איזה סוללות אתם ממליצים לי? - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה סוללות אתם ממליצים לי?

Psy_Hunt3R

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סוללות 2300 או יותר של חברה ידועה (כמו GP וכו').

הנה דוגמה טובה:

http://www.camera.co.il/sale.asp?pid=475

זמן טעינה קצר, מתח (או מה שזה לא יהיה) גדול- 2300 וחברה ידועה. וגם המחיר די זול, אם תתחשב בעובדה שקניתי מטען+4 1800 ב-100 ש"ח, עם זמן טעינה של 16שעות -__-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי ממליץ היום לקנות סוללות של 2300 עם מטען של 2-5 שעות.

מי שלא צריך מטען הייתי ממליץ אפילו על סוללות של 2500.

סוללות 2300 או יותר של חברה ידועה (כמו GP וכו').

הנה דוגמה טובה:

http://www.camera.co.il/sale.asp?pid=475

זמן טעינה קצר, מתח (או מה שזה לא יהיה) גדול- 2300 וחברה ידועה. וגם המחיר די זול, אם תתחשב בעובדה שקניתי מטען+4 1800 ב-100 ש"ח, עם זמן טעינה של 16שעות -__-.

2500+מטען מהיר רק אם יש לך כסף מיותר, כי לפי מה שראיתי עולה סביבות ה-340 ש"ח :-\.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שישקיע כמה גרושים ויקנה את המטען של החצי שעה של GP אם המהירות הטענה חשובה לו, זה ליגה אחרת, יש לי אותו ואני מרוצה ממנו, המחיר שלו רק יורד, כשאני קניתי אותו זה היה ב340 שקל עם 4 של 2300...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.camera4less.co.il/product.asp?f=533&aff=zap

זאת החנות היחידה שמצאתי באינטרנט שמוכרת אותו, עקרונית תיכנס לכל חנות ותבקש את המטען של GP של החצי שעה ויתנו לך את זה במחיר דיי דומה, כשאני קניתי אותו הוא היה במבצע מיוחד בדיוטי פרי, שווה כל גרוש, אני מרוצה וחורש עליו בלי סוף.

אם אתה רוצה שבכלל הוא ישרת אותך כמו שצריך תוסיף סט של 2500 בנוסף אליו ואתה מסודר (:

קניה נעימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר, בדקתי, זה ייקח טיפה יותר מחצי שעה עד שהמטען יכוון את עצמו למתח, עקרונית זה לא משנה, אז יקח לך 45 דקות להטעין את ה2500, בסופו של דבר אתה עדיין חוסך מלא זמן, כי באותו זמן שאתה מטעין סט אחד במטען אחר אתה יכול להטעין 4 ויותר סטים על המטען הזה...

שווה להוסיף, אני אישית מרוצה, ואחרי שתקנה את הS5600 אני אשמח לקבל ממך חוות דעת, היה עיקוב קטן אצלי ( תיכננתי לקנות את הS2... ) ועכשיו אני שוקל גם אותה, פשוט מחכה לביקורות וזה... טוב לפני שדני יקבל עליי את הקריז, כשתקנה נדבר, תשלח לי הודעה בפרטי או משהו (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להטעין 2500 GP במטען 2300GP?!

בכל מקרה, נראה באמת שווה.

המטען מתאים לכל סוללת AA או AAA של GP.

2500+מטען מהיר רק אם יש לך כסף מיותר, כי לפי מה שראיתי עולה סביבות ה-340 ש"ח :-\.

הכוונה שלי היא שיש לי בבית סט של 4 סוללוות AA של 1300 ומטען אז הייתי מוסיף רק של 2500.

ד"א בחוברת של המבצעים של הקיץ של הדיוטי פרי שמתי לב שיש את ה-GP TRAVEL 2+סט אחד של 2300+עוד סט של 2500 יוצא קרוב ל-200 שקל מחיר מדהים! :o

אפשר, בדקתי, זה ייקח טיפה יותר מחצי שעה עד שהמטען יכוון את עצמו למתח, עקרונית זה לא משנה, אז יקח לך 45 דקות להטעין את ה2500, בסופו של דבר אתה עדיין חוסך מלא זמן, כי באותו זמן שאתה מטעין סט אחד במטען אחר אתה יכול להטעין 4 ויותר סטים על המטען הזה...

בשביל מה לקנות את המטען של החצי שעה? לדעתי מיותר.

ד"א ככל שההטענה יותר איטית עקרונית היא יותר איכותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי 24 שעות כל פעם שאני צריך את הסוללות, לפעמים יש לי התראה של שעה או שעתיים ואני צריך את זה מיידית, ככה שהמהירות חשובה לי, יש לי עוד כמה מטענים 'פשוטים' יותר שהזמן הטענה שלהם יותר איטי, מאלה שאתה מקבל חינם כשאתה קונה משהו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...