F.E.A.R. - הדיון הראשי - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

F.E.A.R. - הדיון הראשי

R0ck

Recommended Posts

אפילו הפאטץ' לא מציל את המשחק מהתכנות הגרוע שלו. ירידות FPS ככה סתם.

והגראפיקה לא כזו מדהימה. מה שעושה את המשחק כ''כ מדהים אלו האפקטים הריאליסטיים להחריד (אבק, debris, particles), הפיסיקה וה- .

הם היו יכולים לוותר על קצת פיקסלים, ורק להשאיר את האפקטים. אפקטים כאלו היו עושים ל- HL2 פלאים.

אגב, BigDickBastard, להוסיף HDR? אתה מטורף? מי יהיה מסוגל להשתמש בזה? רוב האנשים בקושי מסוגלים להריץ אותו עם Soft Shadows...

דווקא אומרים שהפאץ' העלה את הביצועים משמעותית.

זה כבר ידוע שהמשחק לא עבר את אופטימזיות מספיק טוב ושבגלל זה כולנו סובלים.

הסיבה לכך כרוכה כנראה ב-Monolith, שהיא לא בדיוק חברה מ-"דרגה ראשונה" כדוגמת Valve, שעושות את המשחקים שלהם פשוט מושלם.

תשאלו את עצמכם מדוע HL2 רץ מצויין על מחשב ממוצע או ב-FPS גבוה במשחק חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 209
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

[ltr]f.e.a.r got a very good engine and with the new patch it's even better. too bad they haven't implemented .

Spec: in sig.

running: everything on highest (except texture size due to lack of vram, which is on med) 1024x768 aax2 afx16q.

performance:

min: 19 fps

avg: 50 fps

max: 118 fps

3% <25 fps

42% >25 fps <40 fps

55% >40 fps[/ltr]

מדהים!!

אם מעבד כזה הגעת לכאלה תוצאות..

זה רק מוכיח שכרטיס מסך משפיע 80 % על ביצועים המשחק :)

אממ זה לא המעבד של הישן??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אומרים שהפאץ' העלה את הביצועים משמעותית.

זה כבר ידוע שהמשחק לא עבר את אופטימזיות מספיק טוב ושבגלל זה כולנו סובלים.

הסיבה לכך כרוכה כנראה ב-Monolith, שהיא לא בדיוק חברה מ-"דרגה ראשונה" כדוגמת Valve, שעושות את המשחקים שלהם פשוט מושלם.

תשאלו את עצמכם מדוע HL2 רץ מצויין על מחשב ממוצע או ב-FPS גבוה במשחק חזק.

מצטער להגיד לך,אבל Monolith היא חברה גדולה בהרבה מVALVE [ובשביל הפרוטוקול-מנוע הסורס הוא המנוע שעבר את האופטימיזציות הכי מחורבנות שראיתי אי-פעם,כשהמשחק שוחרר הוא היה מלא כלכך הרבה תקלות ובעיות,שבפורום הרשמי של בעיות טכניות היו נוספות איזה 100 הודעות בדקה-למשהו כמו 40% מהאנשים המשחק בכלל לא פעל,ל50% ואפילו יותר המשחק בקושי תפקד בגלל בעיות FPS נמוך ובעיות של STUTTERING,שדרך אגב-לא תוקנו עד היום]

המשחק עובד לי מצוין,ועד עכשיו נתקלתי ב-0 באגים...שלמות מוחלטת.

זה שאתה לא מכיר את מונולית' לא אומר שהיא לא חברה מ"דרגה ראשונה"...הם הוציאו מספיק משחקים מעולים עד היום. [NOLF]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוףף רק אצלי המשחק רץ לא משו על הכול מדיום ו1024 בלי פילטרים? והגרפיקה מכוערררת אצלי בעע משחקים עם מנוע הרבה יותר פשוט נראים הרבה יותר טוב ממנו איך זה יכול להיות? יש לי

radeon 9500 pro 128 mb

512 dual ddr

p4 2.4B

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו הפאטץ' לא מציל את המשחק מהתכנות הגרוע שלו. ירידות FPS ככה סתם.

והגראפיקה לא כזו מדהימה. מה שעושה את המשחק כ''כ מדהים אלו האפקטים הריאליסטיים להחריד (אבק, debris, particles), הפיסיקה וה- .

הם היו יכולים לוותר על קצת פיקסלים, ורק להשאיר את האפקטים. אפקטים כאלו היו עושים ל- HL2 פלאים.

אגב, BigDickBastard, להוסיף HDR? אתה מטורף? מי יהיה מסוגל להשתמש בזה? רוב האנשים בקושי מסוגלים להריץ אותו עם Soft Shadows...

[ltr]I'm using main stream card. some people have video card that cost upwards of 2000 nis. besides you can always lower other settings and enable .[/ltr]

מדהים!!

אם מעבד כזה הגעת לכאלה תוצאות..

זה רק מוכיח שכרטיס מסך משפיע 80 % על ביצועים המשחק :)

אממ זה לא המעבד של הישן??

[ltr]yea and atm it runs at 2.4Ghz due to overheating due to the summer heat and dust on the heatsink.

my pi record is 39 secs, which is very good for an .[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוףף רק אצלי המשחק רץ לא משו על הכול מדיום ו1024 בלי פילטרים? והגרפיקה מכוערררת אצלי בעע משחקים עם מנוע הרבה יותר פשוט נראים הרבה יותר טוב ממנו איך זה יכול להיות? יש לי

radeon 9500 pro 128 mb

512 dual ddrp4 2.4B

אלו הבעיות העיקריות שלך אל תצפה שעם 9500 אתה צעבוד איתו חלק בלי פילטרים ה9800PRO הרבה יותר חזק מה9500 והוא לא עובד הכי חלק שיש ב 1024 *786.

