משהו פה עושה תואר B.Sc. במדעי המחשב ? יש לי כמה שאלות.. - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו פה עושה תואר B.Sc. במדעי המחשב ? יש לי כמה שאלות..

Da-Funk

Recommended Posts

בארטון אתה מכליל הכללה גדולה מאוד.

טענת שהרמה באוניברסיטה היא גבוהה יותר מהרמה במכללות, וזה בכלל לא נכון.

יש אוניברסיטאות שהרמה בהן נמוכה ממכללות אחרות, ויש שלא.

יש הרבה פקטורים (גורמים) להבדלים בין הציונים במכללות לאוניברסיטאות.

בקיצור, חבל שאתה(ואולי ההורים שלך) עושים הכללות כאלה(העדפת בוגרי אוניברסיטה על פני בוגרי מכללות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה לא בגלל הרמה כמו שזה בגלל דרישות הקבלה

וטוב מאד שעושים את ההכללה הזאת.

ככה יהיה הבדל גדול יותר בין הטובים שמסוגלים ללמוד באוניברסיטה ובין הפחות טובים שלא התקבלו לשם.

צריך וחשוב שיהיה הבדל כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמעתי מרבים וטובים שלמדו במכללת נתניה, שאחוז ההעתקות שם, והמסחור של העבודות כל כך גבוה שאנשים בקושי עושים עבודות,

הם פשוט קונים אותם.

עכשיו, אנשים כאלה, שלא ממש לומדים ומעתיקים הכל, הם האנשים שגורמים למכללות להראות רע,

כי מבחינת רמת המבחנים או רמת הלימודים, המכללות היום באותה רמה של אוניברסיטה (גם בין האוניברסיטאות יש לפעמים הבדלי רמות בקורסים וכך גם במכללות)

(אני לומד במכללת רופין הנדסת מחשבים...)

ולמה טוב שעושים הכללות, אתה לא מכיר תמיד את חומר האנשים שיוצאים ממכללות, ואם אתה עושה את ההכללות הטיפשיות האלה, אתה יכול להפסיד אנשים, שמבחינת איכות דווקא טובים יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה.....אז תגיד שאתה מרופין :)

וברצינות, ההכללה טובה כי אחרת לא יהיה שום יתרון לאוניברסיטאות וצריך להיות ייתרון כזה.

צריכים להיות מוסדות שונים עם רמות איכות שונות ולכן אם דרישות הקבלה מחמירות יותר, הפחות איכותיים לא יתקבלו לשם ויהיה תמורה לעבודה הקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמעתי מרבים וטובים שלמדו במכללת נתניה, שאחוז ההעתקות שם, והמסחור של העבודות כל כך גבוה שאנשים בקושי עושים עבודות,

הם פשוט קונים אותם.

זה לא כול כך שונה ממה שקורה באוניברסיטאות , קח לדוגמא את קורס מעבדה בפיזיקה ששם כמעט כולם מעתיקים דוחות משנים קודמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארטון אתה סטונדנטס ?! לא נראה לי

אז קודם כל ההבדל הגדול בין מכללה לאוניברסיטה זה הכסף

מכללה זה בעצם בית ספר פרטי והוא הרבה יותר יקר

מבחינת תנאים...במכללה טובה (בין תחומי,נתניה) התנאים יהיו הרבה יותר מקלים מאשר באוניברסיטה.

הסיכוי שלך לעבור סמסטר הוא יותר גבוה במכללה כי שם התנאים מקלים עליך

עכשיו, היום זה כבר לא כל כך משנה איפה אתה לומד אבל ברור שעל הנייר תואר באוניברסיטה הוא עדיף...אבל שמדובר על תואר ראשון זה לא כל כך משנה לאנשים

...כולה תואר ראשון!

עכשיו אני הולך עוד כמה שבועות להתחיל תואר ראשון במדעי המחשב במכללת נתניה

זה תואר מאד קשה , במיוחד בשנה הראשונה שהוא בכלל לא מעניין

אני מאד מקווה שאני יסתדר...ורק שתדע שאם אני יצא עם תואר אני יוכל להתקבל לאוניברסיטת תל אביב למשל לתואר שני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

חידשת לי המון!!! ::)

לא יעזור איך תסובבו את זה. מכללה היא פחות איכותית מאוניברסיטה ויש בה אנשים פחות איכותיים ויש סיבה למה בראיון עבודה מסתכלים על זה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

בזה אתה טועה,

מכללה לאו דווקא פחות איכותית!

