ביקורת רצינית שלי על ה ZALMAN 9500. שימו לב לסיכומים . . . קירור מים קטן עליו! - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת רצינית שלי על ה ZALMAN 9500. שימו לב לסיכומים . . . קירור מים קטן עליו!

cat2010

Recommended Posts

"CAT2010" (נראה שאתה לוקח וויכוח זה יותר מדי אישי - זה בסדר, אבל יש לתת צ'נס לקוראים כאן להגיע לבחירה הנכונה, ולא להסתמך רק עליך):

1. אתה מציע: "...נראה אותך קונה 9500, קונה ביג טייפון כותב ביקורת והשוואה בין שניהם ותורם לקהילה..." והתגובה שלי אילך: כאילו ... דה ... ???? - הרי ברור שמתחילה לא השקעת 320+ ש"ח  ב ZALMAN 9500 לשם כוונות פילנטרופיות לטובת השוואה בלבד למען הקהילה - אלא בגלל שמערכת קירור המיים BIGWATER  "המעפנית" שקנית דלפה ! - ואגב - BIGTYPHOON כבר קניתי מזמן....

2. לגבי ההערה שלי "לא נורא אם מפקששים - זה רק 250 ש"ח" - ובכן גם אתה עברת את אותה טראומה (ובזבוז כסף) בפקשוש שלך עם ה BIGWATER !!! - חוץמזה הכוונה שלי כאן היא שלא נורא אם מפקששים בבחירת מקרר - זה עדיין לא בסדר-גודל של פקשוש במעבד וכ"ו

3. אתה טוען שאין ביסוס עובדתי לטענותי כלפי ההשוואה שערכת (שוב עם כל הכבוד לעבודתך, ח"ח, וכדומה...), ושאיני טורח לקנות את ה ZALMAN 9500 כדי לעשות השוואה כזו - ובכן, ראשית: תשאיר לי את ההחלטה מה לקנות ומה לא, והאם לעשות השוואה או לא. שנית: סיפקתי קישור לפורום ה XSTREMESYSTEMS שמשווה בין מקררי אוויר שונים - כנראה אתה (וגם המשתמש שכתב למעלה "זלמן שולט") לא טרחתם להכנס ולקרוא. יש שם קרוב ל 30 אוברקלוקרים שאינם מסכימים איתך ! אז מדוע לא להעביר מסר זה לקוראים כאן ?

4. ולכן (לעצלנים שלא טרחו לקרוא את הקישור שסיפקתי) אני מספק לכם כאן את תמצית ההשוואה - רואים ממנה שה BIGTYPHOON זוכה, ויותר מכך רק ב 1300 RPM , לעומת זלמן 9500 ב 2500 RPM !!! - יותר מכך - מסתבר (שוב לפי השוואה זו) שה ZALMAN 9500 מבצע כמו המקרר אוויר סטוק שמגיע עם מעבדיי ה BOX COOLER  - אז מדוע להשקיע ב  9500 ZALMAN אם הוא כמו מקרר סטוק ?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב, תשמע . אני כותב את זה בבוקר שלפני הצבא, ככה שלא יהיה לי זמן לראות תגובות שלך ולכן אציין ברוח מפוייסת:

לגבי 1,2,3 :

- בחיים לא המלצתי,הגם שחברה פה כבר כתבו את זה - על שום קנייה מעבר לזה שה9500 עדיף על מים זול, וה7700. רק לגבי זה !

- לא אמרתי שום דבר על הביג טייפון, פשוט אני כמו רבים אחרים סובל מאוד מה"טייפון מאניה" הזאת, כפי שהגדיר אחד מחבריי לפורום,קודם לכן.

- דווקא קראתי את כל הלינקים שנתת, גם בתוך הפורום וגם במקורו שם, את כל הביקורת ברוסית... זה עונה לך על השאלה? אני בוחן את הערותייך ברצינות ואין לי בעיה להודות בטעות, אני לא ילד קטן. אם אני אקבל לידי ביג טייפון ואראה שהוא יותר טוב מה9500 - אז אני אצהיר על כך קבל עם ועדה - לא תהיה לי שום בעיה עם זה.