חוץ מזה ה9500 שלך הוא 128 או 64BIT? והזיכרון שלך הוא בהחלט צבר בקבוק כי 512 פשוט לא מספיק למשחק הזה והוא נעלץ להשתמש המון בזיכרון הוויקטואלי וזה גורם לתחינת הכונן הקשיח שלך שזה בעצם גורם לאיטיות נוראית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו הבעיות העיקריות שלך אל תצפה שעם 9500 אתה צעבוד איתו חלק בלי פילטרים ה9800PRO הרבה יותר חזק מה9500 והוא לא עובד הכי חלק שיש ב 1024 *786.

חוץ מזה ה9500 שלך הוא 128 או 64BIT? והזיכרון שלך הוא בהחלט צבר בקבוק כי 512 פשוט לא מספיק למשחק הזה והוא נעלץ להשתמש המון בזיכרון הוויקטואלי וזה גורם לתחינת הכונן הקשיח שלך שזה בעצם גורם לאיטיות נוראית.

128 ביט אחי...כן אני יודע למה האיטיות..אבל למה הגרפיקה כל כך מגעילה?? בוא נגיד שאם למשל בhl2 הייתי עושה הכול על מדיום על 1024 זה היה נראה הרבה יותר טוב מאשר הכול על מדיום על 1024 בfear אוף זה מה זה ביאס אותי כמה חיכיתי למשחק הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יגיד לך מה הקטע אחי פשוט אני מפחד שהכרטיס מסך שלי נדפק אם יצא לראות את התארדים שפירסמתי פה לאחרונה על זה שהמאורר שלו לא הסתובב טוב הרבה זמן וכל הזמן נתקעו לי משחקים כבדים והיו ליארטיפקטים והעמסתי עליו...אז פחדתי שאויל רדה האיכות של התמונה או משהו כזה...אז אתה אומר זה לא בגלל שהכרטיס דפוק נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס מסך שנדפק עקב התחממות בדרך כלל מציג ארטיפקטים וארטיפקטים זה לא ירידה באיכות תמונה שאם אתה מוסיף פילטרים אז זה נראה יותר טוב, אלו כל מיני הפרעות ובאגים בתמונה אם היו לך כאלו ישר כבר הייתה רואה אותם ובלי קשר באמת כדי לך לבדוק את ה ציון של ב 03 ו 05 ואם הכרטיס מתחמם אז תראה מה אפשר לעשות בנודע לקירור כמו להוביף מאוורר שיזרים אוויר אליו או פשוט לשים לו גוף קירור+ מאוורר יותר חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיפלתי בבעייה כבר שימנתי את המאורר של הכרטיס והוספתי מתחתיו עוד מאורר של 80 מ"מ התוצאה שלי ב3dmark05 היא 1720 ולא היו לי ארטיפקטים במשך 5 דקות ככה בatitool במשחקים יש פה ושם באגים ממש קטנים אבל את זה יש לכולם אז אני לא חושב שזה בגלל הכרטיס מה אתם אומרים על התוצאה ב3dmark?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער להגיד לך,אבל Monolith היא חברה גדולה בהרבה מVALVE [ובשביל הפרוטוקול-מנוע הסורס הוא המנוע שעבר את האופטימיזציות הכי מחורבנות שראיתי אי-פעם,כשהמשחק שוחרר הוא היה מלא כלכך הרבה תקלות ובעיות,שבפורום הרשמי של בעיות טכניות היו נוספות איזה 100 הודעות בדקה-למשהו כמו 40% מהאנשים המשחק בכלל לא פעל,ל50% ואפילו יותר המשחק בקושי תפקד בגלל בעיות FPS נמוך ובעיות של STUTTERING,שדרך אגב-לא תוקנו עד היום]

המשחק עובד לי מצוין,ועד עכשיו נתקלתי ב-0 באגים...שלמות מוחלטת.

זה שאתה לא מכיר את מונולית' לא אומר שהיא לא חברה מ"דרגה ראשונה"...הם הוציאו מספיק משחקים מעולים עד היום. [NOLF]

שטות גמורה.

קודם כל, מנוע ה-"סורס" שוחרר לא מעט זמן לפני ש-HL2 יצא לאור ולאור העובדה שאני מדבר על המשחק עצמו אז אין ויכוח פה.

Valve עבדה במשך 5 שנים על המנוע המצוין הזה והתוצאות באמת נראו בשטח. הוא רץ באופן מושלם אפילו על כרטיסים חלשים.

Monolith, עם כל הכבוד, לא הצליחה בתחום הזה, עם המשחק שלה (ראה דיון זה כדוגמה).

גם כן, ישנם הרבה אנשים שטוענים ש-HL2 נראה יותר טוב מ-FEAR, כאשר מדברים במונחים של טקסטורות.

ועוד כן, אין כרטיס כיום שמריץ את המשחק הזה (F.E.A.R) באופן חלק ברזולוציה של 1600X1200, מה שמראה על ה-"עבודה הנפלאה ש-Monolith עשו".

ובינינו, NOLF לא מתקרב ברמתו ל-HF.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...