Zalman CNPS9500 מנצח את ה-Big Typhoon בביקורת - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Zalman CNPS9500 מנצח את ה-Big Typhoon בביקורת

תמיד מחייך

Recommended Posts

מעניין אם אזיקונים באמת שומרים עליהם יציבים.

אני כרגע עם קנדלף אז מאוורר אחורי כבר יש לי, הוא קרוב מספיק לסוניק שאין צורך בעוד אחד אחורי, סכנה למערבולות אוויר ופגיעה במאווררים.

ועם סוניק ושני מאווררים והאחורי של המארז הגעתי כבר ל28 מעלות במנוחה ו33 במאמץ 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל הקירורים שם היו רועשים יותר מהBT ולכן הם היו טיפה יותר טובים

וBT עם מאורר קצת חזק יותר לא רואה אותם ביכלל!!

וגם הסוניק - הפ סתם ירדו עליו ללא סיבה

אם רק היו צריכים ליבדוק מה היה קורה עם הם היו שמים את המאורר באמצע ולא בצד

כי בצד זה ממש לא יעיל כי הצד השני נישאר כאילו פסיבי ולכן הטמפ' גבוהה

לדעתי סוניק + מאורר 120 איכותי ושקט הממוקם באמצע הוא הקירור היעיל והטוב ביותר - הם מבחינת הביצועים, המחיר , והשקט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-BT נותן את היחס הכי טוב מבחינת עלות-ביצועים-ושקט

בכל מקרה ניתן להחליף את המאוורר ב-BT למאוורר חזק יותר (ומרעיש יותר) וע"י זה לשפר את הקרור במספר מעלות

אז בטוח לא יהיו לו מתחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-BT נותן את היחס הכי טוב מבחינת עלות-ביצועים-ושקט

בכל מקרה ניתן להחליף את המאוורר ב-BT למאוורר חזק יותר (ומרעיש יותר) וע"י זה לשפר את הקרור במספר מעלות

אז בטוח לא יהיו לו מתחרים

כמעט צודק

כמה חבל שלטיפון אפשר לחבר רק מאוורר אחד :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הראשון שיגיד שה 9500 מרעיש מול הביג טייפון בגלל הRPM הגבוה יותר של המאורר - טועה. לא שמעתם 9500? תשתקו ואל תגיבו. אל תנחשו. זה לא שיש שם דלתה ב 6800 RPM של פעם !

2 אולי תרצו להעיף מבט (מי שלא ראה בכל מקרה, בהתחשב בכמות הצפיות) את הביקורת שלי על ה9500 והשיפורים שעשיתי איתו. אגב אני הגעתי לאותה המסקנה כמו שXBIT LABS הגיעו אליה והיא שהפיתוח האפשרי הבא יהיה אותו דבר, רק יותר גדול עם מאוורר 12 ס"מ.

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=144044.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הראשון שיגיד שה 9500 מרעיש  מול הביג טייפון  בגלל הRPM הגבוה יותר של המאורר  - טועה. לא שמעתם 9500? תשתקו ואל תגיבו. אל תנחשו. זה לא שיש שם דלתה ב 6800 RPM של פעם !

2 אולי תרצו להעיף מבט (מי שלא ראה בכל מקרה, בהתחשב בכמות הצפיות) את הביקורת שלי על ה9500 והשיפורים שעשיתי איתו. אגב אני הגעתי לאותה המסקנה כמו שXBIT LABS הגיעו אליה והיא שהפיתוח האפשרי הבא יהיה אותו דבר, רק יותר גדול עם מאוורר 12 ס"מ.

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=144044.0

אתה טועה ! זה לא שאומרים שהזלמן רועש אלא הוא רועש ביחס לBT וזה ידוע - בכל ביקורת אומרים את זה !

שהזלמן פועל במהירות הנמוכה אז היא מישתווה לBT בעוצמת הרעש ואז הביצועים שלו גרועים מהBT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה ! זה לא שאומרים שהזלמן רועש אלא הוא רועש ביחס לBT וזה ידוע - בכל ביקורת אומרים את זה !

שהזלמן פועל במהירות הנמוכה אז היא מישתווה לBT בעוצמת הרעש ואז הביצועים שלו גרועים מהBT

כמה פעמים אני אמור להגיד את זה ?!

א י ן ש ו ם ר ע ש ! ! ! א י ן ב י צ ו ע י ם ג ר ו ע י ם ב 0 0 5 9 ! ! ! תפסיק לקרוא ביקורות מטומטמות ! אני רואה,נוגע ונושם את הדבר האמיתי! יש לי אותו כרגע במארז הפתוח מולי . יא אללה איזה שטויות שאנשים נטפלים אליהן . . . זו בושה פשוט להשוות רמת רעש של ביג טייפון ן9500 ולהגיד ש ה9500 "איכשהו מרעיש" נראה לך שיש באמת הבדל ברמת רעש בין 1300 (18 דציבל) ל2600 (27 דציבל) ? ? ? זה כלוווום . . . אתה צריך "לחפש את הרעש בקטנות" כדי לשמוע הבדל ממשי. אולי טיפה. וברמות האלה, שאתה ממילא ל א ש ו מ ע כ ל ו ם מ ח ו ץ ל מ א ר ז :

W H O G I V E S A F U C K I N G S H I T A N Y W A Y ? !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה פעמים אני אמור להגיד את זה ?! 

