צריך המלצה למדפסת דיו - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה למדפסת דיו

Dante_9

Recommended Posts

יש לך את הCANON IP3000 במחיר של 570 (לדעתי שווה כל אגורה)

ובפחות יש לך את הIP2000

אני מאוד ממליץ על הIP3000, יש לי את ה4000 (הבדל לא גדול) ואני מרוצה עד השמייים, היא גם מקבלת ביקורות מצויינות ואחד הייתרונות הבולטים שלה (לדעתי כמובן) הוא החיסכון בדיו לעומת מדפסות אחרות (במיוחד לעומת שהיתה לי לפני כן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך את הCANON IP3000 במחיר של 570 (לדעתי שווה כל אגורה)

ובפחות יש לך את הIP2000

אני מאוד ממליץ על הIP3000, יש לי את ה4000 (הבדל לא גדול) ואני מרוצה עד השמייים, היא גם מקבלת ביקורות מצויינות ואחד הייתרונות הבולטים שלה (לדעתי כמובן) הוא החיסכון בדיו לעומת מדפסות אחרות (במיוחד לעומת שהיתה לי לפני כן).

הIP3000 לא משולבת
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב לקנון יש אחריות של "קרט ישראל" שהיא שמעתי עד עכשיו נותנת שירות מעולה, שירות לשלוש שנים (רק חלק מהמדפסות..).

חוץ מהIP יש לך גם משולבות של קנון (די מגושמות לדעתי האישית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא את האפסון C86 - דיו לא הכי זול, נגמר/מתייבש יחסית מהר, פלט עלוב בהשוואה לקנון IP 3000/4000.

מכל המדפסות שהומלצו פה הטובות ביותר הן דגמיי ה-IP של קנון.

במידה ואתה מחפש משולבת זה כבר לא ממש משנה - רוב המשולבות במחירים הללו בינוניות באיכותן ותו לא.

אפשר לציין את הקנון 110/130 שהן לא רעות בכלל, אך עדיין לא טובות בהדפסה בהשוואה למדפסת יעודית.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שלא ביקשת את זה

אבל רק למקרה שלא חשבת בכיוון, כי חשבת שהמחירים בשמיים

אתה יכול לקנות בתקציב הזה מדפסת ביתית (שחור לבן כומבן) מעולה מעולה, שמדפיסה מהר ואיכותי.

אפילו בפחות מ-500 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שלא ביקשת את זה

אבל רק למקרה שלא חשבת בכיוון, כי חשבת שהמחירים בשמיים

אתה יכול לקנות בתקציב הזה מדפסת ביתית (שחור לבן כומבן) מעולה מעולה, שמדפיסה מהר ואיכותי.

אפילו בפחות מ-500 ש"ח.

אני יוותר. אני זקוק גם לצבע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי אומר דפקא שה-1215 משולבת שיותר מתאימה.

זולה יותר ב-50-100 שקל תלוי איפה קונים, אבל מאבדים את התמיכה ב-PictBridge. לדעתי תכונה זו מיותרת.

זה לא מדוייק, איכות המדפסת של 125 לעומת ה1315 די גדולה, גם בטכנולוגיה שלה, גם במהירות הדפסה וגם באיכות ההדפסה שלה.

את כל זה שמעתי מפי סוכן של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...