וברצינות, ההכללה טובה כי אחרת לא יהיה שום יתרון לאוניברסיטאות וצריך להיות ייתרון כזה.

לא צריך להיות יתרון, בגלל הסיבה הפשוטה, שבאוניברסיטאות אין מקום לכל למי שרוצה ללמוד!.

למה אתה חושב שצריך להיות יתרון, תסביר את עצמך,

למה צריך להיות יתרון אם לומדים בדיוק אותו דבר, אולי לא באותה דרך, אבל באותה רמה?

למה אם יש הבדל בין המכללות (מבחינת איכות) צריך להתייחס לכולם אותו הדבר?

אני ראיתי למשל מבחנים של מכללת אריאל (שאגב רוצים להפוך אותה לאוניברסיטה) ומבחנים של רופין, ופשוט צחקתי מהרמה באריאל, פשוט בדיחה.

אז למה לכולם צריך להתייחס אותו דבר?

רופין אגב עולה כמו אוניברסיטה... מסובסדת על ידי המל"ג, אז גם מבחינת הכסף אין הבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להיות יתרון, בגלל הסיבה הפשוטה, שבאוניברסיטאות אין מקום לכל למי שרוצה ללמוד!.

בדיוק. וככה נוצר סינון לפי רמת האדם ולא לפי הכסף של אבא שלו(כמו במכללות)

ולכן בסופו של דבר האנשים היותר איכותיים ילמדו באוניברסיטאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארטון שתסיים את הצבא ותתחיל ללמוד אז תדבר

מכללות טובות מלמדות ברמה אף יותר גבוהה וגם משקיעים בך הרבה יותר

אני לא סתם משלם 25 אלף שקל בשנה

ושוב תואר ראשון זה ממש לא משנה איפה תעשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלימודים באוניברסיטה יותר קשים וברמה יותר גבוהה. נקודה.

תבדקו טוב טוב את מודעות הדרושים של חברות ההייטק המובילות (INTEL, IBM, , TI, Comverse, Sap, Ness, Amdocs, Checkpoint ועוד..)

ובקצרה לעצלנים - מחפשים שם בוגרי אוניברסיטאות בלבד ובדר"כ גם את המצטיינים מהאוניברסיטאות.

לא צריך להיות גאון להבין למה.

אין לי שום כוונה לזלזל במכללות, אבל זו המציאות כרגע, לטמון את הראש בחול לא ישנה את זה.

מי שיכול, אני ממליץ לו ללכת לאוניברסיטה, ושיתכונן לחרוש.. זה בפירוש לא תיכון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארטון שתסיים את הצבא ותתחיל ללמוד אז תדבר

נחשוב עלייך

אגב, יכולתי להתחיל ללמוד עכשיו מדעי המחשב בעתודה באוניברסיטת ת"א אבל אני מוותר על התענוג

אני לא סתם משלם 25 אלף שקל בשנה

אתה משלם על זה שלא התקבלת לאוניברסיטה

וזה כן משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלימודים באוניברסיטה יותר קשים וברמה יותר גבוהה. נקודה.

תבדקו טוב טוב את מודעות הדרושים של חברות ההייטק המובילות (INTEL, IBM, , TI, Comverse, Sap, Ness, Amdocs, Checkpoint ועוד..)

ובקצרה לעצלנים - מחפשים שם בוגרי אוניברסיטאות בלבד ובדר"כ גם את המצטיינים מהאוניברסיטאות.

לא צריך להיות גאון להבין למה.

אין לי שום כוונה לזלזל במכללות, אבל זו המציאות כרגע, לטמון את הראש בחול לא ישנה את זה.

מי שיכול, אני ממליץ לו ללכת לאוניברסיטה, ושיתכונן לחרוש.. זה בפירוש לא תיכון..

באמת ? אז אולי תסביר לי איך שני אנשים שעבדו איתי בעבודה הקודמת שלי שסיימו בבינתחומי ובנתניה עובדים באמדוקס ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...