בעלי הSunbeam Transformer אשמח לדעה - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעלי הSunbeam Transformer אשמח לדעה

gigabot

Recommended Posts

שלום,

ראיתי את המארז הזה ואהבתי אותו, גדול מרווח יפה מאורר מה אתם אומרים, שווה? כדאי? יש מצב אני משיג אותו יותר זול מחו"ל

חשבתי יותר על השחור..

Transformer-Bsifenzisan.jpg

הוא בא עם התאורה והגרילים והמאוררים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כה.....הוא עולה 400 שקל שזה בכלל בכלל לא הרבה......... וכן זה בא ביחד עם הגרילים והמאווררים.......מארז מצויין ביחס למחיר........הוא גדול, מאוורר, איכות בנייה מצויינת ולא דורש ברגים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנועה..

שבת היום

כה.....הוא עולה 400 שקל שזה בכלל בכלל לא הרבה......... וכן זה בא ביחד עם הגרילים והמאווררים.......מארז מצויין ביחס למחיר........הוא גדול, מאוורר, איכות בנייה מצויינת ולא דורש ברגים

יש לך אותו?

אני שוקל להביא אותו מחו"ל , אמא שלי טסה, יש מצב היא מביאה את זה בשלמות?

אם אפשר פרטים בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנועה..

שבת היום יש לך אותו?

אני שוקל להביא אותו מחו"ל , אמא שלי טסה, יש מצב היא מביאה את זה בשלמות?

אם אפשר פרטים בבקשה

רק הזמנתי אותו אתמול.....בשביל המערכת מים הייתי צריך מארז זול ועם הרבה מקום אז קניתי אותו........ואני לא מתחרט.......חבר שלי כבר קנה את המארז הזה (אני המלצתי לו) והוא באמת מצויין.......יש בנועה ב400 ש''ח........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בקטע הזה יאנו למטוס, זורקים הכל לא? אני מפחד שיקרה לו משהו משם זה כבר לא נורא, עגלה..

והוא שוקל 12 בלי כלום

למה להתאמץ? קנה כבר בארץ....ככה יש לך גם אחריות.........400 שקל בכלל לא נורא......אפילו אם הפרש של 50 שקל זה כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוסיה תקבל גם חצי מארז :\

או מארז מזוויף מנסיון

חבר שלי קנה gforce 3tti ברוסיה לפני 4 שנים שעלה פה אז כמה 600-700 שקל ?

הוא קנה את זה שם ב300 שקל קיבל g-force 2 אפילו לא mx

ולי זה קרה גם בארהב ששלחתי את דוד שלי לקנות 9800 פרו שעלה כאן 2500 וקיבלתי fx5200

אחרי ריבים בסוף הם שלחו לי all in wonder 9600xt שמכרתי וקניתי פה ת9800 פרו

חלקים לא קונים בחול נקודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בכל מקרה לא כדאי להביא את המארז הזה מחו"ל כי הוא וקל 12 קילו ויש המון כסף היום על OW(OVER WEIGHT וההבדל הוא לא חמישים שקל אלא פחות אפילו בNEWEGG אז תקנה בארץ אחלה מארז חבר שלי קנה עכשיו יחד אם מערכת של 3.2K בלי כרטיס מסך והוא ממש מרוצה ובטוח תקנה את השחור הכחול פשוט מגעיל לעומתו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...