F.E.A.R. - הדיון הראשי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

F.E.A.R. - הדיון הראשי

R0ck

Recommended Posts

• תגובות 209
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

באופן אישי אין לי מוגש למה כולם כל כך מתלהבים מהמשחק מזה.. (אם מישהו יוכל להסביר זה יהיה נחמד)

וסליחה על הOT אבל שמעתי שSerious Sam 2 ממש אבל ממש משעמם.

התיכנון של השלבים חוזר על עצמו בלי הפסקה ואין במשחק כמעט שום חידוש מהמשחק הראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

מסכים - הMP דמו של FEAR לא היה כזה מדהים , הנשקים "אנמיים" מדי לטעמי, SERIUOS SAM זה בכלל משחק לילדים קטנים.

נ"ב : ROCKFORD יש לך משהו נגד אפילפטיים כי זה כבר הAVATAR השני שאתה שם שעלול להרוג אחד ;D :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משחק FPS ברמה הכי נמוכה שלו - הולכים ויורים באיזה שלושת אלפים מפלצות.

שמעת מהחברים "המגניבים" שלך שהמשחק לילדים קטנים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשחק כמו COD DOOM3 HL2 המשימות יותר מורכבות - תגיע למקום X כדי לפתוח דלת Y ואתה נמצא מול קבוצה מצומצת של אוייבים - SS דומה יותר למשחקים של פעם, אתה נכנס לחדר ויורה במספר עצום של אוייבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

F.E.A.R משחק ענק! אין מה לומר אני לא יכול להפסיק לשחק בו ואני שוקל לדפוק נפקדות כדי לשחק בו, איזה גרפיקה מהממת פשוט, אין מילים, זה הולך להיות אחד הדברים החזקים של השנה,סוף סוף משחק עם אוירת אימה ומדע בדיוני כמו שצריך.

ואגב Q4 הזדהב...בקרוב אצלכם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

מסכים - הMP דמו של FEAR לא היה כזה מדהים , הנשקים "אנמיים" מדי לטעמי, SERIUOS SAM זה בכלל משחק לילדים קטנים.

אההה, למען האמת בכלל לא שיחקתי בדמו שלו..

אבל ברצינות, מה ההתלהבות הגדולה?

מנוע גרפי חזק יותר משל DOOM3? מה?

תקראו לי מוזר, אבל אני מחכה יותר לCIV4 וQ4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

1- אם אתה מחכה ל CIV4 זה כבר עניין של טעם בסגנון, אי אפשר להשוואת אותם.

2-היופי במשחק (מה שהופך אותו למיוחד כל כך, לדעתי) הוא סצנות האקשן.

גם במולטי וגם בסינגל, הם פשוט תמיד נראות מדהימות כמו איזה סרט, בעיקר בגלל האפקטים של החלקיקים והפיזיקה שלהם שהיא מושלמת.

ועם במקרה יצא ונכנסת ל"בולט טיים מוד" בסצנה כזאת....מה טוב :smile1:

מבחינת המנוע, הוא טוב, דום3 אולי היה יותר טוב מבחינת הטכנולוגייה אבל בסופו של דבר נראה פחות טוב (אפקטים פחות מרשימים, עיצוב משעמם...).

אגב

- SSII אחד המשחקים הגרועים ששיחקתי בהם בשנים האחרונות, שיחקתי בדמו, וזה מכוער (WOW) וכל כך ילדותי ולא כיף בכלל, ואני עוד מאלה שאהבו את הראשון מאוד. אני חושב שהוא קיבל גם איזה ציון 6\10 בגיים ספוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...