האם אתם צמים ביום כיפור? - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אתם צמים ביום כיפור?

borg

האם אתם מתכוונים לצום ביום כיפור?  

1026 הצבעות

1. 1. האם אתם מתכוונים לצום ביום כיפור?

• אני צם ולא משתמש בחשמל
    • אני צם אבל משחק במחשב
    • אני צם אבל שותה מים
    • אני צם בין הארוחות
    • אני לא צם בכלל

Recommended Posts

::)

צום זה צום.

כל שאר הדברים שלא עושים ביום כיפור - זה מנהגים, מצוות, הלכות...

אם אני לא טועה, לפי הכתוב זה "ועיניתם את נפשותיכם", שזה (כנראה...) אומר גם לצום, וגם לא לנסוע, לא לעבוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 151
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יא אללה איזה אנשים דפוקים יש כאן :kopfpatsch:

בטח איזה גויים שבאו לפה במרמה(חלאות)

תגידו אין לכם שום ערך של כבוד ליהדות

מה זה הכפיה החילונית הזו פעם בשנה עושים מנהג שהסבות שלכם שמרו

וגם פה אתם מתלוננים :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

איפה אתה רואה פה כפיה ?

מישהו כפה על מישהו לאכול? לראות טלוויזיה? לנסוע ברכב?

אני מתכוון שיש חלק גדול בציבור שרוצה ביום כיפור אווירה מיוחדת של שקט ובלי מכוניות קצת לשבת ולעשות חשבון נפש פעם בשנה

ויש אנשים שמתעלמים מזה לגמרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יא אללה איזה אנשים דפוקים יש כאן :kopfpatsch:

תגידו אין לכם שום ערך של כבוד ליהדות

מה זה הכפיה החילונית הזו פעם בשנה עושים מנהג שהסבות שלכם שמרו

וגם פה אתם מתלוננים :bash:

כבוד זה פונקצייה דו-צדדית חביבי , כשלך אין שום כבוד לאנשים אחרים מדתות אחרות אז גם להם לא יהיה שום כבוד אלייך.

פרימיטיב חמום מוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבוד זה פונקצייה דו-צדדית חביבי , כשלך אין שום כבוד לאנשים אחרים מדתות אחרות אז גם להם לא יהיה שום כבוד אלייך.

פרימיטיב חמום מוח.

חביבי אתה לא מכיר אותי אז מאיפה אתה יודע שאני פרמיטיבי ואתה יודע זו מדינה יהודית לכן מין הראוי שהמועדים היהודים ישמרו

כמו שהם במסורות ולא נאבד את הצביון של המדינה ולמרות שאני לא דתי ואפילו אשכנזי אני חושב שביום כיפור הטלויזיה לא צריכה לפעול

ומכוניות לא צריכות לנוע :nono:

ועכשיו לגבך( :screwy:) יש פתגם חכם שהולך כך:"תיכנות כיום הוא מרוץ בין מהנדסי תוכנה ששואפים לבנות תוכנות חסינות-אידיוטים גדולות וטובות יותר, לבין היקום שמנסה ליצור אידיוטים גדולים וטובים יותר. עד כה, היקום מנצח." :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהבנת למה התכוונתי

מה זה אמור להביע?

פגשת פעם בחיים שלך בן אדם שהוא לא יהודי בכלל שאתה קורא להם חלאות? אתה יודע כמה אנשים שהם לא יהודים יש במדינת שהם אזרחים מתפקדים ותורמים לא פחות ממך? אתה יודע כמה חיילים לא יהודיים נהרגו כדי להגן עלייך ועליי?

מדינת היא מדינת כל אזרחיה , עם צביון יהודי , ואני מסכים בקשר לקטע של יום כיפור אבל עיצבן אותי לראות אותך מזלזל ככה בגויים .

כי כמו שאמרתי , כבוד זה פונקציה דו צדדית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהבנת למה התכוונתי

מה זה אמור להביע?

פגשת פעם בחיים שלך בן אדם שהוא לא יהודי בכלל שאתה קורא להם חלאות? אתה יודע כמה אנשים שהם לא יהודים יש במדינת שהם אזרחים מתפקדים ותורמים לא פחות ממך? אתה יודע כמה חיילים לא יהודיים נהרגו כדי להגן עלייך ועליי?

מדינת היא מדינת כל אזרחיה , עם צביון יהודי , ואני מסכים בקשר לקטע של יום כיפור אבל עיצבן אותי לראות אותך מזלזל ככה בגויים .

כי כמו שאמרתי , כבוד זה פונקציה דו צדדית .

טוב אולי אתה צודק אבל אני פשוט מכיר כמה אנשים שעלו לפה כל המשפחה על ידי גיור פקטיבי של אחד מבני המשפחה חלבו את המדינה(קיבלו סל קליטה) ונסעו לחו"ל וזה מעצבן אותי :nono: אתה מבין ואני מכיר גם כאלה גויים שהם החלט חלאות שלא משנה מה תגיד זה לא ישנה את דעתי שהם נאצים(פשותו כמשמעו) והראו אותם בחדשות של ערוץ 9 שלשום נראה לי וזה בכלל עיצבן אותי :pissed:

והם מכים יהודים שנוסעים לחו"ל בטענה שהם הורסים את העולם ובאותו זמן הם חיים בישראל הנבלות

מצד שני יש איתי בצבא  חייל אחד לא יהודי שעל הרבה יותר טוב מהרבה יהודים שאני מכיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חביבי אתה לא מכיר אותי אז מאיפה אתה יודע שאני פרמיטיבי ואתה יודע זו מדינה יהודית לכן מין הראוי שהמועדים היהודים ישמרו

כמו שהם במסורות ולא נאבד את הצביון של המדינה ולמרות שאני לא דתי ואפילו אשכנזי אני חושב שביום כיפור הטלויזיה לא צריכה לפעול

ומכוניות לא צריכות לנוע :nono:

סליחה?? זה הכביש של אבא שלך?

אף-אחד לא יגיד לי אם לנהוג ביום כיפור או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה?? זה הכביש של אבא שלך?

אף-אחד לא יגיד לי אם לנהוג ביום כיפור או לא.

תעשה מה שבא לך מה אתה צריך אישור ממני אני יודע שאני לא יעשה את זה כדי לא לפגוע ברגש הדתי של אנשים אחרים וגם בגלל שאני מנסה לעשות כך שהמדינה תראה כמה שיותר יהודית כמובן אם אתה חייב אז אתה חייב אבל אם אפשר לוותר אני חושב שזה עדיף :xyxthumbs::hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש המון דברים שפוגעים ברגשות של דתיים.

השאלה איפה מותחים את הגבול.

אם אני צריך לשנות את אורח החיים שלי כדי שאף דתי לא ייעלב (ותאמין לי שזה הרבה מעבר לנסיעה ביום כיפור) אז לא תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...