בעע הזמנתי 2 משחות MX1 מזיגזג כולל משלוח זה 90 שקל.. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעע הזמנתי 2 משחות MX1 מזיגזג כולל משלוח זה 90 שקל..

Black_Citadel

Recommended Posts

אז חשבתי לבטל את זה ופשוט להשאר עם המדבקה שמגיעה עם ה

http://www.tr2tt.com/products/coolers/m14se/m14se.htm

מה גם שATHLON64 לא מתחממים הרבה ואני בכלל לא אוברקלוקר (של מעבדים)

מה יהיה ההבדל במעלות בין השניים (MX1 ומדבקה) והאם אני באמת זקוק לזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חחחח ... חבל אתה לא תשתמש בשניהם , תקח עוד משהו קטן במקום (איזה פד יפה לעכבר או גריל יפה למאווררי מארז .. )

בהתחלה לקחתי פד לעכבר של טרמלתק ב15 שקל אבל איש שירות שלהם התקשר אליי ואמר לי שהוא דפוק עם עכברים אופטיים אז ביטלתי ואמרתי לו לשים 2 משחות במקום 1... אין מה לקחת משם הכל יקר רצח...

נ.ב: אשמח אם מישהו יענה לי על השאלה כמה שיותר מהר שאני יוכל לדעת בבירור אם כדאי לבטל או לא.. לפני שהם יוציאו את המשלוח :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשאל אם אפשר לקנות משחה אחת ומשלוח בדואר, נשמע לי אידיוטי לשלם משלוח רק על משחה טרמית (ולא משנה כמה שפורפרות).

אפשרי להשאר עם המדבקה הטרמית של TR2TT אבל לא ממש מומלץ.

ההבדל יהיה בטח מעלות בודדות, אבל בכל מקרה זה חומר עמיד יותר לאורך זמן וכמעט שלא בעייתי כמו המדבקה.

בקיצור שווה להחליף, אבל לא שווה לשלם משלוח רק על המשחה...

;D

עריכה: אגב עכשיו שאני חושב על זה אם כבר אתה קונה 2 משחות אפשר לגוון ולבקש אחת AS5 ואחת MX1 (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשאל אם אפשר לקנות משחה אחת ומשלוח בדואר, נשמע לי אידיוטי לשלם משלוח רק על משחה טרמית (ולא משנה כמה שפורפרות).

אפשרי להשאר עם המדבקה הטרמית של TR2TT אבל לא ממש מומלץ.

ההבדל יהיה בטח מעלות בודדות, אבל בכל מקרה זה חומר עמיד יותר לאורך זמן וכמעט שלא בעייתי כמו המדבקה.

בקיצור שווה להחליף, אבל לא שווה לשלם משלוח רק על המשחה...

;D

עריכה: אגב עכשיו שאני חושב על זה אם כבר אתה קונה 2 משחות אפשר לגוון ולבקש אחת AS5 ואחת MX1 (:

חחחחח ואז מה ? לערבב ביניהם ולעשות שילוב ביניהם על המעבד ? :lol: :lol: :lol:

נראה לי אני יבטל אם זה מעלות בודדות... כמה מעלות המעבד שלי אמור להיות בלי ?

ומזתומרת המדבקה לא עמידה, למה אתה אומר את זה ? מה כבר יכול לקרות לה ? :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לערבב, אבל אם כבר אתה קונה 2 אז שיהיה אחד כזה ואחד כזה, בכל מקרה אני נגד קניה של שני שפורפרות זה מיותר.

גם אם אתה לא עושה ולא חשוב לך כל מעלה על המעבד עדיין כדאי להחליף לחומר רציני יותר, הכוונה שלי בעמידות החומר זה שלדוגמא מדבקה טרמית וחומרים זולים מומלץ להחליף אחת לכמה חודשים, בנוסף לזה יש תופעות לוואי בחלק מהחומרים של התייבשות והידבקות מוזרה, אלה דברים דיי קריטיים במעבדים כמו A64 ופנטיום (שבאים עם מפזר חום ולפעמים קורה שהמעבד "נתלש" יחד עם גוף הקירור (גם בגלל התייבשות וגם בגלל "וואקום")).

