מאיפה בארץ אפשר לקנות UNIX - עמוד 2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאיפה בארץ אפשר לקנות UNIX

pro

Recommended Posts

אני מכיר טכנאים שקבעו מוות ללוח שעבד מצויין

אני מכיר טכנאים שהרסו מחשבים בשביל הכיף

אני מכיר טכנאים שהרקע שלהם מסתכם בהתקנת מחשב בFAT32

הטכנאים הבאמת טובים יותר יודעים להתקין רד האט 7.3 בלחץ

טכנאי זה מוסכניק לא יודע יותר מלהרכיב את המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מכיר טכנאים שקבעו מוות ללוח שעבד מצויין

אני מכיר טכנאים שהרסו מחשבים בשביל הכיף

אני מכיר טכנאים שהרקע שלהם מסתכם בהתקנת מחשב בFAT32

הטכנאים הבאמת טובים יותר יודעים להתקין רד האט 7.3 בלחץ

טכנאי זה מוסכניק לא יודע יותר מלהרכיב את המחשב

אז מה אתה רוצה שקל

אחי טכנאי מוסמך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, למה אתה רוצה יוניקס?

תתקין יש כאן הרבה אנשים שמבינים ויוכלו לעזור לך.

יוניקס לא יביא לך כלום ואתה לא תוכל להיסתדר איתו...שלא נדבר על זה שהוא עולה כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שהוא יוכל להסתדר.. בוא נראה - כמה אלפי דולרים למערכת ועוד כמה ל X ועוד כמה מאוד דולרים ל CDE וזהו...

וחוץ מזה זה יהיה זהה ל 0$ בלינוקס....

יש לך מושג בכלל מה ולמה זה יוניקס? כלומר אתה יכול לעשות את מה שכתבתי למעלה אבל חייבים להיות לא נורמאלים באופן קיצוני כדי לעשות את זה, אף אחד - אף אחד - לא עושה את זה! יוניקס ל דסקטופ :nono: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום.

להפתעת מרבית הגולשים, יוניקס ניתנת להורדה במספר הפצות:

FreeBSD, OpenBSD ,NetBSD. יש עוד כמה, אבל הן באמת עולות כסף.

כמשתמש מתחיל, אני הייתי הולך על ה- FreeBSD ומהסיבה הפשוטה שהיא באה עם רוב החבילות העדכניות שתוכל למצוא בלינוקס (KDE, רשת שונות וכו'),

וגם נוחה יחסית להתקנה (אם אי פעם התקנת סלאקוואר, אתה בטח מבין למה אני מתכוון).

יש בה מכל טוב הארץ: את היציבות של יוניקס, מערכת ההפורטים (apt-get) של דביאן במסווה של "ports" המאפשרת לך להוריד ולעדכן חבילות בזמן אמת ,והחבילות של .

אין שום סיבה בעולם ש"לא תשרוד את ההתקנה" -- כדברי אחד מהמשתמשים, אבל רק אם תקרא קודם את קובץ ה README, אחרת באמת סביר להניח כי לא תבין מימינך ומשמאלך.

כמו כן, אם אתה חדש לכל העולם הזה (ולא התקנת בעבר), יכול להיות שהדבר הטוב ביותר התוכל לעשות הוא להתחיל לקרוא קצת על הקונספט של מערכת ההפעלה הזאת, ואיך היא בכלל נראת לפני שאתה קופץ למים העמוקים. זכור שברשת יש לא פחות תמיכה ודוקיומנטציה ליונקס , אך תתקשה למצוא מדריכים בעברית (או אפילו עזרה ממשתמשים ישראלים) עליה,

בכל אופן, בהצלחה.

[ftp=ftp://ftp.tau.ac.il/pub/OS/FreeBSD/releases/i386/ISO-IMAGES/4.6/4.6-disc1.iso]Download FreeBSD from TAU[/ftp]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום.

כמשתמש מתחיל, אני הייתי הולך על ה- FreeBSD ומהסיבה הפשוטה שהיא באה עם רוב החבילות העדכניות שתוכל למצוא בלינוקס (KDE, רשת שונות וכו'),

יש בה מכל טוב הארץ: את היציבות של יוניקס, מערכת ההפורטים (apt-get) של דביאן במסווה של "ports" המאפשרת לך להוריד ולעדכן חבילות בזמן אמת ,והחבילות של .

אין שום סיבה בעולם ש"לא תשרוד את ההתקנה" -- כדברי אחד מהמשתמשים, אבל רק אם תקרא קודם את קובץ ה README, אחרת באמת סביר להניח כי לא תבין מימינך ומשמאלך.

כמו כן, אם אתה חדש לכל העולם הזה (ולא התקנת בעבר), יכול להיות שהדבר הטוב ביותר התוכל לעשות הוא להתחיל לקרוא קצת על הקונספט של מערכת ההפעלה הזאת, ואיך היא בכלל נראת לפני שאתה קופץ למים העמוקים. זכור שברשת יש לא פחות תמיכה ודוקיומנטציה ליונקס , אך תתקשה למצוא מדריכים בעברית (או אפילו עזרה ממשתמשים ישראלים) עליה,

בכל אופן, בהצלחה.

[ftp=ftp://ftp.tau.ac.il/pub/OS/FreeBSD/releases/i386/ISO-IMAGES/4.6/4.6-disc1.iso]Download FreeBSD from TAU[/ftp]

יש לך כאן הרבה מאוד טעיות.

1. BSD יצאה מיונקיס בדיוק כמו שלינוקס יצאה מיוניקס!

BSD ויוניקס הם שלושה דברים שונים לחלוטין!

2.מערכת הפורטים של BSD בכלל לא נגנבה מדביאן, המערכת אפילו לא דומה (apt-get מתקין חבילות בינאריות וports מהדרים מקוד מקור!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום.

בכל אופן, בהצלחה.

יש לך כאן הרבה מאוד טעיות.

1. BSD יצאה מיונקיס בדיוק כמו שלינוקס יצאה מיוניקס!

BSD ויוניקס הם שלושה דברים שונים לחלוטין!

2.מערכת הפורטים של BSD בכלל לא נגנבה מדביאן, המערכת אפילו לא דומה (apt-get מתקין חבילות בינאריות וports מהדרים מקוד מקור!)

BSD למעשה יצאה מסאן-או-אס, ונחשבת כיוניקס לכל דבר

2. לא ממש, לא. אני מציע לך לעבור לתחום האינסטלציה, מאחר שאתה לא שולט בעובדות באופן ברור.

3. זאת היתה השוואה ותו לו, בשביל להמחיש את הרעיון הכללי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שאני זוכר מהימים שהתעניינתי מומלץ שה-SWAP יהיה כפול מגודל הזיכרון.

1. זה לא נכון, להיפך: גודל ה-swap וגודל ה-RAM נמצאים ביחס הפוך, לא ישר.

2. זה לא קשור לת'רד. פתח דיון חדש בנושא או שחפש בפורום הסבר מפורט יותר.

לגבי UNIX ל-.

BSD ולינוקס הן אופציות מצויינות, אבל הן לא UNIX.

האופציה היחידה שאני מכיר ל- היא Solaris 8 והיא פשוט נוראית - הן להתקנה והן לשימוש. היא לא מתקרבת בכלל לדבר האמיתי - Solaris for Sun/Sparc.

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום.

בכל אופן, בהצלחה.

הלינק שנתת לא עובד!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...