F.E.A.R. - הדיון הראשי - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

F.E.A.R. - הדיון הראשי

R0ck

Recommended Posts

תראו לא יצא לי לקרוא את כל הת'ארד אבל הנה המסקנות שלי מFEAR

אחלה משחק ניסיתי להפעיל אותו על 90 % Maximum וכל השאר Medium אבל לא על low ואני מפעיל אותו עם 6800NU :| עם מחשב לא חזק וזה גרם לי לקריסת המחשק ועוד כמה פרטים

המשחק עצמו הגרפיקה טובה מאוד (אם אתה משחק על הגדרות טובות) לאחר ששינתי את ההגדרות והפעלתי את הtest הtest רץ לי חלק בלי שום בעיות ובמשחק לכל מקום "חדש" שאני הולך אליו המשחק נתקע לכמה שניות אבל זה לא מפריע לי

מה שכן

http://img466.imageshack.us/img466/7140/fear0uy.jpg

זה לא נראה מאיתי לגמרי ועוד עם אקדח !

זה גם ככה בהגדרות גבוהות ואני מקווה שזה סודר בפא'ץ החדש

הדבר הזה גרם לי להאמין שיש באמת שם חייל :|

בכל מקרה לא שיחקתי בדמו אם בגרסה קודמת זאת הפעם הראשונה ולא ממש ציפיתי לדבר כזה

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 209
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

שטות גמורה.

קודם כל, מנוע ה-"סורס" שוחרר לא מעט זמן לפני ש-HL2 יצא לאור ולאור העובדה שאני מדבר על המשחק עצמו אז אין ויכוח פה.

Valve עבדה במשך 5 שנים על המנוע המצוין הזה והתוצאות באמת נראו בשטח. הוא רץ באופן מושלם אפילו על כרטיסים חלשים.

Monolith, עם כל הכבוד, לא הצליחה בתחום הזה, עם המשחק שלה (ראה דיון זה כדוגמה).

גם כן, ישנם הרבה אנשים שטוענים ש-HL2 נראה יותר טוב מ-FEAR, כאשר מדברים במונחים של טקסטורות.

ועוד כן, אין כרטיס כיום שמריץ את המשחק הזה (F.E.A.R) באופן חלק ברזולוציה של 1600X1200, מה שמראה על ה-"עבודה הנפלאה ש-Monolith עשו".

ובינינו, NOLF לא מתקרב ברמתו ל-HF.

כמה הערות קטנות:

מנוע הסורס הוא רחוק מלהיות מצוין,הוא עלוב בטירוף...

הסיבה היחידה שהמשחק HL2 פועל על כרטיסים חלשים יותר,זה כי הוא משחק לא עמוס בכלל מבחינה גראפית,העומס היחידי נובע מאפקטים של DX9,בכרטיסים חלשים אין תמיכה טובה או בכלל בDX9 ככה שאין גם את האפקטים שמכבידים...אז מן הסתם שהמשחק פועל טוב,אבל אתה מקבל איכות גראפית של משחק משנת 1998.

דבר שני:הענין עם הטקסטורות הוא בדיחה,מנוע הסורס מציג טקסטורות חרא...

הטקסטורות זה החלק הכי חלש של מנוע הסורס וכולם יודעים את זה,בקטעים רבים הטקסטורות נראות ממש גרוע,והעומק שלהן ורמת הפירוט היא ממש לא גבוהה,אפילו ביחס לDOOM3 שיצא בזמנו.

דבר שלישי:אפילו כרטיס GF6800GT מריץ את FEAR על רזולוציה של 1600X1200 בלי הרבה בעיות. [מנסיון-בדקתי את זה אצל חבר]

ודבר אחרון:אני אומר לך את כל הדברים על התקלות של HL2 מנסיון-עברתי את כל החרא הזה,ולצערי,אני עדיין עובר.

החלק האבסורדי הוא שFEAR פועל לי מצוין על הגדרות הכי גבוהות [פרט לאיכות טקסטורה שהיא על MEDIUM] עם פילטרים AAX2 AFX8

ורזולוציה 1024X768,והאף לייף2 בקושי מתפקד לי על הגדרות מדיום עם רזולוציה 1024X768 וללא פילטר AA.

ואני לא היחיד שזה קורה לו,מהיום הראשון שקניתי את המשחק [בין הראשונים בארץ] היו לי בעיות קשות מאוד,מסכים כחולים,בעיות FPS וקירטועים מטורפים...כבר שנה שלמה שVALVE לא מצליחים לתקן את בעיית הSTUTTERING במנוע ה"מושלם" שלהם...לך פעם לפורום של סטים ותראה את הדיונים של המאות עמודים בנוגע לתקלות על המשחק [בייחוד בנושא הSTUTTERING]

זה המנוע הגראפי השני הכי גרוע מבחינה טכנית אחרי המנוע המגוכח של BF2 שהוא כבד במידה ובצורה לא הגיוניות.

אני אוהב את HL2,לטעמי הוא משחק הפעולה הכי טוב שיש,אבל לצערי-מנוע הסורס הוא אחד מהחלשים שיצאו בשנים האחרונות,חוסר השלמות הטכנית שלו הוא פשוט מזוויע.

אני לא יודע אם לצחוק או לבכות בכל פעם שאני חושב על העובדה שלקח להם 5 שנים לעבוד על המנוע הזה...