- אתה כן שם לב שבביג טייפון יש מאוורר 12 ס"מ , וב9500 יש אחד מסכן של 7 ס"מ ? ? ? ולא משנה שהוא ב1000 RPM יותר "חזק" ממנו . . .

ובכלל, הייתה רק ביקורת אחד שרבים הגדירו אותה כחובבנית (לא מילים שלי, של רבים אחרים שראיתי את התגובות שלהם פה לביקורת בפוסטים אחרים) שהשוותה בין ה9500 לביג טייפון. אני אשמח כשאתרים אחרים יעשו דברים דומים ואז נראה. גם על סמך ביקורת אחת, לא קונים מאוורר וגם אני לא הייתי עושה זאת.

מקוווה שזה סיים את הסיפור ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CAT2010,

לא היה כאן שום "סיפור" - ובוודאי שום כוונה להמעיט בערכה של עבודת ההשוואה שלך,

ובברכת - חתימה טובה לך ולכל חבריי הפורום.

אגב - אתה צודק - ה BIGTYPHOON הוא בהמה לא קטנה וצריך בשבילו MOBO מתאים - אבל כל ה MOBO לאוברקלוקרים מתאימים לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי את הביקורת.

בתור אחד שחושב לקנות BigWater  רק כדי להפחית את רמת הרעש שיש לי עכשיו (4 מאוורים + קרור STOCK)

מה רמת הרעש של ה 9500 מול הBW ?

ואני לא מתכוון לעשות OC ..

וחוץ מזה אני לא מבין משהוא קטן ופשוט ..

ל BW יש אחריות לא? כל הסיפור היה נחסך אם פשןט היית מחליף ומקבל בלוק חדש ... לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה שלי זה האם יש אפשרות להליף מאווררים על הקירור הזה

כשהמאוורר מסיים את זמנו , זאת הסיבה שאני נוטה לקנות את ה 120 ולא את הזלמן , אז יש אפשרות לפרק את המאוורר ולהרכיב אחר במקומו ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אחי יש לי גם את הקירור של זלמן ה-9500 תגיד אחי איך שמת את המאוורר כלפי מעלה מטה ימין או שמאל ?? והבנתי ששמת גם מאוורר 120מ''מ והבנתי גם שהבאת עוד מאוורר כזה של הזלמן וחיברת בצד שני אם כן איך עשית אח שלי תודה על העזרה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם.

אני כותב על איזה מחשב עילג בצבא בלי עכבר וגם המנהלת פה סוגרת את הספרייה של הבסיס. בכל מקרה - חג שמח

ול PUMBA - אחי, תקרא טוב טוב את ההודעות האחרונות שלי. יש שם תמונה למען השם . . .:-)

המאוורר מצד ימין לשמאל.

אחזור בהקדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה שלי זה האם יש אפשרות להליף מאווררים על הקירור הזה

כשהמאוורר מסיים את זמנו , זאת הסיבה שאני נוטה לקנות את ה 120 ולא את הזלמן , אז יש אפשרות לפרק את המאוורר ולהרכיב אחר במקומו ??

תשמע, בעקרון המאוורר של ה9500 מחובר עם 2 ברגים קטנים אל הגוף. אין בעיה להסיר אותו. העניין הוא שלא תוכל למצוא מאורר כזה חלופי למכירה.

נשאלת השאלה: למה אתה בכלל מדבר על זה? הרי המאוורר של ה9500, דבר די נדיר הוא DUAL BALL BEARING וזה הבנייה הכי טובה של מאווררים שמשמרת את האיכות שלהם להרבה זמן ומאריכה את חייהם להרבה זמן. ממש, אבל ממש הוא לא יתקלקל לך עד שתחליף אותו. אין לך סיבה לדאגה. זה כמו שאתה עושה למעבד ודואג שאתה מקצר את החיים שלו מ עשרים שנה לחמש שנים... הרי ממילא תחליף אותו, מקסימום אחרי 3 שנים,כמו כולם.

אל תדאג, המאורר הזה חיה. וממילא, עדיף כבר לעשות את המודינג שאני עשיתי,ותראה איזה תוצאות קיבלתי . . .

==============================================================

בדיקת עדכון בפורום*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...