בעיה עם תצוגה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם תצוגה

WillieT

Recommended Posts

אני ודוד שלי קנינו שני מחשבים זהים. 64 3000+ וניס לוח של אביט AN8-ULTRA כרטיס מסך ג'יפורס 6600GT של ג'יגהבייט 512 זיכרון ו80 ג'יגה HD (סתם שיהיו לכם כל הפרטים, אולי זה יעזור במשהו) התקנתי את הוינדוס(עם SP2) ואת כל הדברים במחשב שלי והכל עובד מצויין וסבבה. כשאני מתקין את הוינדוס במחשב שלו, אז המחשב עולה וכשאני מתקין את הדרייברים של הכרטיס מסך (אלה שבאו עם הכרטיס וגם האחרונים מהאתר של NVIDIA) המסך פשוט עובר ל POWER SAVING MODE אחרי הריסט. יש מסך פוסט, רואים את הבאר של התקדמות טעינה של וינדוס אבל כשהמערכת עולה, לא רואים כלום... פירמטתי כבר פעמיים והתקנתי את הוינדוס מחדש ואז ישר את הדרייברים ולא עבד.

המסך אגב הוא 1750HQ (LCD) אם זה קשור למשהו....

אודה לעזרה כי אני משתגע כאן כבר... 

עריכה: ניסיתי עכשיו לחבר את המסך עם ה D-SUB וזה עובד... מוזר מאוד... כי זה לא שהמחשב לא מציג תמונה בכלל עם הDVI הוא מציג, רק לא אחרי התקנת . כשזה על הדרייבר ברירת מחדל של וינדוס זה מציג את הכל בסדר.. (רק איטי משהו :\)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עובד בSAFE MODE וזה עובד עם ה D-SUB הורדתי את הקצב רענון ל60 וזה עדיין לא עובד עם הDVI :s05: אני ממש לא יודע מה לעשות כבר... למה במחשב אחד זה עובד ובמחשב השני לא? זאת יכולה להיות בעיה בכבל? יש אולי משהו בביוס שקשור לזה? אני ממש חסר אונים בקשר לזה כבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הולך ככה

אחרי שהתקנת את הדרייברים, היציאות מוגדרות כ"ראשית" ו"משנית"

יציאת הDVI היא המשנית והD-SUB היא הראשית, בגלל זה אתה לא מקבל תצוגה בDVI ואילו בD-SUB כן

הפיתרון פשוט

תחבר את המסך לD-SUB

תיגש ללוח הבקרה של ATI ותגדיר שם את יציאת הDVI כיציאה ראשית (פשוט תדליק אותה ותכבה את האחרת)

אחרי שתאשר (המסך אמור להיות מחובר עדיין לD-SUB) אתה אמור לקבל מסך שחור

תחבר את המסך לDVI והרי לך תצוגה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לNVIDIA משהו כזה. בכרטיסים של הזמן הBOOT הכרטיס מזהה אם מחובר DVI. אם לא, אז משתמש בD SUB .

יש לי רעיון. אולי כשאתה במצב DVI, התצוגה הראשית מוגדרת מה TV OUT? תנסה לראות אם האופציה הזו דולקת כשאתה בSAFE MODE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהעלתי במצב בטוח אין לי את האפשרויות המתקדמות של הדרייבר של .. יש עוד מצב שנקרא VGA MODE (בF8) וזה עולה ברזולוציה של 640X480 ואחרי איזה דקה שוב הולך לPOWER SAVING MODE. לא מוגדר עוד מסך (טלוויזיה או אחר) בנוסף למסך הזה כך שזה לא עניין של TV :(

זה ממש ממש מתסכל כל העסק... אין בעיה עקרונית להשאיר את המחשב מחובר לD-SUB זה פשוט משגע אותי למה בDVI זה לא עובד..... :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחליף בין הכרטיס שלך לכרטיס שלו - אם הבעיה חוזרת עם אותו כרטיס גם במחשב שלך - הכרטיס פגום ויש להחליפו.

אם הבעיה חוזרת במחשב של הדוד שלך (עם הכרטיס שלך) - מדובר בבעיית הגדרות (בעיקר של הדרייברים) או בעיה חומרתית (אולי בלוח). במקרה כזה - תפרט שוב ותתקין הכל מחדש. אם הבעיה עדיין חוזרת - הבעיה היא חומרתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...