איזה סוללות אתם ממליצים לי? - עמוד 2 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה סוללות אתם ממליצים לי?

Psy_Hunt3R

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ב-150 שקל אפשר לקנות את ה-RAPID 2 שמטעין 4 סוללות 2300 ב-5 שעות.

בסביבות ה-110 שקל אפשר לקנות את ה-QuickBank 3 שמטעין 4 סוללות 2300 ב-6 שעות.

ב-190 שקל אפשר לקנות את ה-Travel אלה שהשיפורים בו אלה שאפשר שההטענה היא בערוץ בודד לכל ומצורף מתאם שניתן להטעין איתו את הסוללות ברכב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 4 בטריות של 2300 שהם מצוינות אבל אם אפשר יותר טובות אז למה לא? זה לא שהבטריות האלה יספיקו לשנתיים צילום ללא טעינה.

הצעה שלי - קח את ה-2500 עם מטען TRAVEL שמטעין בזמן מאוד מהיר (שעתיים עד 5) וזה יספיק לך. גם אם תשתמש במצלמה שעתיים שלוש רצוף

הסוללות לא יתרוקנו.

לגבי המחיר - - קודם כל עשית טעות כי שאני קניתי את המצלמה הראתי למוכר את המחירים באינטרנט וידעתי שהוא לא יוכל לעמוד בהם אז בהפרשים

קניתי ממנו גם סוללות נטענות במחיר דיי זנותי (4 סוללות 2300 ב-40 שקל לפני כשנה). ככה גם המחיר יצא ממש ממש זול וגם קניתי מחנות ליד הבית אמינה מאוד שאני מכיר ומפתח אצלה תמונות כבר שנים, ולא מהאינטרנט.

בכל מקרה היום המחירים כבר זולים לאללה. כנס לאתר של אולסייל יש שם במכירות הקבוצתיות מטענים כמו זבל ביחד עם חבילות של סוללות 2300

או 2500 לבחירתך או חבילות משולבות של סוללות AA ביחד עם AAA במידה ויש לך צורך בהם.

לדוגמא מטען TRAVEL ו-4 סוללות 2500 ב-209 שקל כולל משלוח, או כמו שאמרו לפניי יש גם בחוברת של הדיוטי פרי ממש מטורפים.

בשורה התחתונה - תאמין לי - אין חכם כבעל נסיון - תקנה את ה-2500 כי זה הכי כדאי ואחד הדברים שיכולים להיות החיסרון הכי גדול במצלמה במידה

וחסכת כמה גרושים והזדיינת עם איזה זוג מעפן של 1800.

תתחדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר הזה אפשר לקנות של GP רק 1800 :-\.

ו-GP היא לא החברה היחידה ששולטת בשוק, יש עוד כמה חברות איכותיות בדיוק כמוה ויותר אפילו.

אפשר להטעין את כל ה4 ביחד, הן פשוט אחת מאחורי השניה, יש לי אחד דומה מאוד בבית (:

אז טעות שלי :). הסתמכתי על פי מה שרואים בתמונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק! זה שהם עשו פירסום בטלויזיה פעם אחת לא אומר שהם הכי טובים בשוק!

מקשור?

זו חברה שלאנשים יש כבר ניסיון טוב איתה בניגוד לחברות אחרות סיניות.

בנוסף לכך אתה כנראה לא מבין אך אם הסוללה נוזלת המצלמה שלך-קפיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GP הם כרגע החברה הכי טובה בשוק וזה מניסיון.

לגבי ההחלטה שלך לקחת את ה-2300 אתה עושה טעות מאוד פשוטה - זה כמו לקנות היום מחשב עם מעבד .

אין מצב שתשתמש בסוללות ותגיד לעצמך "הסוללות האלה מספיקות לי לא הייתי לוקח יותר טובות גם אם היו נותנים לי בחינם" אז נורא חבל

שאתה מתפשר כאשר ההבדלי מחירים נורא קטנים.

בכל מקרה ה2300 ממש טובות אז חצי נחמה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...