ליפנות בוקר רק אנשים מהסוג שלי(לפני צבא) מגששים פה אז אפשר ליהיות רגועים ;D

כשהכל יהיה מוכן אני מצפה לתמונות!(תיזהר לא להביא ;):silly: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב בסט אח שלי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

תתחדש וכל מי שלא מאמין לך וכל מי שיורד עלייך קנאי!

אחלה מפרט אחלה מחשב ושיהיה בהצלחה  :xyxthumbs:  :xyxthumbs:  :xyxthumbs:

ראסמי בחופשים יש פה ילדים בני 12 שמדברים באויר ומדברים שטויות(!) אבל עכשיו ב3וחצי ליפנות בוקר רק אנשים מהסוג שלי(לפני צבא) מגששים פה אז אפשר ליהיות רגועים  ;D

כשהכל יהיה מוכן אני מצפה לתמונות!(תיזהר לא להביא  ;)  :silly: )

אתה לא לבד חח

ותודה אחי!

כן.. היו פה כמה שלא האמינו.. תלך כמה דפים אחרונית תראה את הלוח צלמתי כמה ...

כן אני ראיתי כמה אשכולות של ילדים שבסוף צוחקים וכול זה... אבל זה לא אומר שכול אחד שנכנס הוא ילד בן 12 ומשקר.. לא ככה?

ואל תדאג אני יעלה בכול מקרה, מחר אני הולך לעשות את ההזמנה של החלקים האחרונים עוד החודש בעזרת השם יהיו תמונות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד לך אחי ומי שרשם שלא שווה להשקיע על מחשב 20 אלף אז רק שידע שאני מחכה שהיה לי קצת כסף אני יקיע את כל מה שיש לי ואפילו 30 אלף אז לא לזיין בשכל כל אחד והאהבות שלו ..אחי לא לשכוח מחכים בקוצר רוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אותם בלוג'יק (ולכל מי שעובד עם רוזטק לא צריך להיות בעיה להביא אותם).

חפשתי בפנדה לא מצאתי את המאוררים האלו,

תוכל לתת לי לינק?

כל הכבוד לך אחי ומי שרשם שלא שווה להשקיע על מחשב 20 אלף אז רק שידע שאני מחכה שהיה לי קצת כסף אני יקיע את כל מה שיש לי ואפילו 30 אלף אז לא לזיין בשכל כל אחד והאהבות שלו ..אחי לא לשכוח מחכים בקוצר רוח.

ברור ששווה! תלוי על מה בדיוק אתה מוציא, היה לי אפשרות להוציא גם יותר מ20 אבל ממש לא הייתה סיבה מוצדקת להוציא סכום כזה מבין?

אבל אתה צודק כול אחד והאהבות שלו.

וברור שאני יביא ואני מאמין שבעזרת השם עד סוף החודש! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...