משהו פה עושה תואר B.Sc. במדעי המחשב ? יש לי כמה שאלות.. - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו פה עושה תואר B.Sc. במדעי המחשב ? יש לי כמה שאלות..

Da-Funk

Recommended Posts

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דורשות ציון פסיכומטרי מכובד?

מאיפה הבאת את זה?

אתה באמת חושב שאנשים הולכים לשם ומשלמים פי 2.5 שכר לימוד בגלל הרמה?

ולא, אין לי דעה שלילית עליהם, אחלה חברה,הם הגיעו לשם כי זה היה המקום היחיד שהם התקבלו בו.

או שפשוט המורים שם מעולים ברמה כזו שיש אחוזי הצלחה גבוהים :nixweiss: ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדמ"ח זה תואר תלת שנתי שמקנה BA.

Bsc זה לתארים בהנדסה בלבד, ומדמ"ח נחשב למדעים מדוייקים ולא הנדסה.

אני מתחיל בסוף החודש החודש Bsc בהנדסת מחשבים בטכניון. בעיקרון אם אתה רוצה ללמוד הנדסה אומרים שזה המקום הטוב ביותר, ודווקא הסכ"מ קבלה בטכניון לא בשמיים. מה שכן, אם אתה רוצה מדמ"ח אין טעם ללמוד דווקא בטכניון. תוכנית הלימודים של הטכניון כוללת הרבה דברים שלא בהכרח קשורים למדמ"ח, למשל לימוד פיזיקה כמעט ברמה של תואר בהנדסה, כאשר אין לזה שימוש ממשי במדמ"ח (לעומת זאת, בהנדסה כמובן שיש לזה שימוש וחשוב מאוד לדעת פיזיקה).

בקשר להאם מדמ"ח זה מעניין, זה תלוי מה אתה אוהב. אני שקלתי ללמוד את זה, אבל הגעתי למסקנה שמעניין אותי לא פחות הצד של החומרה, ולכן הלכתי על הנדסה מחשבים, שזה בעיקרון תואר שמשלב הרבה מדמ"ח עם הרבה הנדסת חשמל (אני שייך לפקולטה להנדסת חשמל ולא מדמ"ח), ככה שיש לך ידע בשני התחומים (חומרה ותוכנה).

יש גם הנדסת תוכנה שמשלבת עוד יותר מדמ"ח (אבל גם זה תואר BSc של 4 שנים). לכן נראה לי שאם אתה אוהב יותר מדמ"ח מאשר חשמל, ורוצה BSc, אז דווקא עדיף לך הנדסת תוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שככל שעולות שנות הנסיות הנתון הזה הופך פחות משמעותי אבל עדיין. אם אתה יכול, עדיף אוניברסיטה

מצטער שאני קוטע ולא קשור -

אבל מה בדיוק ההבדל?

נאמר לי שאוניברסיטה זה יותר הרצאות ב"כיתות" גדולות, ושצריך להירשם להרצאות מראש וזה, ושמכללה זה יותר שיטת לימוד "בית סיפרית", זה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק,הרמה שם בין הגבוהות בארץ,ואף עולה על אוניברסיטאות אחרות בארץ,וגם הדרישות לקבלה הן גבוהות ביחס למכללות אחרות,ודורשות ציון מכובד בפסיכומטרי.

ממש לא נכון וחבל שאתה מטעה כי אפשר לבקש שבכלל לא ייתחסו לפסיכומטרי(מה שאני עשיתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שאני קוטע ולא קשור -

אבל מה בדיוק ההבדל?

נאמר לי שאוניברסיטה זה יותר הרצאות ב"כיתות" גדולות, ושצריך להירשם להרצאות מראש וזה, ושמכללה זה יותר שיטת לימוד "בית סיפרית", זה נכון?

לא למדתי לא במכללה ולא באוניברסיטה ככה שאני לא יכול לדבר על שיטות הלימוד.

מה שכן, ידוע שהקבלה לאוניברסיטה קשה יותר ולכן מי שלומד באוניברסיטה איכותי יותר ולכן יעדיפו לקבל אותו לעבודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפועל כל מי שאחראי על קבלת אנשים לעבודה עושה את ההכללה הזאת בדיוק.

נכונה או לא - זה לא מעניין אף אחד.

חוצמיזה שאתה יודע מה, תגדיר לי איכותי....

אני יכול להגיד שההגדרה שלי לאיכותי זה שהוא למד באוניברסיטה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שבקצב שהמכללות "משחררות" בוגרים ובקצב שהמכללות מתרבות

יכול מאוד להיות שלא רחוק היום שברוב המקומות יעדיפו בוגרי מכללות (כי אלו שאחראים על הקבלה יהיו בוגרי מכללות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...