Zalman CNPS9500 מנצח את ה-Big Typhoon בביקורת - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Zalman CNPS9500 מנצח את ה-Big Typhoon בביקורת

תמיד מחייך

Recommended Posts

לא יודע למה אבל ה9500 נראה שוקל פי 100 יותר מהביג

כמה עולה ה9500  ? למה אני נואש למצוא קרור טוב ומה הגדלים שלו ? האם הוא יכנס במארז midi גנרי ?

הוא שוקל פחות מהביג והוא אחד הקירורים הטובים אולי הכי טוב היום כקירור אויר לא יודע איך לתאר לך את הגדלים אני לא ימדוד תכנס לאתר של זלמן רשום הכל עליו רשום לאיזה לוחות אם הוא לא מתאים רשום כמה מקום אתה צריך אל תדאג אחי הוא מתאים להכל וגם למארז ג'נרי !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני  חשבתי אולי לקחת את הקירור של BIG TYPHON אבל אחרי שקראתי על הביקורת נראה לי שאני אלך על הזלמן. הוא מתאים גם לחומרה שיש לי? (רשום למטה את המפרט)

וגם מישהו רשם את זה: "במחיר של CNPS9500 אפשר לקנות ST + שלושה מאווררים, מה שייתן קירור יעיל ושקט יותר".

תראו אני חדש בעניין הזה של הקירור ואני רוצה להחליט כבר מה לקנות כדי לעשות ואתם דיי מבלבלים אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חשבתי אולי לקחת את הקירור של BIG TYPHON אבל אחרי שקראתי על הביקורת נראה לי שאני אלך על הזלמן. הוא מתאים גם לחומרה שיש לי? (רשום למטה את המפרט)

וגם מישהו רשם את זה: "במחיר של CNPS9500 אפשר לקנות ST + שלושה מאווררים, מה שייתן קירור יעיל ושקט יותר".

תראו אני חדש בעניין הזה של הקירור ואני רוצה להחליט כבר מה לקנות כדי לעשות ואתם דיי מבלבלים אותי

תשמע, זה תלוי תכלס בתקציב שלך. לי יש 9500 בדקתי אותו, טחנתי אותו, פרקתי אותו ויש לך תוצאות בחתימה שלי למטה. תקרא ותלמד.

מבחינת הביצועים ה9500 (לפי ביקורות מעודכנות) הוא כרגע ממוצב במקום ראשון מבחינת הביצועים . הביג טייפון מצויין גם הוא אבל הוא בכמה מעלות מעל ה9500. בכל מקרה הוא זול באיזה 100 שקל. החלטה שלך. יש לי מארז עם חלון. פשוט רציתי משהו בסגנון "גם יפה וגם אופה" . . . קיבלתי את זה ב9500.

IT'S YOUR CALL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...