מוחק מגנטי לדיסקים קשיחים - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוחק מגנטי לדיסקים קשיחים

TUCG

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

11500 גאוס!!!!  :screwy: :screwy: :screwy: טרוף!!!

עדיף לחבר חומר נפץ חד כיווני על הכוננן הקשיח, יותר זול במאה אחוז.... אבל גם סופני

וגם אחזקת לא חוקי. לא נעים.

ככה פשוט פורצים לך FBI לדירה, אתה מפעיל את זה בשלט רחוק והולך לשתות משהו קר בשקט. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לך להגיד שגם לאחר מחיקה מגנטית של המידע עדיין אפשר לשחזר אותו עם כלים מיוחדים. הפיתרון הכי טוב שקראתי עליו הוא שריפה בחום גבוה במיוחד של הדיסק הקשיח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שריפה זה יקר מדי ולא איכותי לסביבה.

רוב החברות והארגונים הגדולים שרוצים להיות בטוחים מפני ריגול תעשייתי וכאלו שולחות לטיפול כימי מיוחד בחומצות/כימיקלים אשר ממיסים את הדיסק הקשיח עד לרמה כמעט מולקולרית.

אפשר לומר שזה שקול למגרסות המשוכללות האלו שגורסות נייר עד רמה של אבק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום דבר לא שורד מחיקה מגנטית מוחלטת

ממחיקה רגילה אפשר עוד לשחזר

מגנטית, לא...

פשוט אין ממה לשחזר

אני בכלל לא בטוח שאתה צודק. לראייה יש את צה"ל שמשמיד פיזית את הדיסקים הקשיחים ולא מוחק אותם בצורה מגנטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מויקיפדיה:

It is good practice to purge media before submitting it for destruction. Media may generally be destroyed by one of the following methods.

Destruction at an approved metal destruction facility, i.e., smelting, disintegration, or pulverization.

Incineration.

Application of corrosive chemicals, such as acids to recording surfaces.

Application of an abrasive substance (emery wheel or disk sander) to a magnetic disk or drum recording .

ואכן שום דבר לא שורד מחיקה מגנטית. פשוט לא שורד. נקודה.

ויש גם את המגרסות המגניבות האלו לדיסקים, במקום נייר. לא ראיתי משהו לדיסקים קשיחים, אבל בטח יש גם

תכ'לס, מפחיד איזה מין דברים אנשים ממציאים כדי להיות בטוחים שהמידע שלהם לא יגיע לידיים הלא נכונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל לא בטוח שאתה צודק. לראייה יש את צה"ל שמשמיד פיזית את הדיסקים הקשיחים ולא מוחק אותם בצורה מגנטית.

אה....

זה פשוט... זה כי הם צבא

אם יש לך המון חומר נפץ במלאי... למה לא להשתמש בו

ודרך אגב, אם יש לך מכבש הידראולי די חזק, זה יגרוס לך הארד דיסקים :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שראה את הסרט שעת האפס (the core)

היה שם מישהו שהשתמש במין מכשיר כזה כשבאו אליו המשטרה!

מכשיר שנראה כמו מגהץ כזה מלבני והוא העביר את זה על המארז ושם את הדיסקים במיקרו!

מישהו ראה את זה?

על זה אתם מדברים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שאפשר לשחזר משהו אחרי המסה מוחלטת, אז לכל המודאגים שמחפשים פתרון בייתי אפשר ליצור תערובת פשוטה של חלודה ואלומיניום שמגיעה לחום של מעל 1000 מעלות ותתיך בקלות הארדיסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יותר פשוט להפעיל תוכנה למחיקה?

התוכנה ממלאת את הדיסק בג'אנק, ואין שום דרך שמישהו יצליח לשחזר את זה...

להשתמש בהשפעות מגנטיות זה יעיל רק אם אתה רוצה למשל למחוק כל מה שהיה על ההארדיסק, כולל התוכנה עצמה (אם אתה רוצה להשמיד ראיות שהיה לך :)).

ד"א, יש דרכים שונות שניתן להציל מידע גם מהארדיסקים שעברו התעללויות די קשות - יש חברות שמצילות מידע מדיסקים שעברו שריפות, רעידות אדמה וכו'. ככה שאם אתם שורפים את הדיסק, תדאגו שהוא מתאכל לגמרי, כי אחרת יכול להיות שמישהו עוד יוכל למצוא את מה שרציתם להחביא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, זה המגנט שהשתמשו בו למחוק קלטות ב"מועדון קרב" מה שאמרתי קודם

http://www.athana.com/ddequip/pf211.jpg

מחיקה מגנטית הורסת את הדיסק הקשיח לדעתי , בצורה שבאמת באמת לא ניתן לשחזר נתונים שעליו.

מהסיבה הפשוטה, שאם מעבירים מגנט ממש חזק, זה

א-משנה את סדר הביטים לגמרי כמובן - ולא נראה לי שיש דרך לדעת איך הם היו מסודרים לפני זה.

ב- ממגנט אותם, כלומר גורם להם להיות יותר "1" מ"0" או להפך, תלוי בשדה, כמו שאפשר למגנט מתכת עם מגנט מספיק חזק, והמתכת תקבל נטיה מגנטית קלה.

כלומר, לא רק שהמידע נהרס , אלא יהיה כמעט בלתי אפשרי לכתוב מידע חדש על הרדיסק שעבר מיגנוט, כי החלקיקים שעליו בעלי נטיה מגנטית ולא ניטרליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...