צריך לפענח את תעלומת לוחות האם. - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך לפענח את תעלומת לוחות האם.

איש מטורף

Recommended Posts

אומנם ה CL 3 יעשו את העבודה אבל ה CL 2.5 לא יותר מהירים ?

לא משהו שמרגישים

מה דעתכם על AN8 Ultra וזכרונות הSamsung שמוכרים בnoacomp ב300 שקלים, שתי סטיקים של 512.

יש למישהו מושג מה הזכרונות האלה? איזה צ'יפים? מה הCL?

בד"כ הסמסונגים הם CL 3 למרות שהם מסוגלים 2.5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה חשובה חברה, אם הsamsung הם CL3, הם לא יותר גרועים מהTwinmos שמוכרים בKSP ב285 שקלים?

עוד דבר, דיברתי עם KSP לגבי הAN8 Ultra וביקשתי לרכוש לוח עם הטבעה עליו. המוכר הבטיח לי שאני אוכל לבוא ולחפש אחד ובעתיד, אם יהיו לי בעיות עם הזכרון, אני אוכל להחליפו. אפשר להאמין להם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב -יש לי את הAN8 ULTRA -

הABIT AN8 ULTRA עובד מצוין עם הADATA גם של CL2.5

דווקא עם הTWINMOS אמרו לי אז בKSP שלא עבד בכלל

וגם לא עם קינגסטון CL2.5 ( אבל כן עם קינגסטון CL3)

אגב לי יש עם מדבקה וכמו שכבר רשמתי כמה פעמים - הסתבר שזה כן לוח מקורי ובסדר.

(אני לא יודע אם בלי מדבקה זה יותר טוב- התאימות הרי נקבעת לפי התוכנה של הביוס, לא? -אבל תעשה מה שיגרום לך להרגיש הכי בטוח בקניה)

לא יודע איך הלוחות האחרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת? :s05:

יש לוחות-אם שהשם והדגם של הלוח מוטבעים עליו, ולוחות-אם אחרים שיש עליהם רק מדבקה?

אתה דואג שאולי המדבקה מזוייפת? מקרים של זיוף לוחות-אם נפוצים בארץ?

האם מדובר רק בלוחות-אם של , או גם של חברות אחרות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להעיד ממקור ראשון לגבי בעיות של AN8 Ultra עם V-Data CL2.5. חבר שלי קנה אותה ב KSP ולא הזהירו אותו מפני בעיות כולשהן. אני לא יכול להגיד ב 100% שהבעיות הן בעיות בגלל התאימות עם הזיכרונות אבל ככה זה נראה.

כל פעם שהביוס עולה הוא נותן הודעה: הגדרו נתוני ביצועים חלשים - לבדוק את תצורת ה cmos. אפשר ללחוץ F1 על מנת להמשיך.

המחשב עולה על במהירות 333 מגה הרץ. HT x3 ועוד כמה דברים נמוכים.

הודעה ממש מעצבנת. ניסיתי להגדיר בצורה אחרת, לא עזר. עשיתי עידכון לביוס. כן עזר, אבל זה חזר. אחר כך הסתבר לי שכל פעם שאני מאפס את הביוס ההודעה לא מופיעה עד להפעלה הבאה. הבאתי את הזיכרונות שלי שהם A-Data CL2.5. בהתחלה קיבלתי את אותה ההודעה. עשיתי איפוס לביוס, וההודעה לא חזרה בהפעלות הבאות. אחרי שהחלפתי חזרה בין הזיכרונות, הבעיה חזרה.

מעצבן. צריך להחליף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת? :s05:

יש לוחות-אם שהשם והדגם של הלוח מוטבעים עליו, ולוחות-אם אחרים שיש עליהם רק מדבקה?

אתה דואג שאולי המדבקה מזוייפת? מקרים של זיוף לוחות-אם נפוצים בארץ?

האם מדובר רק בלוחות-אם של , או גם של חברות אחרות?

תראה, זה לא זיוף. החברה עצמה שולחת את הלוחות ככה. אבל, בגלל שמועות שללוח עם המדבקה יש בעיות, החלטתי ללכת על לוח עם הטבעה.

יש לי מה להפסיד פה?

אני יכול להעיד ממקור ראשון לגבי בעיות של AN8 Ultra עם V-Data CL2.5. חבר שלי קנה אותה ב KSP ולא הזהירו אותו מפני בעיות כולשהן. אני לא יכול להגיד ב 100% שהבעיות הן בעיות בגלל התאימות עם הזיכרונות אבל ככה זה נראה.

כל פעם שהביוס עולה הוא נותן הודעה: הגדרו נתוני ביצועים חלשים - לבדוק את תצורת ה cmos. אפשר ללחוץ F1 על מנת להמשיך.

המחשב עולה על במהירות 333 מגה הרץ. HT x3 ועוד כמה דברים נמוכים.

הודעה ממש מעצבנת. ניסיתי להגדיר בצורה אחרת, לא עזר. עשיתי עידכון לביוס. כן עזר, אבל זה חזר. אחר כך הסתבר לי שכל פעם שאני מאפס את הביוס ההודעה לא מופיעה עד להפעלה הבאה. הבאתי את הזיכרונות שלי שהם A-Data CL2.5. בהתחלה קיבלתי את אותה ההודעה. עשיתי איפוס לביוס, וההודעה לא חזרה בהפעלות הבאות. אחרי שהחלפתי חזרה בין הזיכרונות, הבעיה חזרה.

מעצבן. צריך להחליף .

תודה על המידע. אני כנראה אעשה איתם דיל שברגע שאני אראה בעיות בלוח האם אני אבוא ואחליף אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...