טורניר פיפא 2006 !!! הטורניר הסתיים ויש לנו זוכה מאושר:) !!! (ע"מ 6) - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טורניר פיפא 2006 !!! הטורניר הסתיים ויש לנו זוכה מאושר:) !!! (ע"מ 6)

Homey

Recommended Posts

טוב אז סוף סוף הגענו ל 16 שחקנים :D

הבתים שהוגרלו:

http://planet.nana.co.il/faft79/hw.htm (לאחר כניסה ללינק נא ללחוץ רענן כדי לקבל תוצאות מעודכנות ! )

לפרטים מעודכנים לגבי משחקי ההצלבה נא להיכנס ללינק הבא:

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=144681.msg1254558#msg1254558

חוקים

- כל משחק ימשך 12 דקות - כלומר 6 דקות למחצית , לא יותר ולא פחות !!!

- את המשחקים צריך לשחק ברמה של WORLD CLASS !!!!!!

- מהירות המשחק תקבע על: FAST

- לאחר סיום המשחק יש לצלם תמונת מסך של התוצאה (מי שלא יודע לוחצים על כפתור prt scr מעל כפתור Insert בצד ימין של המקלדת ואז בצייר מדביקים ושומרים) ולשלוח או למייל: faft79@gmail.com או לאייסי: 296161101 או להעלות לאתר http://www.imageshack.us/ ולפרסם לינק בתוך הטארד הזה. *לפרסם רק לינקים ולא את כל התמונה אחרת אחרי כמה מחזורים הטראד הזה יהיה עמוס וכבד.

- בשלב זה של המשחקים, ברגע שיש תיקו, המשחק עצמו ממשיך ישר להארכות ולכן צריך לעצור את המשחק בדקה 91 ולתת פרינט סקרין של התוצאה, בשום אופן לא להמשיך להארכות/פנדלים בשלב זה של המשחק !!!

- לכל משחק יש לכם 2-3 ימים מוקצבים , אם מסיבה כלשהי לא מסתדר לכם או משהו אתם מוזמנים לדבר איתי באייסי 296161101 (אם אני לא מחובר תשאירו הודעה ואני אחזור אליכם) ולהודיע לי מראש , לא לחכות ליום האחרון !. במצב ומישהו לא הודיע והוא לא מופיע למשחק השחקן שהיה אמור לשחק נגדו מנצח טכני (שחקן אשר ראה כי השחקן השני לא מופיע למשחק/לא מחובר בימים שהוקצבו למשחק צריך גם הוא להודיע לי, ולאחר בירור יזוכה בניצחון טכני).

- ניצחון טכני זה תוצאה .1:0

- יש אנשים שיש להם רשת/חיבור 750/בעיות שונות למינהם ולכן הם לא יכולים לארח, אני מאוד מקווה שלא יהיו בעיות והשחקן שאמור לשחק מולם יהיה מוכן לארח פעמיים.

- את שאר החוקים אתם יכולים לראות בהודעה הראשית.

- אם משחק מתנתק באמצע מכל סיבה שהיא, יש להתחיל משחק חדש ולשחק אך ורק את מספר הדקות שנותרו למשחק הקודם, לאחר מכן מוסיפים את הגולים שהיו במשחק שהתנתק , וזאת התוצאה. (דוגמא: אם המשחק התנתק בדקה 30 כאשר המארח הוביל 1-0 , צריך להתחיל משחק ולשחק עד דקה 60 - אם נגיד בסוף דקה 60 התוצאה הייתה 3-0 למתארח אז התוצאה הסופית היא 3-1 למתארח...)

הערה: אם התנתק לכם המשחק והתוצאה הייתה 0-0 ושני הצדדים מסכימים אז אתם יכולים להתחיל משחק מחדש (מדקה ראשונה).

אני מאחל לכולנו טורניר מהנה וכיף !! בהצלחה לכולם, וכמו שאומרים - שהטוב ינצח ;):xyxthumbs:

************************ רשימת הקבוצות שתפוסות והשחקנים המשתתפים ***************************

1. Homey - ארסנל

2. דודי הסטלן - ברצלונה

3. Kenny-D - יובנטוס

4. football freestyler - צ'לסי

5. Inspire - ריאל מדריד

6. trz_tz - מנצ'סטר יונייטד

7. gal_6 - מילאן

8. Slov - ליברפול

9. erezoren - ולנסיה

10. mich_88 - אינטר

11. כחול בלב ובנשמה - לה קורוניה

12. elitm - באיירן מינכן

13. gils11 - רומא

14. lion89 - ליון

15. guy9999 - איאקס

16. OR - אתלטיקו מדריד

************************ חוקים והסברים ***************************

לכל קבוצה יהיה 2 משחקים מול כל קבוצה בבית, כלומר אחד בחוץ (שחקן א' מארח) ואחד בבית (שחקן ב' מארח)

בסיום המחזורים הקבוצות הראשונות בכל בית יעלו אוטומטית לשלבים הסופיים

ואילו הקבוצות שיסיימו שניים ושלישיים יעברו לשלבי נוקאוט ולאחר מכן יצטרפו למשחקי הגמר עם העולות הראשונות

משחקי ההצלבה ילכו ככה:

מקום שני בבית 1 ישחקו מול מקום שלישי בבית 2.

מקום שני בבית 2 ישחקו מול מקום שלישי בית 3.

מקום שני בבית 3 ישחקו מול מקום שלישי בית 4.

מקום שני בבית 4 ישחקו מול מקום שלישי בית 1.

כל מחצית תהיה 6 דקות - משחק שלם 12 דקות

מהירות המשחק תקבע על: FAST

אם שחכתי משהו או שיש לכם הצעה או משהו אתם מוזמנים לשלוח הודעה פרטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה לא בדיוק ליגה

אם יהיו 16 שחקנים נעשה

4 בתים - כל בית 4 קבוצות

ו2 קבוצות עולות מכל בית לשלבי נוקאוט עד הגמר

אם יהיה 12

נעשה 2 בתים שכל אחד 6 קבוצות

ו3 עולות מכל בית לשלבי נוקאוט עד הגמר

אם יש הצעות אחרות אתם מוזמנים להגיד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...