א י ן    ש ו ם   ר ע ש ! ! !  א י ן   ב י צ ו ע י ם   ג ר ו ע י ם   ב 0 0 5 9 ! ! ! תפסיק לקרוא ביקורות מטומטמות ! אני רואה,נוגע ונושם את הדבר האמיתי!  יש לי אותו כרגע במארז הפתוח מולי . יא אללה איזה שטויות שאנשים נטפלים אליהן . . . זו בושה פשוט להשוות רמת רעש של ביג טייפון ן9500 ולהגיד ש ה9500 "איכשהו מרעיש" נראה לך שיש באמת הבדל ברמת רעש בין 1300 (18 דציבל) ל2600 (27 דציבל) ? ? ? זה כלוווום . . .  אתה צריך "לחפש את הרעש בקטנות" כדי לשמוע הבדל ממשי. אולי טיפה. וברמות האלה, שאתה ממילא  ל א   ש ו מ ע   כ ל ו ם   מ ח ו ץ   ל מ א ר ז :

W H O   G I V E S   A  F U C K I N G    S H I T   A N Y W A Y ? !

תן לBT מאוורר שפולט 27 דציבל והוא לוקח את הזלמן.

תן לST שלושה מאווררים כאלה והוא לוקח את הBT.

אז מה התירוץ הבא? ש2-3 מעלות זה לא הבדל מספיק גדול?

באמת, תעשה טובה ותפסיק לגונן על הקירור שלך כאילו פגעו לך בכבוד. זה כבר מעבר לפאתטי. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה אתם אומרים על הזלמן אבל אני איתו כבר כמה חודשים והוא מקרר מצויין אין לי מילים אם גם יש לכם חלון שקוף הוא יפה מאודד !!!

והוא מעולה לאובר קלוק ולא שומעים אותו בכלל אבל בכלל בתוך המארז שהוא סגור לא שומעים כלום שהוא על היכולות הכי חזקות שלו ...

לא חשוב מה תגידו לי אני מרוצה ממנו מאוד !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם שוכחים של BT יש 120.. ולזלמן יש 92..

זה לא ברור שהוא יעשה יותר רעש בפחות CFM? :kopfpatsch:

זה כמו שתשוו XP120 לXP90..

אני אומר שאם לזלמן היה 120 עליו הוא היה לוקח.. ותהיו בטוחים שיגיע דגם כזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאוו אתם זה טוחנים מים1!!!!!

זה הורג אותי זה אולי הדיון ה-73746147684325781294

שעשיתם על קירורים כאלה! פם זה היה ה-

XP-120

נגד ה BT

ועכשיו זה הזלמן? או הסוניק??

זה שטויות אגב לפי דעתי זה לא חוכמה להגיד: אני יחבר לBT שלי או לסוניק שלי 7 מאווררים ואז הוא לוקח גז !! חחח זה נשמע מצחיק אבל כל מה שאתם אומרים זה שטויות לפי דעתי קירורים צריכים להיבדק רק בסטוק שלהם!! בלי מודים וכו'

לכן הסוניק תמיד יהיה פחות טוב אבל תשמעו הוא הכי שקט אין מה לעשות!!! לעומתו הBT יקח את כולם בגלל שהוא הכי מקרר ואגב גם שקט!אז דיי תפסיקו עם כל הטחינה הזאת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם שוכחים של BT יש 120..  ולזלמן יש 92..

זה לא ברור שהוא יעשה יותר רעש בפחות CFM?  :kopfpatsch:

אני אומר שאם לזלמן היה 120 עליו הוא היה לוקח..  ותהיו בטוחים שיגיע דגם כזה..

בדיוק שכחתי גם את הפרט הקטן(ענק) הזה !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם שוכחים של BT יש 120..  ולזלמן יש 92..

זה לא ברור שהוא יעשה יותר רעש בפחות CFM?  :kopfpatsch:

אני אומר שאם לזלמן היה 120 עליו הוא היה לוקח..  ותהיו בטוחים שיגיע דגם כזה..

כשיגיע דגם כזה נדון עליו.

זה שטויות אגב לפי דעתי זה לא חוכמה להגיד: אני יחבר לBT שלי או לסוניק שלי 7 מאווררים ואז הוא לוקח גז !! חחח זה נשמע מצחיק אבל כל מה שאתם אומרים זה שטויות לפי דעתי קירורים צריכים להיבדק רק בסטוק שלהם!! בלי מודים וכו'

למה זה לא חוכמה? ST עם שלושה מאווררים עולה בדיוק כמו הזלמן.

מבחינת שיקולים כלכליים הוא עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...