אני זוכר שבזמנו יצא איזה משחק VAMPIRE שהיה מבוסס על מנוע הסורס,זה רק הוכיח כמה המנוע הזה מחורבן-המשחק הזה בקושי מתפקד היום גם על מחשבים חזקים מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה הערות קטנות:

מנוע הסורס הוא רחוק מלהיות מצוין,הוא עלוב בטירוף...

הסיבה היחידה שהמשחק HL2 פועל על כרטיסים חלשים יותר,זה כי הוא משחק לא עמוס בכלל מבחינה גראפית,העומס היחידי נובע מאפקטים של DX9,בכרטיסים חלשים אין תמיכה טובה או בכלל בDX9 ככה שאין גם את האפקטים שמכבידים...אז מן הסתם שהמשחק פועל טוב,אבל אתה מקבל איכות גראפית של משחק משנת 1998.

דבר שני:הענין עם הטקסטורות הוא בדיחה,מנוע הסורס מציג טקסטורות חרא...

הטקסטורות זה החלק הכי חלש של מנוע הסורס וכולם יודעים את זה,בקטעים רבים הטקסטורות נראות ממש גרוע,והעומק שלהן ורמת הפירוט היא ממש לא גבוהה,אפילו ביחס לDOOM3 שיצא בזמנו.

דבר שלישי:אפילו כרטיס GF6800GT מריץ את FEAR על רזולוציה של 1600X1200 בלי הרבה בעיות. [מנסיון-בדקתי את זה אצל חבר]

ודבר אחרון:אני אומר לך את כל הדברים על התקלות של HL2 מנסיון-עברתי את כל החרא הזה,ולצערי,אני עדיין עובר.

החלק האבסורדי הוא שFEAR פועל לי מצוין על הגדרות הכי גבוהות [פרט לאיכות טקסטורה שהיא על MEDIUM] עם פילטרים AAX2 AFX8

ורזולוציה 1024X768,והאף לייף2 בקושי מתפקד לי על הגדרות מדיום עם רזולוציה 1024X768 וללא פילטר AA.

ואני לא היחיד שזה קורה לו,מהיום הראשון שקניתי את המשחק [בין הראשונים בארץ] היו לי בעיות קשות מאוד,מסכים כחולים,בעיות FPS וקירטועים מטורפים...כבר שנה שלמה שVALVE לא מצליחים לתקן את בעיית הSTUTTERING במנוע ה"מושלם" שלהם...לך פעם לפורום של סטים ותראה את הדיונים של המאות עמודים בנוגע לתקלות על המשחק [בייחוד בנושא הSTUTTERING]

זה המנוע הגראפי השני הכי גרוע מבחינה טכנית אחרי המנוע המגוכח של BF2 שהוא כבד במידה ובצורה לא הגיוניות.

אני אוהב את HL2,לטעמי הוא משחק הפעולה הכי טוב שיש,אבל לצערי-מנוע הסורס הוא אחד מהחלשים שיצאו בשנים האחרונות,חוסר השלמות הטכנית שלו הוא פשוט מזוויע.

אני לא יודע אם לצחוק או לבכות בכל פעם שאני חושב על העובדה שלקח להם 5 שנים לעבוד על המנוע הזה...

אני זוכר שבזמנו יצא איזה משחק VAMPIRE שהיה מבוסס על מנוע הסורס,זה רק הוכיח כמה המנוע הזה מחורבן-המשחק הזה בקושי מתפקד היום גם על מחשבים חזקים מאוד.

אהמ...

אנחנו דנים פה על F.E.A.R או על HL2? למה להשמיץ דברים? אם לא טוב אל תשחקו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שנים מאוחר יותר...

אתה משחק על 1280X960.

המשחק הזה יצא לפני די הרבה זמן,כנראה שהרזולוציה הזאת לא הייתה קיימת שם בהתחלה והם לא הוסיפו אותה בשום עדכון.

ד"א אחלה סיאנס עשית לדיון הזה :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל כך מבין למה אתה מתכוון:

החלפת לאחרונה כרטיס מסך,וכששיחקת במשחק עם הכרטיס הקודם הרזולוציה המקס' שהמשחק איפשר הייתה 1024X768?

יכול להיות שקודם זאת הייתה מגבלת כרטיס,כלומר היה לך כרטיס ישן שלא תמך ברזולוצייה גדולה מ1024X768 ואולי אף לא תמך כלל במסך רחב,ואחרי שהחלפת כרטיס אז עברת את המגבלה ההיא אך נתקעת במגבלה של המשחק,שהיא(הכל הנחה שלי כן) 1280x960?

לא אמרתי שזה לא בסדר הסיאנס אמרתי שזה מצחיק :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל כך מבין למה אתה מתכוון:

החלפת לאחרונה כרטיס מסך,וכששיחקת במשחק עם הכרטיס הקודם הרזולוציה המקס' שהמשחק איפשר הייתה 1024X768?

יכול להיות שקודם זאת הייתה מגבלת כרטיס,כלומר היה לך כרטיס ישן שלא תמך ברזולוצייה גדולה מ1024X768 ואולי אף לא תמך כלל במסך רחב,ואחרי שהחלפת כרטיס אז עברת את המגבלה ההיא אך נתקעת במגבלה של המשחק,שהיא(הכל הנחה שלי כן) 1280x960?

לא אמרתי שזה לא בסדר הסיאנס אמרתי שזה מצחיק :)

סליחה, התבלבלתי, התכוונתי ל1280X1024 (אני רגיל כבר לרשום 1024X768...)

תתקין את הפאצ' האחרון(V1.08)

אני אנסה את זה כשאני אחזור מהעבודה, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...