כל מקרה המחיר היום של חומר טרמי באמת ברצפה אז אני לא רואה סיבה לא להחליף, אבל לשלם משלוח על שפורפרת או שניים זה באמת לא משתלם.

אם יש לך קניה כלשהי בדרך, אולי שווה לחכות קצת עם החומר הטרמי ולהוסיף את זה לשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לערבב, אבל אם כבר אתה קונה 2 אז שיהיה אחד כזה ואחד כזה, בכל מקרה אני נגד קניה של שני שפורפרות זה מיותר.

גם אם אתה לא עושה ולא חשוב לך כל מעלה על המעבד עדיין כדאי להחליף לחומר רציני יותר, הכוונה שלי בעמידות החומר זה שלדוגמא מדבקה טרמית וחומרים זולים מומלץ להחליף אחת לכמה חודשים, בנוסף לזה יש תופעות לוואי בחלק מהחומרים של התייבשות והידבקות מוזרה, אלה דברים דיי קריטיים במעבדים כמו A64 ופנטיום (שבאים עם מפזר חום ולפעמים קורה שהמעבד "נתלש" יחד עם גוף הקירור (גם בגלל התייבשות וגם בגלל "וואקום")).

כל מקרה המחיר היום של חומר טרמי באמת ברצפה אז אני לא רואה סיבה לא להחליף, אבל לשלם משלוח על שפורפרת או שניים זה באמת לא משתלם.

אם יש לך קניה כלשהי בדרך, אולי שווה לחכות קצת עם החומר הטרמי ולהוסיף את זה לשם.

למעשה קניתי מחשב שלם - ולוח אם מKSP, השאר מCOMPIL ומסך מPC DEPOT... נשאר לי רק משחה טרמית (את החלקים של COMPIL אני הולך לקחת אחרי החג)..

בעע איזה מבאס אתה, התייבשות ותופעות לוואי   :o :o :o כבר בניתי על המדבקה לאיזה 3 שנים עד שאני יעשה אוברקלוק  ;D

עריכה:

יש ב45 שקל בCOMPIL:

http://www.comp-il.co.il/Product.asp?Pid=FNARS5P35G&Cat2Cat1ID=1421&Cat2ID=1697&aff=Zap

Not Electrically Conductive!

Arctic Silver 5 was formulated to conduct heat, not electricity.

אז מה, זה בעצם כמו MX1 ? חשבתי MX1 מיוחד במינו :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן , SILVER 5 זה כמו MX1

כי בכל זאת בAS רשום להמנע ממגע עם פינים\leads וtracers כי זה יכול לגרום בעיות ובMX1 רשום שזה לא משנה וגם אם זה נוגע לא קורה כלום..

ובהשוואה של האתר הMX1 קריר יותר ב3-5 מעלות... אמממ מישהו גר ליד זיגזג ויכול לשלוח לי אחד בדואר ואני ישלם לו ? :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי המשחות לא מוליכות

חפש בגוגל ותמצא גם השוואות שהAS5 קריר יותר

בכל מקרה, למה שתמרח משחה על הפינים?

http://www.rage3d.com/content/reviews/cooling/freezer7/index.php?p=3

צודק, אבל אני מפחד שיוליך חשמל סטטי נגיד מההיטסינק למעבד :o

אגב, יש לך איזה לינק לחנות שמוכרת הכי בזול (כולל משלוח והכל) את הAS5 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תפחד  ;)

ופשוט תחפש ב ZAP

למרות שעדיף שתקנה קרוב לבית

אין טעם לשלם משלוח על מוצר כזה זול

ZAP מעפן, יש בו קצת אתרים... ולמה לא לפחד ? :o ההיטסינק מתכתי זאת אומרת שהוא יכול "לאגור" חשמל סטטי...

אני חושב שאני ילך לחנות שמתחת לבית שלי עם המעבד ביד, ישים עליו שנייה את הAS5 או MX1 אם יש להם ויחזור הבייתה עם זה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...