למבינים מביניכם ב ATI Tool - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למבינים מביניכם ב ATI Tool

Black_Citadel

Recommended Posts

מקודם הורדתי ATI TOOL ובדקתי אותו על הRADEON 8500LE 128MB שלי של ..

משהו מוזר מאוד, תחילה עשיתי CHECK MAX MEMORY משהו כזה ואז הוא התחיל לעשות לאט לאט לזכרונות, הוא הגיע ל278 (מ200) והפסיק להעלות את המהירות של הזכרונות, אבל הוא לא הפסיק ולא התריע לי שהוא לא יכול יותר, הפסקתי בעצמי כי שמתי לב ש10 דקות מהירות הזכרון תקועה על 278 ולמרות זאת הוא ממשיך לרוץ.. זה אמור להיות ככה ואם כן אז למה ?

אחר כך עשיתי CHECK MAX וזה התחיל לעשות לליבה, העלה אותה מ250 ל268 ושוב נשאר על המהירות הזאת אבל המשיך לרוץ הרבה זמן אז כיביתי ידנית :S אחר כך סתם משכתי את ה"ציר" למעלה וזה העלה את הרף ל499MHZ ואמרתי לו לרוץ שוב הוא הגיע ל271 וכיביתי מחשש לשריפה :P

זה מוזר מאוד, איך הוא פתאום מצליח להעלות יותר ?

משהו מוזר ששמתי לב זה שאין לי כנראה חיישן טמפרטורה בכרטיס מסך אז אני לא רואה את הטמפרטורה שלו בתוכנה, ולמרות זאת הוא עושה בדיקת Heat-Up.. איך הוא יודע מה הטמפרטורה ?

סליחה על החפירה ותודה על התגובות אם יהיו  :yelclap:

ד.א: התוכנה הזאת אמינה ? אני מתלבט עם מה להשתמש בx800gt החדש שלי: radeonator, ati tool, power strip... מה שמושך בATI TOOL הוא האוטומציה שלה והבדיקות שהיא עושה אבל האם הבדיקה של ארטיפקטים וerrors מהווה תחליף ל3DMARK ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבדיקות של הAtiTool לא מדוייקות ולא נחוצות. כל מה שהוא עושה אתה יכול לעשות לבד וזה יקח לך הרבה פחות זמן והבטחון שלך יהיה הרבה יותר גבוה מכיון שהסתמכת על עצמך ולא על תוכנה.

בכל מקרה, לוקח לו הרבה זמן לעשות את הheat up phase ואת הartifact scaning ובגלל קרה מה שקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבדיקות של הAtiTool לא מדוייקות ולא נחוצות. כל מה שהוא עושה אתה יכול לעשות לבד וזה יקח לך הרבה פחות זמן והבטחון שלך יהיה הרבה יותר גבוה מכיון שהסתמכת על עצמך ולא על תוכנה.

בכל מקרה, לוקח לו הרבה זמן לעשות את הheat up phase ואת הartifact scaning ובגלל קרה מה שקרה.

אז איך אני עושה את זה לבד ? מעלה כל הזמן ב5-10 מגה הרץ ומריץ בדיקה ארוכה ומייגעת של כל פעם? זה ייקח שניםםםםם

מה הוא בכלל עושה בHEAT UP PHASE ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך אני עושה את זה לבד ? מעלה כל הזמן ב5-10 מגה הרץ ומריץ בדיקה ארוכה ומייגעת של כל פעם? זה ייקח שניםםםםם

מה הוא בכלל עושה בHEAT UP PHASE ?

אתה מעלה ביותר ולוחץ test for artifacts, כשאתה רואה שהגעת לclocks שיש בהם הרבה מאוד artifacts, תוריד קצת ולך תבדוק ב3dmark. אם לא נתקע ואתה לא רואה artifacts תנסה עוד קצת להעלות ולבדוק שוב. מיותר כל פעם לבדוק. אבל, אל תשכח, הבדיקה הכי טובה היא משחקים כבדים במשך זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מעלה ביותר ולוחץ test for artifacts, כשאתה רואה שהגעת לclocks שיש בהם הרבה מאוד artifacts, תוריד קצת ולך תבדוק ב3dmark. אם לא נתקע ואתה לא רואה artifacts תנסה עוד קצת להעלות ולבדוק שוב. מיותר כל פעם לבדוק. אבל, אל תשכח, הבדיקה הכי טובה היא משחקים כבדים במשך זמן.

כמה זמן לוקחת בדיקה ב3DMARK ?

אולי במקום כל זה פשוט להעלות כל פעם באיזה 10 מגה הרץ ולהריץ משחקים מהירים כמו וMIDNIGHT CLUB 2 על רמות הכי גבוהות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3dmark05 לוקח בערך 6-7 דקות לבדיקה כולה... ורק שתדע, OC טוב זה לא תהליך מהיר.

שלא נדבר על אם היית רוצה לעשות OC למעבד באופן איכותי אז היית צריך לעשות בדיקות memtest, superPI ו3dmark כל הזמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...