להפוך את החדר לסטודיו (מעודכן עמ'25 סירטונים בפנים) - עמוד 14 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להפוך את החדר לסטודיו (מעודכן עמ'25 סירטונים בפנים)

musari

Recommended Posts

[ U S A lR  ][/\][ link=topic=146237.msg1294716#msg1294716 date=1132916943]

בכדי שהרמקול יפול צריך קודם שהקיר יפול כי יש חור עד הצד השני של הקיר וזה קיר בטון (קריית שמונה' date=' קטיושות ,חדר ביטחון)ומרותך שם פלטה של ברזל בקצה זה ברגים באורך של 35 ס"מ אני מאמין 2 קטיושות בפגיעה ישירה והלך לי הרמקול  ....

[/quote']

זה לא הכי טוב הרמקול אז יקבל מלא רזוננסים

ואנטולי זה שאנשים משקיעם בזה כסף זה לא אומר שזה נכון(ע"ע ניים בעניין הכבלים וכל מיני דבררים אחרים כמו ספקים)

ויש לומר שאם היית עומד בצד השני של החדר בתערוכה כמה סנטימטרים לפני הJR -היה שמה גל עומד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 244
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

bjuo - מזל טוב, גם אתה מורחק מן הפורום על תגובת ספאם מיותרת. קרא כאן: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=146237.msg1291552#msg1291552.

נ.ב.

אתה גם משתמש חדש וגם יש לך את החוצפה לעבור על חוק של הפורום. מן הסתם, סביר להניח שכלל לא קראת את חוקי הפורום שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזאת אומרת נענטו למחשב? פחחחחחח אין מצב שאחליף ל LCD עדיין לא בשלה הטכנולוגיה הזאת אצל אחי יש שיחקתי BF2 כמעט הקאתי הכל מרוח ויש לו זמן תגובה של 8 MS אם כבר אז אשקול להחליף ל 22 אינצ' CRT משו מקצועי יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. יש 4 MS

ב. תראה את הויוסוניק-אין שמה מריחות (191)

ג.אם אני לא טועה ג2ודל הנקודה בLCD יותר קטן מCRT

יש דבר ידוע ויש משוער אני לא יכול להזמין ואז לשחק בכל המישחקים ואז להחליט לא מתאים לי כי גם הריפרש פריים שלהם עגום לא מספיק שיהיה 4 MS אלה גם כמה הרץ הוא עובד אקיצור מעפן בשביל משחקים ואני דיי יאקי בזה מספיק לי מריחה קטנה בשביל להיתבאס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ U S A lR  ][/\][ link=topic=146237.msg1300371#msg1300371 date=1133212958]

מזאת אומרת נענטו למחשב? פחחחחחח אין מצב שאחליף ל LCD עדיין לא בשלה הטכנולוגיה הזאת אצל אחי יש שיחקתי BF2 כמעט הקאתי הכל מרוח ויש לו זמן תגובה של 8 MS אם כבר אז אשקול להחליף ל 22 אינצ' CRT משו מקצועי יותר

איזה שטויות גם לי יש מסך 8MS ואין שום מריחה בBF2 !

איזו חברה המסך שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...