משהו פה עושה תואר B.Sc. במדעי המחשב ? יש לי כמה שאלות.. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו פה עושה תואר B.Sc. במדעי המחשב ? יש לי כמה שאלות..

Da-Funk

Recommended Posts

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יותר מעניין - הרבה יותר פיזיקה

מה לעשות אבל לא כולם חושבים שפיזיקה זה הרבה יותר מעניין, לדעתי פיזיקה זה אחד הנושאים המשעממים לעומת מדעי המחשב (אני כיתה י"ב סיימתי מדעי המחשב נשאר לי פיזיקה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך שטויות, לך תעשה B.Sc בהנדסת חשמל, אותם תנאי קבלה +-, יותר מעניין - הרבה יותר פיזיקה, ויש אופציה להתמחות בהנדסת מחשבים שזה יותר טוב ממדעי מחשב.

המשכורות שם נמוכות יותר

מהנדס מחשבים טוב עושה 30+ בחודש

מדעי המחשב זה תואר B.A תלת שנתי.. אם זה BSC אז זה כבר הנדסת מחשבים /הנדסת תוכנה, ארבע-שנתי .. זה מה שידוע לי לפחות ..

אני חייב לנפץ את המיתוס.

בתור אחד ששני ההורים שלו Msc במדעי המחשב ואחראים בין השאר על קבלת אנשים למקצוע, זה לא מזיז לאף אחד אם למדת 4 או 3 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות אבל לא כולם חושבים שפיזיקה זה הרבה יותר מעניין, לדעתי פיזיקה זה אחד הנושאים המשעממים לעומת מדעי המחשב (אני כיתה י"ב סיימתי מדעי המחשב נשאר לי פיזיקה).

לפיסיקה שאתה לומד בבה"ס אין קשר לפיסיקה רצינית שאתה לומד בתואר.

מבלי להבין פיזיקה לעומק אתה לא תבין אין עובדת דיודה, ולדעתי זה סוג של נכות כשאתה מתייחס לרכיבים במחשב כאל קופסאות שחורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לנפץ את המיתוס.

בתור אחד ששני ההורים שלו Msc במדעי המחשב ואחראים בין השאר על קבלת אנשים למקצוע, זה לא מזיז לאף אחד אם למדת 4 או 3 שנים.

אבל התואר של מדמ"ח (3 שנים) ושל הנדסה (4 שנים) הם שונים לא ? מה זאת אומרת לא מסתכלים על זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרו לי שניתנת לי האופציה בשנה הרביעית להשלים למהנדס תוכנה.. כך או כך זה יוצא 4 שנים... אני בפאניקה כי הלימודים מתחילים ב 30 ובעקרון במכללה בנתניה קיבלו אותי(הם טוענים שהם טובים אבל מצד שני מה הם עוד הם יכולים לטעון)... השאלה היא אם זה כדאי ? אם יש פה משהו שעשה כזה מסלול שיגיב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל התואר של מדמ"ח (3 שנים) ושל הנדסה (4 שנים) הם שונים לא ? מה זאת אומרת לא מסתכלים על זה ?

הם שונים אבל זה לא מעניין חברות שמעוניינות לגייס מפתחי תוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...