כרטיס מסך דפוק או לוח אם שרוף? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך דפוק או לוח אם שרוף?

Stanly

Recommended Posts

שלום יש ברשותי כרטיס מסך VOODOO3...כן אני יודע כרטיס מסך יןש מאד...אבל אני מסתפק בו די הרבה זמן (משהו כמו 5 לשנים)

לאחרונה המחשב מפסיק לעבוד...הוא כאילו נתגע דקה וחר דקה מופיעה הודעה שאומרת שיש בעיה בכרטיס מסך ב ויש לשמור את כל הנתונים ולצאת מהמערכת. כאשר הדבר קרה פעם ב כמה ימים לא התייחסתי אליו, אבל עכשיו כאשר אני פותח את המחשב, כעבור שתי דקות הוא נתקע ולא מאפשר לי לעבוד.

אז אני ואחי פתחנו את המחשב וראינו שיש שם קבלים שרופי (נפוחים ובעלי נוזל כתום מעליהם...)

טוב, אם אני מגדיר את מצב הקבל בין אחד לחמש...

יש שם קבל אחד במצב חמש

אחד במצב ארבע!!

ועוד כמה שמצבם הוא אחד!!!

בקיצור אני לא יודע אם להחליף את הכרטיס מסך כמו שאמר המחשב, או שזה בעצם הלוח אם... (הכרטיס מסך הוא קטן ובעל הרבה גוקים, ולא ניראה שם שום דבר יוצא דופן.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאד שמח מהתגובות המהירות שלך, אבל להחליף קבלים זה מסוכן, יש שם הלחמה מאד מאד צפופה, הנזק שאפשר לעשות הוא יותר גדול מהתועלת...

להחליף קבלים בעצמי, לא מומלץ!

לעומת זאת השאלה שלי האם זה באמת הלוח אם או שיש מצב שזה כן הכרטיס מסך?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחח

מנסיון שלי ..... לא נידפק לי הכרטיס הזה הוא עדין עובד זו בעיה עם הלוח אם

שני אפשרויות :

1- זרוק לפח

2-חוש תכני ויידים טובות או חבר מישהוא במישפחה שעובד באיזה היי טק שיש שם בעבודה מישהוא שילחים לך רק תרשום את סוג הקבלים לא נורא עם יהיו גדולים או טיפה חזקים את הלוח תפרק ותירשום על דף סירטוט פשוט לאן מ חוברים החוטים ותשים מדבקות על החוטים (יש מצב גם שתיצתרך להחליף את ספק הכוח ) ז

זה ככה בגדול עם תירצה עוד פרטים תבקש

קניתי מחשב לפני שבוע המחשב הקודם שלי היה

P3 750 320MB VOODO3 80 GB

לפני שנתים וחצי היתפוצצו לו הקבלים על הלוח הוא ניראה כמו אחרי מילחמה פירקנו אותו אחי ואני קנינו קבלים אחי לקח אותו לעבודה שם יש מלחימות תוך 5 דקות החליפו מחשב עדין עובד אצל אחי סוס עבודה הוריד הרבה הרבה גיגביטים מהאימיול ואפילו מישחקים נחמדים

בקיצר עם עשית את זה ולא נידלק לך פעם ראשונה זה קורה תן לו זמן

אותו הדבר עשיתי גם עם הספק הישן שלי החלפתי לו פיוז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...